Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mar_92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mar_92

  1. Dokładnie, zrób tak jak koledzy wyżej napisali
  2. No tu akurat nie zbyt miło wyszło o kobietkach ale o Kobietach dyskutuje się duzo przyjemniej niż 1000raz o tym jaki kto olej ma wlać Kolega Pastaldo ma racje :oklaski:
  3. Gdzie taka tania stacja
  4. sprawdź ten obieg
  5. witam, jaka cena kompletu wahaczy LEMFORDER oraz intercoler
  6. czy czasem nie masz włączonego obiegu wewnętrznego
  7. Na pewno z marży
  8. Powinna ,ale może być nie ustawiona
  9. Tylko proponuje kup ori ,Ja zmieniałem po siedmiu miesiącach, jak założyłem jakiś zamiennik
  10. Piny to wyjście do kostki
  11. Sprawdź czy pod wycieraczkami (dywanikami) nie jest mokro
  12. Masz link http://www.motul.pl/index.php?woj=mazowieckie&link=dealers
  13. Kolego kup beru,napisz do TOM77 pracuje w hurtowni i dla klubowiczów ma taniej
  14. Gratulacje ,szerokości :oklaski:
  15. Ja polecam JURIDA , bardzo dobre klocki
  16. Dokładnie jak kolega devastation napisał , jestem ciekaw za ile godzin-dni ktoś zapyta jaki olej do jego auta :gwizdanie: [br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 21:28_________________________________________________ - był 1 (słownie jeden) przypadek gdzie w sklepie sprzedający pracownik podmienił olej w opakowaniu i zalał jakieś badziewie...opisany na OCP, sprawa zostałą wyjaśniona - więc pisanie, że Liqui Moly jest podrabiany to dużaaaaa przesada. Czy jesteś pewien-że nie jest podrabiany
  17. Będzie OK Ma odpowiednią lepkość, klasę i spełnia normę VW 501.50. Ogólnie oleje Liqui Moly są polecane. serdeczne dzięki
  18. danu44,jeszcze rok temu motul podawał do AFN 5w40.Dlaczego teraz to zmienił nie mam pojęcia.Inne firmy podają do AFN 5w40, oraz 10w40
  19. Kolego ja jeździłem na Liqui Moly,samochód jeździł tak samo jak teraz na motulu - żadnej różnicy nie zauważyłem
  20. Zalej sobie Motul 6100 Synergie 10W40
  21. czy ten będzie ok Hochl.Getriebeoil GL4+ 75W90
  22. Sprawdź w necie , gdzie u Ciebie jest jakiś oddział

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.