Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AVG] Wskaźnik paliwa działa odwrotnie
albo masz zegary od audi a6 albo pływak podaj nr licznika
-
[B5 ADP] Nowy termostat,nie otwiera
na klimatroniku nie ma temp oleju
-
[ALL B5] Sprzęgło 1.9TDI
allegro pl np... tarcza ok 200-400zł w sklepie i kolo 600-800z dociskiem (w sklepie) cala z dwumasem okolo 1700-2000zl + robota
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jutro zerknę, bo dziś latam innym autem
-
[ALL B5] TDI a chłodnica oleju, dyskusja.
łoo panie
-
[B6 AVB] Świstanie, gwizdanie przy przyspieszaniu
a ja widzę OT, świstał EGR
-
[ALL B6] Abs sie wlącza na mokrym asfalcie,koła buksują podczas ruszania.
u mnie znajomy też tak myślał jak ruszał... a ślizgało się sprzęgło
-
[ALL B5] TDI a chłodnica oleju, dyskusja.
trochę miałem zajawkę na nowy "diwajs" ale chyba jednak był by to przerost treści nad formą Tak z ciekawości czy ktoś na forum montował chłodnicę oleju? jakieś foty w a4b5?
-
[B5 AFN] Zmienność jasności świateł mijania
czy masz w tym momencie włączoną klimę?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
taka że będzie błąd poduszki i jeszcze jakieś problemy, w tym wątku się o tym przewinęło że jak masz nsi-uk (czy jakoś tak) to zeby nie kupować innych zegarów
-
[ALL B5] TDI a chłodnica oleju, dyskusja.
120 jeszcze mi nie wbiło, było przed 120 po ostrym deptaniu z 3.0tdi Węże już pytałem cena za zrobienie znośna... gorzej z podkładką.
-
[ALL B5] TDI a chłodnica oleju, dyskusja.
podkładka z termostatem to już spory wydatek
-
Radio Navigator PLUS by Blaupunkt pomocy mam problem
jakie tam wcześniej było radio? a masz antenę? jeśli tak to czy jest podłączona? Ty masz RNS-D czy RNS-E ?
-
[ALL B5] TDI a chłodnica oleju, dyskusja.
Panowie zauważyłem że chyba nie jestem w stanie przekroczyć 120*C oleju. w normalnych warunkach trzyma się między ~85-100*C Mam małą chłodnicę oleju mocala ale nie mam węży ani dokładki pod filtr, więc trzeba by było to dorobić/ dokupić = znów koszta. Czy jest sens instalowania czegoś takiego? jakie korzyści może przynieść (myślę że temp nie spadnie więcej jak 20*C)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jaką diodę i jak mam to wstawić bo nigdy jeszcze nie robiłem takiego czegoś
-
[ALL B5] Po odpaleniu silnik gaśnie
zaczął bym od VAGa czy nie ma błędu właśnie od IMO
-
[ALL B6] Abs sie wlącza na mokrym asfalcie,koła buksują podczas ruszania.
tylko że wg wszystkich prawideł głoszonych przez gazety i wulkanizatorów różnych maści na oponach można latać nawet 10 lat
-
[ALL B5] Problem z zamkiem od strony pasażera
podgrzewacz zamka, przydatne w zimę... ale nie zaobserwowałem żeby to parzyło, po prostu robi się ciepłe
-
[B5 AJM] Zaślepienie EGR. W ktorym miejscu najlepiej? Foto.
to nie jest materiał do zaklejania takich rzeczy
-
[B5 AJM] Przepustnica....
kiedyś diesle też jeździły na byle czym
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dalej nie mogę zrobić wskazania drzwi pasażera, znalazłem brązową kostkę która idzie w drzwi, w niej parę kabli między innymi potrzebne do zamykania i otwierania auta jak podałem na nie masę, są też "plusy" znalazłem też brązowo biały kabelek jak ktoś wcześniej już wspomniał no i po podłączeniu ukazało mi się że drzwi pasażera są otwarte, robię próbę zamykam drzwi no i na fis-ie dalej otwarte więc masa jest tam cały czas. Pomocy panowie przecież nie będę każdego kabla sprawdzał ;( Uploaded with ImageShack.us
-
[B5 AJM] Przepustnica....
zwiększa się też temp w cylindrach
-
[B5 AJM] Przepustnica....
silnik zmienia glos pracy jakiś taki twardy nie przyjemny, a korzyści nie widzę, parę koni nie robi różnicy nawet jeśli uda się zyskać po takim zabiegu
-
[B5 AJM] Przepustnica....
ładnie to zrobiłeś... ale to nie dla mnie
-
[B5 ATJ] Black Devil by Olovski
teraz bez EGRu pewnie trochę inaczej pracuje silnik, mój miał dźwięk jakiś taki "twardszy" więc wróciłem do egru