Treść opublikowana przez aju
-
AVG Quattro a FWD - są różnice w mapach?
korekta była by wskazana, szczególnie że założyłeś turbinę z innego silnika, kiedyś jak miałem jeszcze turbinę z AWXa to też nie chciał za bardzo jechać do ~2,5tyś
-
[B5 AFN] Silnik pracuje na trzech cylindrach, pomocy!!!
co ja "pacze" Wiesz czemu ludzie nie wymieniają 2,5 na 1,9? bo to wcale nie taka prosta operacja i dość kosztowna, ale osobiście znam już 3 przypadki takich wymian po padnięciu całkowitym silnika 2,5. a jakoś w drugą stronę nie widziałem takiego nawet zamysłu.. a czym on się wyróżnia od innych kiblo diesli? dźwiękiem? proszę was... nigdy diesel nie brzmi super. PS. sam szukałem 2,5tdi, lubię je ale nie ma co ukrywać, srają się bardziej niż 1,9 co nawet przekłada się na ceny:hi:
-
Problem z wyjęciem ori radia :(
tak są zapadki tak to można nazwać
-
Problem z wyjęciem ori radia :(
pociętymi kartami telefonicznymi, kredytowymi, cienkimi pilniczkami etc a do kolegi po prostu trzeba mocno pociągnąć, pewnie się blaszka zagięła
-
Błędne wskazania poziomu paliwa
ja wskazówki zawsze ustawiam na teście zegarów
-
[ALL B5] "Skakanie koła"
magiel ma ogromny wpływ na prowadzenie auta, mam golfa którego kupiłem z padniętym maglem (nie wiedziałem) strasznie telepał na dziurach, trochę pływał, czasem ściągał przy hamowaniu... założyłem gwint, końcówki oraz wahacze (tam są pojedyncze) no i niby lepiej ale nie do końca (miałem porównanie z innym golfem) niedawno miałem przegląd i gość powiedział że mam luz w maglownicy (na drążkach) po regeneracji magla BAJKA
-
Klapa tylnia LIFT 99'
trzeba pewnie założyć kompletny zamek z lifta
-
Trzy sygnały i wykrzyknik, nie moge rozwiazac problemu.
mostek i zobacz
-
Błędne wskazania poziomu paliwa
z tego co pamiętam możesz vagiem zmienić przy ilu litrach ma zapalić się rezerwa
-
Centralny zamek, scyzoryk, masa problemów.
sprawdź na vagu czy centralka widzi kluczyk, od tego trzeba zacząć
-
Licznik 1/2 Fisa VDO mały kłopot z immobilaizerem
po prostu się nie dogadaliśmy
-
Licznik 1/2 Fisa VDO mały kłopot z immobilaizerem
7 szt B5 kodowałem bo wymieniałem ludziom liczniki na pełne fisy i w żadnym nie było problemu z dokodowaniem klucza/kluczy o problemach z kodowaniem transponderów czytałem w necie ale dotyczących nowszych audi
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
ja tam nie narzekam
-
Licznik 1/2 Fisa VDO mały kłopot z immobilaizerem
dokodujesz każdy z b5 do b5 (mówię o poliftach) mając pin ---------- Post added at 15:00 ---------- Previous post was at 15:00 ---------- ps. mam na mysli odpalenie nim silnika
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
ET35 nie trze nawet przy 19
-
Licznik 1/2 Fisa VDO mały kłopot z immobilaizerem
np vag tacho
-
Licznik 1/2 Fisa VDO mały kłopot z immobilaizerem
zaraz napiszesz że nie masz PIN vag 17 -> 11 login PODAĆ PIN LICZNIKA OK -> (na liczniku gasnie imo) -> adaptacja -> kanał 21 podajesz ilość kluczy np 1 -> test, jak przyjmie wartość to save -> wychodzisz z instruments 17 zamykasz vaga -> wyciągasz klucz i
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
myślę że wejdzie gdyż swego czasu miałem opony 235/35-19 i przód przycierał tylko nieznaczniea ET mam 35, wtedy miałem -40~
-
Licznik 1/2 Fisa VDO mały kłopot z immobilaizerem
nie trzeba kupować żadnych transponderów, do tego modelu (po lifcie licznik) można dokodować dowolny inny klucz bez zmian transponderów, było o tym na forum
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
a z przodu jest mniej miejsca niż z tyłu
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
załóż w końcu i przestań teoretyzować
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
mam silnik ASZ z pompkami po przelocie 92000mil:whistling:jak ktoś zainteresowany pompkami to pisać pw
-
[ALL B5] Obniżenie zawieszenia
jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma... Ja niestety połaszczyłem się na cenę tego czegoś, pierwszy i ostatni raz
-
B5 2.8 V6 zabezpieczenie miski olejowej
a jednak jest problemem pomysł bez sensu.... Jak już chcesz coś zabezpieczać to zrób metalową osłonę silnika i tyle.
-
[ALL B5] Obniżenie zawieszenia
te gwinty za "tysiaka" to straszna kaszana:doh: kupiłem takie do golfa