Treść opublikowana przez aju
-
[ALL] CB RADIO + ANTENKA - Jakiś niedrogi zestaw. Co polecacie ?
serio serio ale nie bój się... ostatnio zatrzymały mnie typy w tajniaku i mieli CB.... uniden 520 ja do nich że panowie co z radiem bez homologacji.... policjanci zrobili tylko oczy i zapytali że po co do cb radia
-
[ALL B5] Nie prawidłowe wskazania czujnika paliwa
nie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja zawsze polecam motula dobry olej do tego mniejsza szansa kupić podróbkę bo stosunkowo mało popularny
-
[B5 AJM] Mody mojego tdi + wykres
mechanicznie ja z kolegą, a programował sam kolega z zaprzyjaźnionej firmy
-
[ALL] CB RADIO + ANTENKA - Jakiś niedrogi zestaw. Co polecacie ?
Dziwne bo właśnie kupiłem 520xl i mam homologację. starą już nieważną
-
[B5 AJM] Mody mojego tdi + wykres
w realu nie czuć "braku płaskości" dlatego pasowało mi tak jak teraz, spłaszczenie pewnie równało by się trochę niutków mniej
-
[B5 AJM] Mody mojego tdi + wykres
Seria silnik ajm 115 (116) koni, jakiś tam bonus jak zawsze od koncernu vag Zmiany: - turbo awx (na zimę starczy) - pd z asz [al] (przyszłościowo pod większe turbo) - program - znaczek TDI (cały czerwony, mała rzecz a cieszy :polew:) w planie - większe turbo - chłodnica oleju - kolektor awx - większy intercoler ale nie fmic (jeśli trzeba to w ostateczności fmic, dla mnie jednak przerost formy nad treścią) celuję w 200KM i 400NM~ na wiosnę :gwizdanie: wykresik: wspomniany znaczek
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
ja założyłem narazie tylko na terenówkę... do osobówek jeszcze czas, rano nie jest ślisko póki co
-
[B5 AFB] Jakie sprężyny obniżające do A4 Avant Quattro
jak oglądałem katalog eibacha szukając swoich sprężyn to wydaje mi się że nie było to 2.5tdi automat. pisało zawsze że manual
-
Dieselek mojej żony
7-15 [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 16:08_________________________________________________dziś oba autka stoją i się czipsują
-
Tworzymy Nowy Klub BAT
no ja zaraz też się pochwalę, czekam na wykresik trzymać kciuki żeby wyszło coś godnego odpychania się od asfaltu
-
[INNE] VW POLO 1.9 TDI 101KM, moja druga fura po audi :)
wydaje mi się że nieźle to musi ganiać w takiej małej budzie co?
-
[ALL B5] Prośba o pomoc przy obniżeniu zawieszenia
-40/-40 mi świetnie pasuje takie obniżenie, widać już znacznie że auto "siedzi" a jednak można jeszcze się wdrapać na jakiś tam krawężnik
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
no to panowie odzywać się czy dalej wszyscy chcą...
-
Spocik Lubuski :)
kto jutro będzie? mam wolne i bym chętnie wpadł
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
będziesz jutro na spocie? obadał bym to w realu? ja chcę ja chcę
-
[B6 AWX] ... Made by Dr. Rogal... 160KM & 370Nm
no a co tu się bać jak ona nie jedzie wiem bo mam i szału nie ma podoba mi się niuton
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [ALL B5] Pali w pupe-podgrzewanie foteli!
zacznij od potencjometra u mnie już od kilku dni :>- [ALL B5] Wyrwana kartka z kodem radia
ja byłem i "Magika" od rtv 50zł i 1 dzień bez radia bo miał dużo roboty- [B5 1Z] Schemat składanych lusterek ?? B5
też bym sobie zrobił taki lustereczka, już dlugo mysle od czego by zaczac- Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
jutro dam ostateczną odpowiedź, przepraszam że tyle to trwa ale nie chcę sytuacji że będzie lipa lub coś nie wypali [br]Dopisany: 05 Październik 2009, 17:29_________________________________________________jeśli dalej jest 5 osób to możemy sami sobie określić mniej więcej dogodny dla nas wszystkich termin- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
ja też bardzo dziękuję i polecam szybko i profesjonalnie olej był u mnie w domu następnego dnia- [ALL] Trzeszczace CB przy dodawaniu gazu
zobacz w innym miejscu auta (ale na 90% będzie to samo) Podmień się z kimś na chwilę na antenę żebyś nie kupił kolejnej i nic to nie da, spróbował bym anten helikalnych, jak nie to zostaje antena w dziurce ale sądzę że też niewiele zmieni.... jedynym dość pewnym wyjściem będzie radio z filtrem NB- [B5 ADP] mój szarak pospolity :)
te xenony to prożka w takiej lampie :gwizdanie: silnik wiadomo mały.... lotka też mi się nie widzi kolor fajny, lubię go - [ALL B5] Pali w pupe-podgrzewanie foteli!