Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. Ile Cię skasowali za to?
  2. Sprzęgłem się nie przejmuj zresztą jak coś będzie nie tak wcześniej Witek Cię o tym powiadomi
  3. raczej odwrotnie,bo nic nie ruszy
  4. Daj znać co facet zamierza i jaka jego reakcja na taki wałek
  5. pompa może wymiana płynu pomoże-od tego bym zaczął
  6. nawet w ferrari przy 250 szumi poszukaj i poczytaj na forum jest o tym cała masa
  7. Pewnie Cię czaruje bo wie trochę więcej o przebiegu
  8. Zależy jak z kondycją auta a o tunerach masz tutaj multum
  9. jezeli słupek przestawiony to ciężko będzie samemu. spróbuj na śrubach poregulować
  10. Szkoda,że to nie jakiś małolat bo by wpadli wpier***ol spuścili i tyle nauczka dla antytjuningowca by była
  11. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać ale trzeba przyznac,że certyfikat mu wyszedł...
  12. A ja zwrócić się do PS i co oni na to
  13. Nie ma tragedii ale trochę za dużo. Ja dolałem 0,6 po 12 tys.od wymiany.
  14. No jeżeli jak twierdzisz jest to klima to samemu nie bawiłbym się w to lepiej podjedź do jakiegoś serwisu i niech sami obejrzą nieszcvzelność
  15. A skąd masz pewność,że to klima,to raczej rzadkość. Stawiałbym na płyn.
  16. jak fis pokazuje mi 7L,a spalanie 6L to mam dodać wartość+5,lub+10 czy odjąć -5lub -10 i w którym kanale. Kiedyś czytałem a teraz znaleźć nie mogę
  17. Mój też ciężko chodzi-wręcz muszę mu pomóc aby go otworzyć zwłaszcza zimą nie chce mie się za to zabrać aż się pewnie rozwali to będę musiał
  18. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=161779.0;highlight=wyjmaki
  19. w dziale Kupię się ogłoś napewno ktoś się odezwie
  20. Zdejmij kierownicę i musisz sprawdzić manetę od kierunków/świateł prawdopodobnie do wymiany
  21. fayera odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    gdzie ogladasz canal +
  22. fayera odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    gdzie ogladasz
  23. yhy myślałem,że masz ją od jakiegoś czasu... a więc po wymianie turbo życzę bezawaryjności
  24. a jaki przebieg?i przy jakim ją przygarnąłeś?
  25. Myślę,że na jakąś korektę czy adaptcję musi podjechać temat będę śledził bo będę wkrótce robił podobnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.