Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebMis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebMis

  1. może było pod wiatr albo pod górkę
  2. wielkie gratulacje, ps mój synek ma 6 tygodni
  3. i najgorszy syf na samym dnie zostaje, a sposób ten jest dobry ale tylko dla mechaników którzy robią wymianę :/ jeśli nie chce im się odkręcać płyty pod silnikiem, albo wjeżdżać na kanał, ja nie polecam.
  4. SebMis odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    a ja wysłałem już dwa razy i listy jeszcze nie dostałem
  5. spoko jakoś przeżyje
  6. fajnie jakby do mnie wrócił w skończonym czasie, dacie rade w tym tygodniu załatwić wszystko?
  7. skasować błąd i zobaczyć czy będzie OK.
  8. w naszym pięknym kraju to trzeba serie podnieść raczej :diabel2:
  9. ja mam tak czasami z rana nie wiem kim jestem i gdzie jestem :diabel2:
  10. jest kilka rodzai i różnią się znacząco B4, B6 i B8 :diabelek:
  11. polecam do obszycia skórą tego kolesia z forum VW.
  12. znaczy dalej nie wiemy jak należy to robić
  13. a MTM :?:
  14. a mi właśnie po zmianie zalali tyle że na ciepłym(jak postoi jakieś 20min.) mam do max, ale z rana jest jakieś 5mm za dużo :???:
  15. Zawsze mnie uczyli że poziom oleju sprawdza się najlepiej kiedy autko odstoi swoje, czyli np. rano po nocy oczywiście na równym itd.itp. Moje pytanie wywodzi się z tego iż po dokładnym przejrzeniu książki serwisowej na stronie 153 jest napisane: Poziom oleju po postoju 10min. a kilka godzin różni się w moim przypadku o ok.5mm i może być to kluczowe
  16. Na logike niby tak, ale jak wytlumaczyc to, ze w innych autach tego nie ma..? przy dobrze rozgrzanym całym układzie wydechowym, dymek będzie prawie niewidoczny, albo wcale niewidoczny, największa para jest jak masz zimny układ wydechowy, czyli przeważnie jak rano odpalasz auto
  17. kobiety lubią tylko BRĄZ
  18. ale amatorszczyzna, ktoś ma chyba photoschopa z 20 minut :twisted:
  19. to jeździsz raz w tygodniu pod nike ustawiać zegarek :twisted:
  20. psiunia też ma sportsuspension :twisted:
  21. nawet się nie łudziłem że wygram :mrgreen: ale nie byłem świadomy aż takiego pogromu he he
  22. jak wystartowałem wczoraj z ono na swiatłach to jak zapinałem 2 to on już był 5m przedemną :twisted: muszę starty potrenować żeby zejść chociaż do 2m

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.