Treść opublikowana przez Michał
-
[ALL B5] Audi S4
pewnie chłopaki upalają i termin odbioru przesunie się na środę
-
[ALL B5] Audi S4
ręcznie to nie polerowanie, raczej głaskanie lakieru, zwłaszcza jeśli chodzi o grupę VAG:wink: Chłopaki z R&S przed korektą pewnie dobrze oczyścili lakier z wszelkiego rodzaju wypełniaczy i stąd ten efekt - wcześniej rysy mogły być po prostu zamaskowane.
-
Szkło reflektora, jak wymienić?
na litość boską, Panowie trochę chęci:wink: 33 sekundy szukania... http://moto.allegro.pl/bosch-szklo-audi-a4-94-h1-h7-h7-nowe-lewa-str-i2308324149.html
-
Mała prośba o identyfikację
Przedlift Spryski w zderzaku, wężyki w belce zderzaka, pompka w zbiorniczku (zbiornik jest jeden, pompki dwie) Jeśli chcesz cokolwiek wymieniać, to wymień lampę. Chociaż na początek proponowałbym ją przeorać papierami na mokro i później wypolerować - powinno dać radę to wyciągnąć, na YT jest pełno filmów jak to zrobić
-
Gran Turismo 5
jest do kupienia w salonie nissana, sam mam takiego:wink: jeśli dobrze pamiętam to był częścią któregoś update'u
-
Gran Turismo 5
O jaką nagrodę Ci chodzi:question: Wszystko pisze w info w tym GT Academy o co tam biega. Będziesz szybki to zakwalifikujesz się do dalszych zmagań a później kariera kierowcy jak zrobisz wyzwania za złoto to dostajesz samochód, który później możesz używać w GT5:wink: ale sam jeszcze nie wiem jak go odebrać
-
[ALL B5] Audi S4
idę o dobrą flachę, że nasze lakiery są w podobnym, jeśli nie gorszym stanie:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
dobrze się zapowiada:kox:
-
[ALL B5] Audi S4
Buba czym będziesz działał? Bo przy Twoim kolorze jest pole do popisu:naughty:
-
[ALL B5] Audi S4
a zrobią chłopaki jakieś fotostory?
-
[B5 ADR] Białe quattro
i po co pić czy jarać, jak można czytać takie wypowiedzi:polew: uśmiech dookoła głowy i to za darmo:kox:
-
[B5 AEB] 1.8TQ AVANT by Pala Sprzedam/zamienie
true story:thumbup1:
-
[B5 AEB] 1.8TQ AVANT by Pala Sprzedam/zamienie
a jakie parametry masz tych felg? planujesz gwint?
-
Muzyka w naszych autkach
jako wieloletni fan Comy nie mogę się nie zgodzić starsza, ale chyba moja ulubiona:punk:
-
Muzyka w naszych autkach
- [A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
bogate foty Karole:kox: jak już wywalasz chromy to może by dyfuzor na czarno prysnąć?- [B5 1Z] A4 TDi
ale blacha za szybą to się nieźle trzaska, nie?- [B5 1Z] A4 TDi
bogato:kox: będą halo?- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
moja LARE też się mocno grzała, ale to pewnie zasługa padów 185mm:wallbash: ogólnie kiepsko się pracuje z tak dużymi padami, więc jakby co to polecam mniejsze- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
touaregi są fcipę, bardzo mi się podobają roti za to jakoś nie leżą w Twoim aucie Szafa, do chromów musisz mieć jakąś cygańską błyszczącą felgę, dobra szeroka 18" zrobi lepszą robotę- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
niemniej jednak wolałbym coś ciemniejszego, przynajmniej byłoby widać te 12h pracy:decayed:- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
ależ mnie wykończył dzisiejszy dzień- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
jest fajnie, ale mogło być lepiej:wink: niestety UC jest zbyt mało agresywne i żeby zrobić cokolwiek na lakierze VAG trzeba się nieźle napocić - mam nauczkę, trzeba zakupić zestaw Menzerny:decayed: druga sprawa to niewdzięczny kolor, ale na to już nic nie poradzimy- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
cały dzień przy aucie, wszystko fajnie gdyby nie cholernie zmęczone plecy:kwasny: ukłon w stronę tych, którzy zajmują się tym zawodowo- A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
dokładnie, pierwsze co rzuciło mi się w oczy to schowane koła:kwasny: reszta jest bajka:wink: - [A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV