Treść opublikowana przez lapek85
-
Strefa motocyklistów
rok temu też zaczynałem swoją przygodę z moto i powiem Ci ze swojego doświadczenia, że na pierwsze moto to 250-500cm3. Poniżej zrazisz się nudą, a powyżej możesz się wystraszyc i zrazić do dalszej jazdy. Tak czy siak co kupisz to jeździj z głową, bo zabić idzie się nawet na rowerze:wink:
-
Jazda bez pasow!!! wniosek o ukaranie
z obniżeniem wymagań w naborze do policji się zgodzę w 100%. Po studiach 3 moich znajomych startowało do tej "firmy" Dwóch alkoholików, imprezowiczów co ledwo zaliczyli studia dostało się do policji, bo co..? wyższe wykształcenie i brak mandatów( a jak mieli załapać mandat jak ciągle nawaleni w akademiku spirytem od kolegi z piętra wyżej:facepalm:) Trzeci zaradny, mądry koleś, dobrze ukończone studia, języki, wysportowany tu i uwdzie pracujący- wiadomo jak to na studiach, nie dostał się do policji bo " pani psycholog mu powiedziała, że jest zbyt pewny siebie i przywódczy, a oni komendantów nie potrzebują":facepalm::facepalm:
-
Jazda bez pasow!!! wniosek o ukaranie
za gówniarza jak na studiach się było to 3 razy mandatu nie przyjąłem, w sądzie trochę oszczędziłem, ale teraz to już człowiek zmądrzał i trzeba jeździć z rozumem:wink:
-
Schemat/ opis pinów ECU
Dzięki kolego:)
-
Schemat/ opis pinów ECU
Witam. Czy ktos ma dostęp do programu Tolerance Data lub innego źródła z którego otrzymałbym scheamt/opis pinów od ECU dla VW Passata b4 1.9tdi 1z 1995r? Z góry dziękuję.
-
Grawerowanie szkła
musze zrobić napisy na szkle, wielkość liter ok 7mm, czcionka jak w piśmie technicznym
-
Grawerowanie szkła
Witam. Czy jest ktoś na forum co zajmuje się grawerowaniem na szkle??
-
Strefa motocyklistów
opony to bardziej na asfalt niż w las takie mam
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ołly siet:facepalm::slina::slina: ale to przyśpiesza, masakra:slina:
-
Strefa motocyklistów
dzisiejasza jazda:wink: skończyła się ułamaną dźwigienką sprzęgła:decayed: ale i tak było super, błota w lesie pod dostatkiem:naughty:
-
Rekrutacja do policji- szukam TWO do policji wraz z propozycjami odp.
pewna Pani psycholog kiedyś powiedziała po rozmowie 5 minutowej" nie Pan się nie nadaję do pracy w policji, bo kreuje się Pan na lidera grupy, jest Pan zbyt stanowczy, my takich osób nie potrzebujemy... nie można być odrazu komendantem":facepalm: i zrozum babe, ogólnie psycholog przesiewa jak mu się podoba, złe spojrzenie, gest, ruch i wypad
-
renowacja/czyszczenie lakieru
Dzięki bardzo koledzy:hi:
-
renowacja/czyszczenie lakieru
a ten lakier zaprawkowy to jak się nakłada i kiedy, po polerce?
-
renowacja/czyszczenie lakieru
Dopiero zaczynam przygodę z polerowaniem i ćwicze na starej masce i po pierwszej polerce tak na szybko rysy znikneły ale za to pojawiły się białe kropki w miejscach po odpryskach. Z tego co widze w te mini dołki wlazła pasta polerska, jak się tego pozbyć i co zrobić by te odpryski jakoś "przyfarbować"??
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
kolor piękny:banan:, też taką kiedyś miałem:decayed:
-
[A4 AHH] Niepozorna Audi z małymi modami wita:)
jakbym mógł się cofnąć w czasie to ładował graty te co Piotrek opisał "BRD+230+FMIC" ale , że już nie mam b5tki to teraz mogę tylko polecać. Do AHH taki setup najlepszy:wink:
-
Polecane opony letnie
Skład gumy w oponach na europe zachodnią różni się od tych co trafiają na wschód czyli do nas Wiem, bo handlowałem trochę oponami przed tym sezonem zimowym i mam porównanie. Zachodnie oczywiście na PLUS.
-
Polecane opony letnie
a ja jak już wcześniej pisałem odradzam wszystkim Pirelli Cinturato P7, bo w moim przypadku nowe opony w a4 b5(FWD) założone na tylną oś nie wytrzymają nawet 50 tys km, tak szybko się ścierają. W zeszłym sezonie przejechałem na nich 30-35tys km i praktycznie już opon nie ma:kwasny:
-
Skrzynia 6-cio biegowa do 1Z
Nie trzeba nic spawać, gdy wraz ze skrzynią wymieni się ławe.
-
Skrzynia 6-cio biegowa do 1Z
przełożenia od 1-5 są takie same jak w ori skrzyni ma AFN, więc nie wiem skąd opinie, że wiecej pali?? dopiero 6ty bieg może powodować, że seryjny tdi 90 czy też 110KM może więcej palić, ale tego na 100% też nie wiem. Problemu z podłaczeniem prędkosciomierza nie miałem, a podłaczenie wstecznego to tylke kwsetia zmiany wtyczki(dokładnie już nie pamiętam, rok temu to robiłem)
-
Skrzynia 6-cio biegowa do 1Z
Od Krychy kupiłem skrzynie 6tkę DQS z ławą, poduszkami, wybierakiem. Przesyłka kurierem na palecie. Podwiesiłem silnik, auto do góry na podnośnik, odkręciłem, ławę, skrzynie, wybierak. Sprzęgła na większe nie wymieniałem bo miałem mocny komplet SACHS Performance. Przykręciłem wybierak, skrzynie, ławę, poduszki założyłem od skrzyni 5tki, dwie takie same, bo na ori poduszkach 6tki strasznie szarpało na wstecznym, normalnie jakby silnik był przyspawny do budy:facepalm:- potem podłączyć wsteczny, zbieżność kół i to wszystko. Zacząłem o godz. 16, o północy auto już jeździło. Najlepsze są przelożenia, na 6biegu lekko ponad 2000obr/min 120km/h, 3000obr/min 170km/h, najwięcej leciałem 240 i myśle, że jeszcze trochę zapasu było:decayed: PS. mogę się mylić, ale w seryjnym 1Z za dużo z 6tego biegu nie będziesz korzystał, musisz iść w moc, bo 90kucy za słabe na tą skrzynie:wink:
-
Polecane opony letnie
Odradzam Pirelli Cinturato P7. W zeszły sezon kupiłem nówki na tylną oś, przejechały ok 30 tys km i nie wiem czy obecny wyjeżdżą, tak szybko się scierają PS. rozmiar 205/55R16
-
Skrzynia 6-cio biegowa do 1Z
ja od Krychy w zeszłym roku kupiłem skrzynie DQS(skrzynia do ośki), żadnych problemów z nią nie ma, auto jeździ jak szalone. Przełożenie 5tki na 6tkę to praktycznie P&P
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
1Z-1995r-476tys km:decayed:
-
System operacyjny Android
dziś bawiłem się koleżanki Xperią Z i jak dla mnie szału nie ma:whistling: O wile większe wrażenie na mnie sprawił GS3 czy też Nokia Lumia 920