Treść opublikowana przez Michał
-
Przekladka Anglika
znajomy w tym roku kupił, przerobił, zarejestrował i sprzedał już kilka passatów i raczej nie miał z tym problemu
-
[B6 AWX] "Używanie" turbosprężarki
na kolanach do Częstochowy bym poszedł chyba :decayed: a tak właściwie kolego Aruzzz to w którym dokładnie momencie słychać ten metaliczny dźwięk?
-
[B5 AHU] Jaki płyn do chłodnicy
aukcję podałem typowo dla przykładu, to gdzie kolega zaopatruje się w części/płyny eksploatacyjne to już jego sprawa odpowiedziałem na pytanie z tematu: i jestem zdania że na takich rzeczach nie powinno się oszczędzać, bo teraz 5zł zostanie w kieszeni, a przyjdą mrozy i głowice rozyebie
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
wtedy łapałby notlaufy i auto samo przygazowywało by na starcie warto sprawdzić tą nieszczelność bo różne cuda wianki może pokazywać na vagu ale raczej nie miałaby wpływu na układ paliwowy? [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 14:44_________________________________________________sprawdź złącze nr3
-
[B6 AWX] "Używanie" turbosprężarki
różne rzeczy widziałem, ale diesel kręcony do 6tys to faktycznie ewenement
-
[B5 AHU] Jaki płyn do chłodnicy
http://allegro.pl/item866551629_plyn_do_chlodnic_org_vw_febi_1_5l_koncentrat.html mam dokładnie taki jak na drugiej fotce, zaraz sprawdzę jego nr[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 13:29_________________________________________________febi nr. 86381
-
[B6 AWX] "Używanie" turbosprężarki
Kolego to chyba masz benzyniaka... :> żeby określić stan motorowni, turbiny itd musisz zrobić logi programem diagnostycznym (VAG), w tej sprawie chłopaki za spocie na pewno pomogą
-
[B5 AHU] Jaki płyn do chłodnicy
koncentrat FEBI g12++ i woda destylowana
-
[ALL B5] Wymiana przednich głośników
wg mnie jak już się chcesz bawić w wymianę głośników to od razu wkładaj 16cm, co prawda sporo z tym rzeźby ale podobno warto... sam będę działał w tym temacie na wiosnę chociaż wydaje mi się poprawa względem seryjnego audio będzie znaczna nawet na tych Hertzach, tylko ważne żeby wytłumić drzwi tu masz jeszcze alternatywę dla 13cm -> http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,179&kid=179&pid=1093
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
to samo miałem powiedzieć w najgorszym przypadku będziesz miał pratekst do zmiany na 0,216 :gwizdanie:
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?p=10102 coś z wtryskiem sterującym chyba, Intermittent ->czyli błąd sporadyczny
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
Czujnik wzniosu końcówki wtryskiwacza - G80, Czujnik uniesienia igły - G80 nieprzekonujący sygnał
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
good job faktycznie jakos dziwnie się ułożył ten łącznik silikonowy Próbowałeś przesunąć całą rurę plastikową w lewo? Nie pamiętam dobrze ale ona chyba trzyma się na jednym trzpieniu, może da radę go lekko wygiąć tak żeby przesunąć rurę? no i sugeruję założyć solidniejsze obejmy [br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 20:01_________________________________________________a no i jeszcze... ile Ty tak właściwie teraz masz kunia?
-
[B5 AFN] Nieszczelność czy coś więcej? (filmik)
:polew: a więc uczę się na Twoich błędach i zwrócę szczególną uwagę na to łączenie
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych 16-stkach? Oryginał czy podróba?
1BE do 17" pasuje idealnie
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych 16-stkach? Oryginał czy podróba?
dokładnie, jak już wymieniasz to od razu 17' i najlepiej markowe albo ori, chininy nie kupuj ceny 17' porównywalne z 16', zarówno felg jak i opon
-
[B5 AFN] Nieszczelność czy coś więcej? (filmik)
nieszczelność też bym raczej wykluczył, jeśli nie kopci może przepływka tnie dawkę i dlatego nie ma mocy? musisz zrobić logi, bez tego nikt nic nie wywróży
-
Brak tablicy rejestracyjnej z przodu a prawo..
ale zaślepka jest seryjna, nie? :decayed: to o czym mówię lepiej obrazuje fotka Slepego
-
Brak tablicy rejestracyjnej z przodu a prawo..
a w tym przypadku? nie było ingerencji w konstrukcję a nie ma fabrycznego miejsca na blachę
-
Brak tablicy rejestracyjnej z przodu a prawo..
właśnie Tomeczku, po co będziesz laminował blachę?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
:polew:
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
tak się zdobywa szacunek w świętokrzyskim moim skromnym zdaniem najlepsza b5 na forum, tak trzymać
-
Radio samo się przycisza
Radio sobie odseparuje dźwięk który wytwarza i sprawdzi tylko "obce" dźwięki. Nie ma żadnego problemu. Dzięki za wyjaśnienie i przepraszam za wprowadzenie w błąd ps. Kolego Ciacho1989 na przyszłość dokładniej przeglądaj instrukcję
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Drina goni kolejny drin... :polew:
-
Program do telefonu (przyśpieszenie, itd)
A w wersji demo działa jakaś opcja oprócz pokazywania prędkości?