Treść opublikowana przez fayera
-
[B6 AVB] Wymiana turbiny krok po kroku?
a nie lepiej coś większego
-
[B6 AVB] Wymiana turbiny krok po kroku?
Jakie turbo wrzucasz?
-
[Audi Allroad C5] 2,5TDi 180ps quattro by Kri$
Super autko Gdyby nie akcyza i tausen za mało w kieszeni też bym miał all piękne było
-
Wymiana radia Audi symphony II na nawigacje RNS E
tosz to tyle tego jest kosz musisz na 2 din zmienić
-
[ALL B5] Miał ktoś takiego świerszcza w kabinie
Możliwe,że jakaś śrubka gdzieś się zluzowała-musisz szukać bo jeżeli tyle rozkręciłeś i nic to trudno o pomoc
-
Wymiana radia Audi symphony II na nawigacje RNS E
to samo
-
[ALL B6] Kiedy zapala sie ECON
A najlepiej jakbyś miał możliwość podpiąć vag-a
-
[ALL B6] Kiedy zapala sie ECON
Proponuję Ci jechać do jakiegoś serwisu i zacząć od sprężarki
-
[ALL B6] Kiedy zapala sie ECON
Ale sprężarkę słychać?
-
[ALL B6] Kiedy zapala sie ECON
A kiedy ostatnio czynnik uzupełniałeś?
-
[ALL B6] Którą oponkę byście wybrali
Dunlopy chyba bardziej podatne na ścieranie
-
[ALL] Ciśnienie przy hamowaniu auta czyli jak rozpoznać tunera amatora
Ale wytłumacz mu wszystko przed,po to aby pózniej zdziwiony nie był. \Najlepiej wytłumacz mu na papierze
-
[B6 AWX] Problem powyzej 4200 obr
Identyczny problem wczoraj omawiany.I też powyżej 4200rpm. Prawdopodobnie turbo do czyszczenia ale najlepiej najpierw vag[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 13:31_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=184904.msg2169672#msg2169672 sory powyżej 4000
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
tyhx pablo.to zorientuj sie i daj info
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
A konkretnie bo Ty wszystkie masz
-
[ALL B6] Które lampy wybrać?
najsłuszniejsze rozwiązanie
-
[ALL B6] Spasowanie zderzaka
Jedyne co bym zrobił to... dokładkę w kolor
-
[ALL B5] Oświetlenie bagażnika
Będziesz musiał zdemontować tapicerkę klapyi zobaczysz co i jak
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
co ty pitolisz to chyba pół zbiornika zostało ci tego twojego i po dolewce takie efekty
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- Test Nawigacji z Mapami Europy
A kto posiada mio Moov 500 Jakie są opinie?- [B6 BAU] Rozrząd - jakie części oryginalnie na pierwszy montaż
Wszystko co podałeś to najwyższa półka,więc różnicy nie będzie- [ALL B8] B8 Allroad
Komentarz zbędny .Ten kolor wymiata wszystkie- [ALL B6] Wyciek z ... No właśnie, z czego ?
Najlepiej jakbyś jutro jakieś foto podglądowe zrobił- [ALL B6] Wyciek z ... No właśnie, z czego ?
Jak zielony to od wspomagania. A kierownica jak sięę kręci? - Test Nawigacji z Mapami Europy