Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. znajomy w tym roku kupił, przerobił, zarejestrował i sprzedał już kilka passatów i raczej nie miał z tym problemu
  2. na kolanach do Częstochowy bym poszedł chyba :decayed: a tak właściwie kolego Aruzzz to w którym dokładnie momencie słychać ten metaliczny dźwięk?
  3. aukcję podałem typowo dla przykładu, to gdzie kolega zaopatruje się w części/płyny eksploatacyjne to już jego sprawa odpowiedziałem na pytanie z tematu: i jestem zdania że na takich rzeczach nie powinno się oszczędzać, bo teraz 5zł zostanie w kieszeni, a przyjdą mrozy i głowice rozyebie
  4. wtedy łapałby notlaufy i auto samo przygazowywało by na starcie warto sprawdzić tą nieszczelność bo różne cuda wianki może pokazywać na vagu ale raczej nie miałaby wpływu na układ paliwowy? [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 14:44_________________________________________________sprawdź złącze nr3
  5. różne rzeczy widziałem, ale diesel kręcony do 6tys to faktycznie ewenement
  6. http://allegro.pl/item866551629_plyn_do_chlodnic_org_vw_febi_1_5l_koncentrat.html mam dokładnie taki jak na drugiej fotce, zaraz sprawdzę jego nr[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 13:29_________________________________________________febi nr. 86381
  7. Kolego to chyba masz benzyniaka... :> żeby określić stan motorowni, turbiny itd musisz zrobić logi programem diagnostycznym (VAG), w tej sprawie chłopaki za spocie na pewno pomogą
  8. koncentrat FEBI g12++ i woda destylowana
  9. wg mnie jak już się chcesz bawić w wymianę głośników to od razu wkładaj 16cm, co prawda sporo z tym rzeźby ale podobno warto... sam będę działał w tym temacie na wiosnę chociaż wydaje mi się poprawa względem seryjnego audio będzie znaczna nawet na tych Hertzach, tylko ważne żeby wytłumić drzwi tu masz jeszcze alternatywę dla 13cm -> http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,179&kid=179&pid=1093
  10. to samo miałem powiedzieć w najgorszym przypadku będziesz miał pratekst do zmiany na 0,216 :gwizdanie:
  11. http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?p=10102 coś z wtryskiem sterującym chyba, Intermittent ->czyli błąd sporadyczny
  12. Czujnik wzniosu końcówki wtryskiwacza - G80, Czujnik uniesienia igły - G80 nieprzekonujący sygnał
  13. good job faktycznie jakos dziwnie się ułożył ten łącznik silikonowy Próbowałeś przesunąć całą rurę plastikową w lewo? Nie pamiętam dobrze ale ona chyba trzyma się na jednym trzpieniu, może da radę go lekko wygiąć tak żeby przesunąć rurę? no i sugeruję założyć solidniejsze obejmy [br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 20:01_________________________________________________a no i jeszcze... ile Ty tak właściwie teraz masz kunia?
  14. :polew: a więc uczę się na Twoich błędach i zwrócę szczególną uwagę na to łączenie
  15. dokładnie, jak już wymieniasz to od razu 17' i najlepiej markowe albo ori, chininy nie kupuj ceny 17' porównywalne z 16', zarówno felg jak i opon
  16. nieszczelność też bym raczej wykluczył, jeśli nie kopci może przepływka tnie dawkę i dlatego nie ma mocy? musisz zrobić logi, bez tego nikt nic nie wywróży
  17. ale zaślepka jest seryjna, nie? :decayed: to o czym mówię lepiej obrazuje fotka Slepego
  18. a w tym przypadku? nie było ingerencji w konstrukcję a nie ma fabrycznego miejsca na blachę
  19. właśnie Tomeczku, po co będziesz laminował blachę?
  20. tak się zdobywa szacunek w świętokrzyskim moim skromnym zdaniem najlepsza b5 na forum, tak trzymać
  21. Radio sobie odseparuje dźwięk który wytwarza i sprawdzi tylko "obce" dźwięki. Nie ma żadnego problemu. Dzięki za wyjaśnienie i przepraszam za wprowadzenie w błąd ps. Kolego Ciacho1989 na przyszłość dokładniej przeglądaj instrukcję
  22. Drina goni kolejny drin... :polew:
  23. A w wersji demo działa jakaś opcja oprócz pokazywania prędkości?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.