Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. serio serio ale nie bój się... ostatnio zatrzymały mnie typy w tajniaku i mieli CB.... uniden 520 ja do nich że panowie co z radiem bez homologacji.... policjanci zrobili tylko oczy i zapytali że po co do cb radia
  2. ja zawsze polecam motula dobry olej do tego mniejsza szansa kupić podróbkę bo stosunkowo mało popularny
  3. mechanicznie ja z kolegą, a programował sam kolega z zaprzyjaźnionej firmy
  4. Dziwne bo właśnie kupiłem 520xl i mam homologację. starą już nieważną
  5. w realu nie czuć "braku płaskości" dlatego pasowało mi tak jak teraz, spłaszczenie pewnie równało by się trochę niutków mniej
  6. Seria silnik ajm 115 (116) koni, jakiś tam bonus jak zawsze od koncernu vag Zmiany: - turbo awx (na zimę starczy) - pd z asz [al] (przyszłościowo pod większe turbo) - program - znaczek TDI (cały czerwony, mała rzecz a cieszy :polew:) w planie - większe turbo - chłodnica oleju - kolektor awx - większy intercoler ale nie fmic (jeśli trzeba to w ostateczności fmic, dla mnie jednak przerost formy nad treścią) celuję w 200KM i 400NM~ na wiosnę :gwizdanie: wykresik: wspomniany znaczek
  7. ja założyłem narazie tylko na terenówkę... do osobówek jeszcze czas, rano nie jest ślisko póki co
  8. jak oglądałem katalog eibacha szukając swoich sprężyn to wydaje mi się że nie było to 2.5tdi automat. pisało zawsze że manual
  9. aju odpowiedział(a) na aju temat w Inne marki
    7-15 [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 16:08_________________________________________________dziś oba autka stoją i się czipsują
  10. no ja zaraz też się pochwalę, czekam na wykresik trzymać kciuki żeby wyszło coś godnego odpychania się od asfaltu
  11. wydaje mi się że nieźle to musi ganiać w takiej małej budzie co?
  12. -40/-40 mi świetnie pasuje takie obniżenie, widać już znacznie że auto "siedzi" a jednak można jeszcze się wdrapać na jakiś tam krawężnik
  13. no to panowie odzywać się czy dalej wszyscy chcą...
  14. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    kto jutro będzie? mam wolne i bym chętnie wpadł
  15. będziesz jutro na spocie? obadał bym to w realu? ja chcę ja chcę
  16. no a co tu się bać jak ona nie jedzie wiem bo mam i szału nie ma podoba mi się niuton
  17. zacznij od potencjometra u mnie już od kilku dni :>
  18. ja byłem i "Magika" od rtv 50zł i 1 dzień bez radia bo miał dużo roboty
  19. też bym sobie zrobił taki lustereczka, już dlugo mysle od czego by zaczac
  20. jutro dam ostateczną odpowiedź, przepraszam że tyle to trwa ale nie chcę sytuacji że będzie lipa lub coś nie wypali [br]Dopisany: 05 Październik 2009, 17:29_________________________________________________jeśli dalej jest 5 osób to możemy sami sobie określić mniej więcej dogodny dla nas wszystkich termin
  21. ja też bardzo dziękuję i polecam szybko i profesjonalnie olej był u mnie w domu następnego dnia
  22. zobacz w innym miejscu auta (ale na 90% będzie to samo) Podmień się z kimś na chwilę na antenę żebyś nie kupił kolejnej i nic to nie da, spróbował bym anten helikalnych, jak nie to zostaje antena w dziurce ale sądzę że też niewiele zmieni.... jedynym dość pewnym wyjściem będzie radio z filtrem NB
  23. te xenony to prożka w takiej lampie :gwizdanie: silnik wiadomo mały.... lotka też mi się nie widzi kolor fajny, lubię go

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.