Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

medik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez medik

  1. Oprócz malowania nic z tym nie zrobisz. Źle położony clear na bazę.
  2. medik odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    To on jeszcze kół nie kupił ?
  3. A może po prostu tylne sprężyny są bardzo wytłuczone ? Avantów nikt nie oszczędza zazwyczaj.
  4. Dwie rzeczy na początek. 1. dobre opony 2. sprawne amorki.
  5. armistead kosa jest i tyle Prosiaki to jedne z fajniejszych alu.
  6. No to będzie ciekawo Nosb. Zamawiam kolejkę na swapa u Ciebie. Masz jakieś wolne terminy, czy dopiero 2054 r. ?
  7. dziwna sprawa, a sprężyna ?
  8. No fura kox. ZW3 robi robotę, tylko dekielki bym zmienił. Lampy nawet mi podchodzą, oryginalne są Brakuje zdecydowane wydechu. Powodzenia w dalszym modzeniu.
  9. Siema Ziomal Fajny karawan Koło naprawdę mi się podoba. Czekam na glebę i lotkę na tył. Pozdrawiam
  10. Bardzo szkoda twojego auta. Smutna sprawa. W dodatku jak zwykle złodziejskie firmy chciały okraść klienta, wyceniając auto tak nisko. Odwołaj się od decyzji. Dobrze, że udało Ci się sprzedać wrak tak drogo. Jakoś się zbilansowało złodziejstwo ubezpieczyciela. Odnośnie ASO to niestety smutna prawda, że audi tam jest tylko logo. Kilka razy miałem "przyjemność" korzystać z różnych ASO i smuci mnie fakt, że człowiek pracujący w zupełnie innym zawodzie, często lepiej wie jak naprawić, sprawdzić auto. Cóż, ja proponuję korzystać z usług nieautoryzowanych warsztatów. Oczywiście tych sprawdzonych i polecanych. Proponuję wystąpić do ASO o odszkodowanie, skoro nie dostałeś auta zastępczego. Powodzenia.
  11. Dzięki Panowie za fachową pomoc. Dystanse zamówione.
  12. To zamawiać 20 czy 15 ? ET 40 czy 45 ?
  13. Moskal, czy dystanse 15 mm i będzie cacy ? Wyjdzie ET 45 wtedy. Nic nie będzie ocierało ?
  14. gwint, na razie na maksa w górę ustawiony
  15. Koledzy wynikł mi nieciekawy problem z dystansami. Otóż kupiłem felgi RH, 17/8J. W komplecie były dystanse 35mm. Więc miało być wszystko OK. Z tym, że te dystanse zmieniają rozstaw z 5x112 na 5x108. Więc nie podejdą mi. Chciałem zapytać czy wiecie może gdzie dorobić dystanse w normalnych pieniądzach. No i jakie dorobić. ET felgi to 60, więc dystans 25mm chyba wystarczy ? A może nie bawić się w żadne dystanse, sprzedać to w cholerę i kupić inne koła ? Jak mówicie ?
  16. Chciałbym dodać kilka słów odnośnie przeróbki zderzaka RS4. Jeśli chodzi o uchwyty główne, to nie ma sensu wydawać kasy na ori. Bez problemu można przerobić stare uchwyty przedliftowe. Wystarczy je wydłużyć i wspawać tuleję metalową, zamiast tej plastikowej regulowanej. Oczywiście najpierw należy spasować zderzak. Odnośnie bocznych uchwytów wywaliłem je całkiem i wyprodukowałem, nowe z profilu aluminiowego. Są lekkie i bardzo mocno trzymają. Bez problemu mogę zdjąć i założyć zderzak, nie wierciłem żadnych nowych dziur. Zderzak ciąłem zarówno górę jak i dół. Bo inaczej wyglądał ciulowo, był za szeroki dołem. Do usztywnienia od środka zastosowałem ponownie aluminium. Z tak przerobionym zderzakiem, pomalowanym podkładem jeździłem ok 2 tyg, testowałem czy nie popęka nic. Nic sie nie wydarzyło, więc zderzak pomalowałem. Według mnie wyszło idealnie. Dodatkowo trzeba było zmodyfikować, a właściwie doprodukować nadkola, bo mimo wszystko zderzak jest szerszy i zostały dziury. Wkrótce wrzucę fotexy. Pozdro
  17. Ja chcę boxa + rower założyć. Avanta ? W życiu....
  18. Chciałem zapytać, może ktoś z Was ma doświadczenia z montowania na dachu zarówno bagażnika typu box, jak i uchwytu rowerowego. Jaki uchwyt wybrać ? Jaki box wybrać ? Zależy mi, aby montować oba elementy jednocześnie.
  19. Rzeczywiście sporo przyrezałeś to auto. Wszystkie modyfikacje na plus. Szkoda tylko że lamp nie dałeś zespolonych. Kiery nie obszywaj tylko wymień. Tylna roleta to ori ?
  20. Takie mogą być ? http://allegro.pl/rurka-led-36-mm-6xled-c5w-c10w-tablica-fv-sklep-i1575481616.html
  21. Najlepszy, najtańszy i najbardziej sprawdzony sposób. Zwykła ropa...
  22. Ile ludzi tyle opinii. Jak dla mnie tragedia. Nie zrobiłbym tego mojej A4.
  23. Koledzy ja na razie mam słaby silnik i nie zamierzam tego ruszać do zimy. Ale interesuję mnie grube projekty body i wnętrza, macie jakieś fajne linki ?
  24. red white to bardzo ładne lampy ale do fiata sieny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.