Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkrawat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkrawat

  1. ciekaw jestem czy ci to zagra..jak tak to tez zmieniam przed korektą softu
  2. Korekta będzie przy nowej "innej" turbinie - ale wpadnie pewnie coś co podejdzie p&p czyli jakaś hybryda z k03 - do tego wtryski sie da wieksze jakieś 320 pewnie, żeby za ubogo nie było i starczy. To ma byc daily a nie wyścigówka A co do gratów to jakoś tak same wpadały w smiesznej kasie to bralem - seryjne leża w piwnicy i jakby co to można je wsadzić z powrotem. ---------- Post dopisany 18-08-2013 at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany 05-08-2013 at 18:48 ---------- ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------
  3. i turbo zamiast wolnossaka
  4. Lampy zakładaj Valeo albo Depo ale wzór ONLY ori a nie żadne gejlalny, lexusy - wsadź tam hida 4300-5000K albo jak kasa ci pozwoli to BIX z DRL od Gwertego. Chcesz czarny front to ok, ale weź to zrób z grillem ze znaczkiem - najwyżej całość pomaluj na czarno. To sa tylko dobre rady - zrobisz jak chcesz ale nie licz, że zdobędziesz sympatie takimi modami jak masz teraz...na tym forum liczy sie dobrze pojęta "klasyka"...
  5. Fajnie że masz gwint i felge 18" - najważniejsze juz masz Ogarnij przód lampy i grill i będzie OK . Bra skoro ci się podoba to niestety pewnie zostanie I pokaż fotki wnętrza
  6. Piotrek my nie mamy takich "cudów"
  7. Czy TIP i DP robiony pod k03 bedzie też pasowal p&p pod k03s ??
  8. To kiedy liste Kaju podwieszasz na Ostrów 2014
  9. Armi jak masz dojscie do IC to bedziesz mial w bardzo dobrej cenie tarcze Ferodo gladkie i do tego zapodaj na przod klocek Ferodo DS a na tyl Ferodo Premier i po zabawie
  10. kkrawat odpowiedział(a) na Kali89 temat w Audi A4 B5
    I wyszedl taki przedliftowy RS..tylko czy ta robota nie kosztowala cie wiecej niz inna skorupa
  11. MAX:slina:
  12. Juziu - wysle ci ale jak wróce do domu z wakacji czyli w poniedziałek ok?
  13. Mam środkowy przelotowy z kwasu do Q z rurami 2,5" jakby co Juziu bez środkowego tylko z DP i końcowym jeszcze nie ori będzie mega głośno
  14. Usiadło tak chyba -40mm równo przód i tył. Live trzeba zobaczyć bo na zdjeciach słabo widać
  15. No właśnie wy to chyba zaraz po sniadaniu jechaliście co?
  16. Siemka Pany - ja już po 2 drineczkach i kebabie było mega za***iście - zaczęło się super i jeszcze lepiej skończyło..do następnego razu !!!!
  17. After Before I delikatnie podświetlone klamki
  18. Sama zbiezność to za mało Ustawiałeś całą geometrie przodu ?? tylko ze jak masz luzy na zawieszeniu to bez sensu kase wydawac - zmień to w czym masz luzy i jedź na geometrie auta - wtedy wszystko wyjdzie.
  19. Kurfunia masz ciagle z górki ?? To z powrotem ci 14 schleje
  20. Są chyba dwa rodzaje tych od Merca (S-ka miała inne niz C,E-klasa) - tego że są bardziej miękkie to bym się nie bał. No i kłopotu mniej z założeniem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.