Treść opublikowana przez slaviozo
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
a ta tulejka to w tym ss padla czy tym jomie .... ? i koledze pewie chodzi ze jak ma srodek powiedzmy szary to glupio wrzucac czarne skory
-
[ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!
co tam za radio zj**.... wsadziles pasuje to jak do zuka dalco czy co za cudo przejsciowe ;P reszta fajna za duzo robic nie musisz bo juz dosc syto wyglada nawet jak na avanta ;P
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
jenyy wstawiles te foty i gwint mi sie odwidzial a dodadkowo dzis dokladke przednia zachaczylem na chodniku i boczne mocowania urwane ;] yhh a ja o gwicie kminie ;p
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
za takie auta w PL sie ban nalezy :] nie no spoko we wtorek kresle lotto znow ;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pany avat niebieski .... negaro czy jak sie tam to zwie zdes od esy i zielone chyba rh fele ? to gdzies z klubu kuj - pom ? w myslu go widze czesto ;p
-
Zalety wycięcia KAT'a
plecionke z tego co mowia na forum ma tak za***ista ze hoho ;] 3 miechy i znow wymiana
-
Przepływomierz umarł, czy turbo "time to say goodbye"?
zrob logi i tyle w temacie tez sie bawilem ... wezyki sryki itp a tubo sie zapiekalo autostrada do gdanska i z powtrotem odetkala z deczka ale i tak potem problem wrocil wiec rob logi i tyle ... potem mozna sie glowic to nie polonez ze na nosa trzeba
-
Na zimnym pali, na ciepłym bardzo duże problemy
i sie znasz a wlasnie maja takiego samegodostawce jak np BLISKA itp tyle ze roznince w cenie maja w marzy ;'] a kolega adrian99 dobrze prawi i wg mnie to napewno nie paliwo ;]
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
dawaj foty tego czerwonego carbonu na dekorach bo tez mi chodzi po glowie ewentualnie jak ci sie znudza zrobimy deal ;P
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
teraz ta fela przyjemniesza sie zrobila sie komponuje black pakiek ale progi koniecznie do malowania ... u mnie tez razi to po oczach po pomalowaniu dokladek a w dodatku mam ten za***isty wymysl jak listwy boczne drzwioe ;/
-
[B5 ADR] 4 wheel by seb2sjc ,nowe foty 2 str.
z tyłu jest - 40 tylko ? chyba jakis worek ziemniakow na sesje zabrales hehe ;P jaki masz profil opon ? fajne auto tylko foty spawarka robione
-
[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
jakie ty masz fifki z tylu ?
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
ten 3 pstyk na filimiku to halo w zdesiu ?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
a gdzie sesja audioli po koxie ? chcialem oblukac te twoje progi a tu d*pa
-
[B5 APS] by czorny
zrob tak jak na tym vt i nic wiecje nie trzeba no moze klamki w kolor Jednak gleba to gleba ... co ty masz za czarny pasek na drzwiach ? tak jakby jakies mini liswty drzwiowe ale w 96 ich nie bylo na szczescie ...
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
a do czego to? i jak tam gwint sie sprawuje bo kiedsy gdzies cos pisales ze nie bardzo zadowolony byles ? a jak teraz to wyglada ?
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
progi z omegi B ? duzo je rzezbiles ? chyba tez o ile kojarze Cymek Czerwoy avant ma tez z omegi ale u ciebie tam gdzie stykaja sie drzwiami jakos tak krzywo wygladaja sie odksztalcily czy duzo rzeby trzeba ;] czy listwy przycinales i stad taka optyka krzywizn? Ogolnie auto petarda chociaz ja bym wolal pakiet S ale na zywca robi robote pewnie nie ziemska
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
fotki ci zniknely : P albo ja cos nie widze ;/
-
[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach
no prosze kolega ma identyko fele jak moje 17 et 35 8j ? tylko moje poszly w grafit 13 w dzwi ? to seria jaka siedzi z przodu ?
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
walnij fote jak z boku jak masz fele do blotnika osadzona i na ile teraz masz gwinta ustawionego
-
[B5 APS] by czorny
Te springi juz masz zalozone z tymi 19" ?? I te wczesniejsze fotki na tych 13 ;p to tez juz springi zalozone byly ? Fura fajna tylko dekle od Volksa yhh ale avatar zajebiaszczy hehe bo sie skusilem zeby odwiedzic watek pozdro
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
jak ci sie jezdzi na tym zawiasie ? mimo ze tylko 8 tys przejechales hehe buja mocno ? moze byc na pw
-
[B6 AWX] Work in progress...
tez dolaczylem do zacnego grona heh jakis inny sposob niz malowanie ? Bo ty artur malujesz full ?
-
[ALL B5] Na jaki kolor moknie im dziurka? Ognista czerwien to Audi Audi A4 w TDI
zbieram sie zbieram juz dawno chcialem jak z turbina problemy byly moze sie kiedys uda dopasowac ale ciezko z czasem u mnie spy foto ...........................................edit 01.07 wsumie juz na aucie WIem wiem Gleba gleba gleba. Z tylu jeszcze jakos to wyglada bo kapec szerszy 245 ale przod to meee wola a jest 1BE ;D z tylu juz tylko springi 1BE bo amory inne. ....................................................edit 24.07 Wylecial hak i tylna dokladka poszla w kolor.... Auto stracilo na wadze jakies 30 kg z hakiem troche tyl mi sie podniusl ale na zime wjazd w dupe mi nie grozny i hak pewnie wroci na zime bo wzmocnienie jest. i tak pogladowo kalkulatorem Galaxy ace yhh N95 robila duzo lepsze foty
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
zgadzam sie z przedmowca ale to juz takie czepianie sie szczegowo bo jest w pyte auto. Fela jak fela mi tam cyckow nie rwie ale calosc gleba fela rzuca na kolana. Graty projektu;)