Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co do standing party to niech się Witek z Żoną wypowie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie bez kozery mam w podpisie DANCE TEAM
-
gdzie? 1,8t gaz dac chip czy nie?
BZDURY!!! osobiście montowałem gaz do swojego 1.8T właśnie Prinsa. Auto miało 201KM na benzynie i 203KM na gazie. Podczas eksploatacji nie miałem żadnych problemów. ŻADNYCH osobiście również znam 3 inne auta zawirusowane jeżdzące na gazie i wszystko gra dwie rady: załozyć bardzo dobrą instalacje gazu robić czipa u dobrego tunera, aby uwzględnił gaz
-
Magnetyzery czy to działa ?
A ja żebyś nie tracił czasu na szukanie podpowiem, że nie działa.
-
rozrząd audiA4 1.8T
Było.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poszło
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jezuś nic nie pamiętam z tych zdjęć... Wit co złego to nie ja spoko imprezka, fajnie że Żółw wpadł z Karolcią pierwszy raz Teraz jeszcze trzeba Klaudyne rozdziewiczyć i Adasia [br]Dopisany: 20 Maj 2007, 22:24 _________________________________________________A ja się super czuje, właśnie 2 pifko zapodaje
-
jak podnieść bezpiecznie moc w a4 b5 1999 1.9tdi ahu??
Nie no było już z 20 razy
-
[B6 1.8TQ AVJ] Drżenie na wolnych obrotach (problem rozwiązany!!!)
no to git przepustnica to był mój drugi strzał
-
b5 18T 1995r kiedy wlacza sie turbina
no co wy, przecież turbine się przyciskiem z kabiny włącza
-
[B6 1.8TQ AVJ] Drżenie na wolnych obrotach (problem rozwiązany!!!)
powiedzą cewka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak nie to to zawsze mozna uturbic http://www.audi-sport.dk/audi_a4_3.0_turbo.htm w związku z tym, że nie masz mocnych korb i tłoków - odradzam turbo kompresor jest o wiele bardziej przyjazny dla twojego silnika
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
CTV jak będzie miał przymus
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
320 HP & 267 TQ G3 Supercharger System (2002-2005) Using the latest CAD technology, PES has created the G3 supercharger system for the Audi 3.0L 30V V6 (2002-2005). At the heart of the system is the PES cast aluminum intake manifold and an Eaton M62 supercharger. This roots-type positive displacement supercharger delivers instant boost. The Eaton supercharger is used as OEM equipment on Mercedes Benz, Aston Martin, and Jaguar automobiles. All brackets in the system are CNC machined from billet aluminum for strength and a perfect fit, then hard coat anodized for durability and beauty. The system is supplied complete with all parts necessary for installation, as well as a detailed installation manual and installation CD. The engines computer (ECU) controls all engine functions. The addition of forced induction necessitates enhanced fuel delivery to ensure the correct air/fuel ratio for performance and safety. PES has accomplished this through a combination of larger fuel injectors and ECU tuning. The system offers ultra smooth drivability, and near silent operation. The G3 system is the result of over 1000 hours of "real-time" road testing using data logging software. Our vehicles are tested under a wide variety of driving conditions ranging from "easy" daily commutes to severe track conditions. We also test our systems in a broad range of temperatures, from bitter winter cold to blazing summer heat. Testing is also conducted using both Dynojet and Mustang dynamometers. We are so confident in the reliability of the system that we offer a one year, unlimited mileage warranty. $5295 w skrocie 5295$
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
powiem tak : dołdowanie obecnie max 1.4 bara (docelowo 1.8), dawki paliwa zminiejszone w większosci zakresu, moment stępiony do 440Nm Jest rezerwa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Warszafka w domu - jazda kulturalna - Adaś się nie ciął, on tylko muskał gaz Mój został...
-
Cechy i wady silnika 2,5 TDI V6?
dobranoc
-
RS4 auto za 80k EURO
nie dają ze względu na wage Panowie, wage
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko, witamy u nas. Zdeniem się nie przejmuj, on tak zawsze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
POPIERAM, POPIERAM, POPIERAM WITKA a jak ktoś ma problemy z fochem do mozna zawsze swoją Panią podesłać do mnie - widocznie ja jakoś inaczej głaszcze :afro: :afro:
-
[B6]Jaka różnica po chipie w 1.8TQ (przyspieszenie)
to troszeczke to trzeba przycisnąć, posiedzieć cały dzień nad głową i już plus wywalić kata
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cio to ?? [br]Dopisany: 16 Maj 2007, 20:47 _________________________________________________
-
Cechy i wady silnika 2,5 TDI V6?
To co kończymy po raz kolejny tą sama konkluzją.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi to przecie tak jakbyś samemu wszystko wypił
-
Cechy i wady silnika 2,5 TDI V6?
od dzisiaj będę ten tekst wklejał wszystkim, którzy zapytają się o ten silnik