Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. albo masz zegary od audi a6 albo pływak podaj nr licznika
  2. na klimatroniku nie ma temp oleju
  3. aju odpowiedział(a) na dero686 temat w Audi A4 B5
    allegro pl np... tarcza ok 200-400zł w sklepie i kolo 600-800z dociskiem (w sklepie) cala z dwumasem okolo 1700-2000zl + robota
  4. jutro zerknę, bo dziś latam innym autem
  5. łoo panie
  6. a ja widzę OT, świstał EGR
  7. u mnie znajomy też tak myślał jak ruszał... a ślizgało się sprzęgło
  8. trochę miałem zajawkę na nowy "diwajs" ale chyba jednak był by to przerost treści nad formą Tak z ciekawości czy ktoś na forum montował chłodnicę oleju? jakieś foty w a4b5?
  9. czy masz w tym momencie włączoną klimę?
  10. taka że będzie błąd poduszki i jeszcze jakieś problemy, w tym wątku się o tym przewinęło że jak masz nsi-uk (czy jakoś tak) to zeby nie kupować innych zegarów
  11. 120 jeszcze mi nie wbiło, było przed 120 po ostrym deptaniu z 3.0tdi Węże już pytałem cena za zrobienie znośna... gorzej z podkładką.
  12. podkładka z termostatem to już spory wydatek
  13. jakie tam wcześniej było radio? a masz antenę? jeśli tak to czy jest podłączona? Ty masz RNS-D czy RNS-E ?
  14. Panowie zauważyłem że chyba nie jestem w stanie przekroczyć 120*C oleju. w normalnych warunkach trzyma się między ~85-100*C Mam małą chłodnicę oleju mocala ale nie mam węży ani dokładki pod filtr, więc trzeba by było to dorobić/ dokupić = znów koszta. Czy jest sens instalowania czegoś takiego? jakie korzyści może przynieść (myślę że temp nie spadnie więcej jak 20*C)
  15. jaką diodę i jak mam to wstawić bo nigdy jeszcze nie robiłem takiego czegoś
  16. zaczął bym od VAGa czy nie ma błędu właśnie od IMO
  17. tylko że wg wszystkich prawideł głoszonych przez gazety i wulkanizatorów różnych maści na oponach można latać nawet 10 lat
  18. podgrzewacz zamka, przydatne w zimę... ale nie zaobserwowałem żeby to parzyło, po prostu robi się ciepłe
  19. to nie jest materiał do zaklejania takich rzeczy
  20. aju odpowiedział(a) na Kulis temat w 1.9TDI
    kiedyś diesle też jeździły na byle czym
  21. dalej nie mogę zrobić wskazania drzwi pasażera, znalazłem brązową kostkę która idzie w drzwi, w niej parę kabli między innymi potrzebne do zamykania i otwierania auta jak podałem na nie masę, są też "plusy" znalazłem też brązowo biały kabelek jak ktoś wcześniej już wspomniał no i po podłączeniu ukazało mi się że drzwi pasażera są otwarte, robię próbę zamykam drzwi no i na fis-ie dalej otwarte więc masa jest tam cały czas. Pomocy panowie przecież nie będę każdego kabla sprawdzał ;( Uploaded with ImageShack.us
  22. aju odpowiedział(a) na Kulis temat w 1.9TDI
    zwiększa się też temp w cylindrach
  23. aju odpowiedział(a) na Kulis temat w 1.9TDI
    silnik zmienia glos pracy jakiś taki twardy nie przyjemny, a korzyści nie widzę, parę koni nie robi różnicy nawet jeśli uda się zyskać po takim zabiegu
  24. aju odpowiedział(a) na Kulis temat w 1.9TDI
    ładnie to zrobiłeś... ale to nie dla mnie
  25. teraz bez EGRu pewnie trochę inaczej pracuje silnik, mój miał dźwięk jakiś taki "twardszy" więc wróciłem do egru

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.