Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
zakład?
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
Buba:shock3: Skąd masz pomarańczowego?
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
A ja słyszałem że wymiany były dokładnie co 9753,5km I to nie byle jaki olej, bo Castrol Edge prosto z reklamy Leszka Kuzaja (chodzą też słuchy że na butelkach były autografy i kolekcjonerski woreczek z pyłem z klocków rajdowej Imprezy - ale to nie potwierdzone info więc nie będę powtarzał bez sensu). A hejterzy zawsze się znajdą, nie przejmuj się. Skoda na full wypasie, prawie nie jeżdżona, za pół darmo i ze stylowo wytartym wnętrzem to marzenie nie jednego.
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Świetna jest, koło ma mistrza:kox: Środek zdetailowany - lubię to:thumbup1: tylko zagłówki bym zmienił na czarne:whistling:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Oba liczniki VDO, oba z czerwonym podświetleniem i wskazówkowym zegarkiem, oba bez Fisa. Jedyna różnica to data produkcji: stary 12.1997, a nowy 02.1999. To u Dzika wciąż sierpień?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A ten kluczyk odpalił na starym liczniku normalnie? Jeśli tak, to PIN masz zły do nowego licznika, a jak nie odpalił na starym, to upierdoliło pastylke odpalił... pin przeczytany commanderem, nie wiem co jest grane:wallbash:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie dajcie więcej info o tej adaptacji kanału 50, bo gadaliśmy z Kajem na PW i w moim przypadku kluczyki się nie kodują z nowym licznikiem, może w tym problem:eusathink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Jesteś dzik:kox::kox: Jeszcze raz gratuluję pomysłu i wykonania:thumbup1:
-
[ALL B5] Audi S4
Miernik masz? Bo to już chyba niewiele do darcia zostało?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Chciałem podmienić dzisiaj licznik u znajomego i nie udało się zakodować kluczyków, ani commanderme, ani vagiem:kwasny: Kto wie dlaczego? Oba liczniki VDO, oba z czerwonym podświetleniem i wskazówkowym zegarkiem, oba bez Fisa. Jedyna różnica to data produkcji: stary 12.1997, a nowy 02.1999. Pin odczytany i wpisany z zerem przed. Kontrolka immo podczas kodowania świeci przez chwilę światłem ciągłym, później znów zaczyna mrugać. Ktoś ma pomysł jak to ugryźć?
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
ja tam w prawie nie siedzę kiedyś wspominałem że swego czasu w Germani prawo było tak zapisane, że to opona nie mogła wystawać poza obrys auta, tuningowcy to obeszli i pojawiły się naciągi - stąd ten typowy german style, tak głosi legenda:decayed: teraz w PL to nie przejdzie
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
setup jak na aira, odważnie:decayed:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
fajnie siadły te falkeny:thumbup1: one są bez rantu, prawda?
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
Po polerce, przed coli. Są dwie szkoły. Albo BH możesz nakładać maszynowo na miękkim finiszowym padzie, przy małych obrotach ok 700obr/min, albo ręcznie. ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ---------- o to to to:thumbup1:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Talib:whistling:
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
czy Ci się podoba i czy warty kasy:wink:
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
Like it:thumbup: Pogadaj z Armim jak juz sprawdzisz efekt Black Hole Wysłane z mojego GT-I9070
-
[B5 1Z] A4 TDi
toś poszedł po całości:kox: rezaj RS'a:decayed:
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
znajdź odpowiednią folię jedna warstwa
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
heh dobrze paczy:decayed: ...i wypaczył zestaw startowy na wiosnę (dziku ) No i wreszcie w ciągu 2-3 tygodni czyszczenie gwintu, polerka felg co by je odświeżyć i znów będzie lans przez duże L
-
[ALL B5] Audi S4
a idź Pan fc**j z tymi gumeczkami, po 1,5 miesiąca się wyciera nówka sztuka:kwasny:
-
Moje auto - temat sie rozwija
Mistrzostwo w każdym calu, widziałem kilka fot na KA, ale nie wiedziałem że papier był grany:kox: Brawa za odwagę, zwłaszcza że to taki rodzynek, za resztę stajni również się należą ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ---------- Przy okazji, jaka jest bezpieczna grubość dla ori lakieru audi przy sandingu?
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
będzie pięknie:thumbup1:
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
mniej więcej to tak:whistling:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Pawle daj foty tego ustrojstwa zamontowanego na zawiasach:whistling: Siłowniki zostają ori?