Treść opublikowana przez SebMis
-
[B5 2.8 30V] Problemy z instalacja gazowa
może było pod wiatr albo pod górkę
-
Jestem Tatuśkiem
wielkie gratulacje, ps mój synek ma 6 tygodni
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
i najgorszy syf na samym dnie zostaje, a sposób ten jest dobry ale tylko dla mechaników którzy robią wymianę :/ jeśli nie chce im się odkręcać płyty pod silnikiem, albo wjeżdżać na kanał, ja nie polecam.
-
A4 Assistance
a ja wysłałem już dwa razy i listy jeszcze nie dostałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko jakoś przeżyje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fajnie jakby do mnie wrócił w skończonym czasie, dacie rade w tym tygodniu załatwić wszystko?
-
[B5 1.8T AEB] Świecący AirBag
skasować błąd i zobaczyć czy będzie OK.
-
Gdzie w wuwua dobry warsztat? (gwintowany zawias)
w naszym pięknym kraju to trzeba serie podnieść raczej :diabel2:
-
3 rodz. użytkowników
ja mam tak czasami z rana nie wiem kim jestem i gdzie jestem :diabel2:
-
Amortyzatory gazowe Bilstein - jak Wy to widzicie?!
jest kilka rodzai i różnią się znacząco B4, B6 i B8 :diabelek:
-
[ALL] Obszywanie przetartej kierownicy skórą -warto?
polecam do obszycia skórą tego kolesia z forum VW.
-
[B5 2,5 TDI 150 KM] jak poprawnie sprawdzać poziom oleju
znaczy dalej nie wiemy jak należy to robić
-
Woda z tłumika i wyciszenie pracy silnika 1.9 TDI w Audi A4 B5
a płynu chłodniczego nie ubywa :?:
-
[B5 2,5 TDI 150 KM] jak poprawnie sprawdzać poziom oleju
i masz tyle samo :?:
-
tuning fabryczny
a MTM :?:
-
[B5 2,5 TDI 150 KM] jak poprawnie sprawdzać poziom oleju
a mi właśnie po zmianie zalali tyle że na ciepłym(jak postoi jakieś 20min.) mam do max, ale z rana jest jakieś 5mm za dużo :???:
-
[B5 2,5 TDI 150 KM] jak poprawnie sprawdzać poziom oleju
Zawsze mnie uczyli że poziom oleju sprawdza się najlepiej kiedy autko odstoi swoje, czyli np. rano po nocy oczywiście na równym itd.itp. Moje pytanie wywodzi się z tego iż po dokładnym przejrzeniu książki serwisowej na stronie 153 jest napisane: Poziom oleju po postoju 10min. a kilka godzin różni się w moim przypadku o ok.5mm i może być to kluczowe
-
Woda z tłumika i wyciszenie pracy silnika 1.9 TDI w Audi A4 B5
Na logike niby tak, ale jak wytlumaczyc to, ze w innych autach tego nie ma..? przy dobrze rozgrzanym całym układzie wydechowym, dymek będzie prawie niewidoczny, albo wcale niewidoczny, największa para jest jak masz zimny układ wydechowy, czyli przeważnie jak rano odpalasz auto
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kobiety lubią tylko BRĄZ
-
Strefa Śmiechu
ale amatorszczyzna, ktoś ma chyba photoschopa z 20 minut :twisted:
-
[B5 - II lift] Automatyczne ustawianie zegara i daty.
to jeździsz raz w tygodniu pod nike ustawiać zegarek :twisted:
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
quattro recaro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
psiunia też ma sportsuspension :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nawet się nie łudziłem że wygram :mrgreen: ale nie byłem świadomy aż takiego pogromu he he
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak wystartowałem wczoraj z ono na swiatłach to jak zapinałem 2 to on już był 5m przedemną :twisted: muszę starty potrenować żeby zejść chociaż do 2m