Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
może to ma coś na rzeczy moja włączona klima? no i balast kolega 80+ kg Mogę nagrać w najbliższych dniach bez kolegi i na wyłączonej klimie
-
[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
25sek od 80 do 180 :> nagraj to porównamy, cały czas na 5biegu. Wszytkie logi idealne więc nie przejmuję się. 110konnego AFNa zostawiam w tyle więc tym bardziej się nie martwię aha robicie pomiary na włączonej czy wyłączonej klimie? bo ja mam ciągle włączoną
-
[B6 AVF] Problem z tiptronikiem
- [B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
dla ciekawości podam że posiadam fiata marea weekend 2.0 20v vis 155km (zmienne fazy) i powiem wam że nie miałem problem go dojść standardowym AJM na trasie wyprzedzanie częste to nawet wychodziło na korzyść diesla. Ale jak się je postawi równo na autostradzie tak od 100 do 180~ to fiat wychodzi lepiej. Zobaczymy jak teraz będzie ajm po chipie Chętnie to zrobię i nagram bo w sobotę jedziemy na dwa auta do bredy, 95% autostrada więc będzie wiele okazji [br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 13:08_________________________________________________dla porównania nagrałem filmik przed chipowaniem mojej AJM 80-180kmh na 5biegu, 2osoby na pokładzie +dwa małe plecaki Tylko się nie śmiejcie że wolne czy coś w końcu na razie to 116koni a chipa jeszcze nie zrobiłem ze względów finansowo urlopowych w tym miesiącu :cwaniak1: http://www.youtube.com/watch?v=57sS3KmnPdc- [INNE] Alfa 166
Piękna jest nie słuchaj innych, piękny fiat z niej jest. Ja lubię fiaty i mam parę w kolekcji, te w JTD/TD się nie sypią poza zawieszeniem- [ALL B5] S4 TOYO PROXES T1R - opinie
używam takiej opony w fiacie marea na kole 17cali, pięknie się trzyma na zakrętach, ale ma jeden minus, dość szybko się zużywa.... (przynajmniej takie mam odczucie w stosunku do plastikowego durun sport jakie miałem wcześniej)- [B5 AFN] Po wymianie oleju kopci na czarno
Zaślepiłem koledze egr i jest ok... choć dziwi mnie to bo wydaje mi się że pracuje Olej kolega leje jakiś dziwny mobil super S czy jakoś tak 10w40- PS3 vs XBOX360
jak ps3 nie kolego sam sobie to zorbiłem a gry wypalam też sam na zewnętrznej nagrywarce blue :> :> łyka prawie wszytko- Navi plus antena
każda jest ok, wystarczy żeby wtyczka pasowała do Twojej navi- [ALL] Ranking silników Diesla w Audi A4
dla mnie każdy 1.9 1. afn 2. ajm 3. ahu (czy jak on tam ma ten rozwojowy 90konny)- JAMMER czy warto ?
było o tym również w teście w programie gadżet na tvn turbo, jakiś jamer za 3tyś zł nawet działał- [B5 AFN] Po wymianie oleju kopci na czarno
Witam Znów auto kolegi to samo co kiedyś w innym wątku o delikatnym kopceniu. Tym razem zaraz po wymianie oleju i odpaleniu auto zaczeło bardzo kopcić na czarno, przy dodaniu gazu w czasie jazdy nie widać prawie nic więcej poza czarną chmurą w lusterku. Właśnie zrobili mu diagnostykę i zarówno nie ma błędów jak i w "próbie dynamicznej" jak nazwali w czasie jazdy nie ma żadnych nieprawidłowości Doładowanie jest troszeczkę większe ale minimalnie. W dolocie jak i w egr pełno sadzy. Auto kopci tylko na czarno, bierze olej w normie. Mechanik nie wie od czego by zacząć bo wsyztko nieby jest ok. Jedyne co można się przyczepić patrząc na silnik to brudny dolot i egr oraz puszczający wąż doprowadzający olej do turbiny Dodam też że auto ma moc taką samą jak miało i odpala bez problemu. Paliwo dla pewności zalał dodatkowo 15litrów verwy- Który system operacyjny wybrać ?
ja wczoraj zainstalowalem windows7 ktoras tam z kolei bete i jest zadowolony, czyta mi w koncu 8gb ram :> a na laptopie wiernie używam xp prof- [All ] Zapalila się kontrolka EPC
VAG- [B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
znaczy 226 to już koniec skrzyni czy brakło Ci miejsca na drodze bo mi się prosta skończyła- [B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
czy ktoś wie przy ilu skończy się skrzynia w AJM? Jechałem 200 i jeszcze był jakiś tam zapas, zastanwia mnie ile fizycznie można dobić na 5bigu do odcięcia- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
:oklaski: cena > 1500zł- [ALL B5] Wady wersji B5 po II liftingu
a nie nie.... nowe niunie też mogą mieć 4 małe zegary- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
pełen komplet?- [ALL B7] Klimatronik z funkcja auto w miejscu przycisku OFF (pytanie techniczne)
tak samo ma moja małżonka w bmw e46 320d, zapaszki z pola zawsze wchodzą do środka- [ALL B5] Jaka jest najlepsza mapa do Navigation Plus ?
dzięki- [ALL] Skrzynia basowa Voice Kraft BLG RSX8A79LD
:gwizdanie: weź lepiej zatankuj za tą kasę, chociaż będzie jakiś plus z tego wszytkiego- [B7 BRE] 2.0 tdi BRE z DPF?
To znaczy że silnik jest przygotowany pod instalację DPF ale nie musi go mieć To jak Ci tak zrobili sprintera to źle że go odebrałeś. dobra firma robi program pod Ciebie a nie wgrywa jakieś gotowce z netu- [B7 BRE] 2.0 tdi BRE z DPF?
zobacz czy masz któryś z kodów wyposażenia: 7GG, 7GN, 7GE Co do czipowania to myślę że koło 170koni nie będzie jeszcze przeszkodą...- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
i na koniec butelka napoju TIGER, w końcu też projektowana przez porsche - [B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?