Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 AFN] Sedan - laser Rot :)
spy foto:naughty:
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
a pomyśleć że kiedyś nie były takie ładne:decayed:
-
[ALL B5] Audi S4
zauważ że foty tylko z większej odległości, Gracjan nie pstryka z bliska bo wyszłoby na jaw, że na krawędziach przetarł już lakier do podkładu:wink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
taaaa z Markiem idzie pogadać jak z człowiekiem:wink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
jak dla mnie daje radę ten smalec, miałem nim polerować mechanicznie, ale efekty po ręcznym użyciu są na tyle fajne że chyba sobie odpuszczę myślę że do codziennej pielęgnacji też się nada
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
http://www.cultorstreet.com
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
---------- Post added at 19:24 ---------- Previous post was at 19:23 ---------- tym bardziej dziwne:co: ---------- Post added at 19:34 ---------- Previous post was at 19:24 ---------- :kox:
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
kto Ci robił dekielki? ten facet z alledrogo? bogato wyszły:kox: daj namiar na PW
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
ale ET toś doyebał chyba pod RSbody:naughty::naughty: fajnie się suka prezentuje, heble robią wrażenie
-
Demontaż reflektora przedniego B5 FL
http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?190958-ALL-B5-Demonta%BF-lamp-przednich
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Dedykowane wszystkim wyznawcom błogosławionej pasty TEMPO:dancing: fotki zapożyczone z kosmetykaaut.pl drzwi z mercedesa w202, po prawej stronie zrobiona korekta lakieru środkami do tego przeznaczonymi (lakier bliski ideału) następnie obszar po korekcie podzielono na pół i część potraktowano Tempem, efekty są chyba widoczne? facet robiący ten test użył stwierdzenia: "Po lewej lakier po korekcie dwustopniowej, po prawej po korekcie dwustopniowej i lekkim przetarciu Tempo. "
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
THERES NO SHINE LIKE MOTHERS:kox:
-
[ALL B5] Audi S4
przecież się wygłupiam, a Ty tak wszystko na serio:facepalm:
-
[ALL B5] Audi S4
...ale nadkola jakieś brudne:thumbdown:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Chooj tam z Etiopią, ja mam tylko mydło, szampon i pastę do zębów...
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
nie ten level co Gracjan, ale też jest nieźle najebane pod kopułką, nie? ---------- Post added at 22:16 ---------- Previous post was at 22:15 ---------- No jak nie jak tak:decayed: Kiedyś wyrwałem od Mariusza tester i już nie mogłem sobie odmówić przy tym zamówieniu:kox:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
jedna pucha moja, druga dla kumpla:decayed: święta krzyżują mi plany związane ze smalcowaniem:kwasny: ale co się odwlecze i tak dalej...
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
zapomniałbym że niedawno wpadło jeszcze kilka siuwaksów:kox: część nie dla mnie
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
na przegląd chce jeszcze jechać na setupie zimowym, czyli letni będzie po 15 kwietnia:wink: ale jakoś specjalnie mi się nie śpieszy, jeszcze trzeba zrobić finalną polerkę i wyrezać dekielki, wyczyścić gwint i przestawić twardość, pewnie jeszcze kilka pierdół się znajdzie:wink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
coś się tam dzieje:naughty: Bez udziwnień i kolorowanek jednak:wink: Czarny metalic z drobnym ziarnem bodajże z palety seata. Historia o tyle ciekawa że facet, u którego kupuję lakiery przygotował mi klar z utwardzaczem (dokładnie taki jakiego używa się do pistoletu) i nabił go w spray - od chwili odbioru zaczęła się walka z czasem:decayed: Dało radę i tym sposobem wnęki są pryśnięte grubą warstwą porządnego bezbarwnego:kox:
-
[B5 AGB] VIAGRA
qr**, przepiękne są te koła ! jaki to jest dokładnie model? Volk Racing te37 :jerk: więc czemu ma dekielek ROTA? to ROTA GRID DRIFT IK-R
-
[ALL B5] Audi S4
widzę że KA odciska się mocno w psychice:decayed: fajna robota:kox:
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
jueseje tak rezają od dawna:wink:
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Fajnie optycznie obniża auto ten próg:thumbup1: Tylna dokładka będzie malowana w całości czy robisz jakąś rzeźbę i będzie coś na kształt dyfuzora?
- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)