Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. co do standing party to niech się Witek z Żoną wypowie
  2. nie bez kozery mam w podpisie DANCE TEAM
  3. BZDURY!!! osobiście montowałem gaz do swojego 1.8T właśnie Prinsa. Auto miało 201KM na benzynie i 203KM na gazie. Podczas eksploatacji nie miałem żadnych problemów. ŻADNYCH osobiście również znam 3 inne auta zawirusowane jeżdzące na gazie i wszystko gra dwie rady: załozyć bardzo dobrą instalacje gazu robić czipa u dobrego tunera, aby uwzględnił gaz
  4. A ja żebyś nie tracił czasu na szukanie podpowiem, że nie działa.
  5. poszło
  6. jezuś nic nie pamiętam z tych zdjęć... Wit co złego to nie ja spoko imprezka, fajnie że Żółw wpadł z Karolcią pierwszy raz Teraz jeszcze trzeba Klaudyne rozdziewiczyć i Adasia [br]Dopisany: 20 Maj 2007, 22:24 _________________________________________________A ja się super czuje, właśnie 2 pifko zapodaje
  7. no to git przepustnica to był mój drugi strzał
  8. no co wy, przecież turbine się przyciskiem z kabiny włącza
  9. jak nie to to zawsze mozna uturbic http://www.audi-sport.dk/audi_a4_3.0_turbo.htm w związku z tym, że nie masz mocnych korb i tłoków - odradzam turbo kompresor jest o wiele bardziej przyjazny dla twojego silnika
  10. CTV jak będzie miał przymus
  11. 320 HP & 267 TQ G3 Supercharger System (2002-2005) Using the latest CAD technology, PES has created the G3 supercharger system for the Audi 3.0L 30V V6 (2002-2005). At the heart of the system is the PES cast aluminum intake manifold and an Eaton M62 supercharger. This roots-type positive displacement supercharger delivers instant boost. The Eaton supercharger is used as OEM equipment on Mercedes Benz, Aston Martin, and Jaguar automobiles. All brackets in the system are CNC machined from billet aluminum for strength and a perfect fit, then hard coat anodized for durability and beauty. The system is supplied complete with all parts necessary for installation, as well as a detailed installation manual and installation CD. The engines computer (ECU) controls all engine functions. The addition of forced induction necessitates enhanced fuel delivery to ensure the correct air/fuel ratio for performance and safety. PES has accomplished this through a combination of larger fuel injectors and ECU tuning. The system offers ultra smooth drivability, and near silent operation. The G3 system is the result of over 1000 hours of "real-time" road testing using data logging software. Our vehicles are tested under a wide variety of driving conditions ranging from "easy" daily commutes to severe track conditions. We also test our systems in a broad range of temperatures, from bitter winter cold to blazing summer heat. Testing is also conducted using both Dynojet and Mustang dynamometers. We are so confident in the reliability of the system that we offer a one year, unlimited mileage warranty. $5295 w skrocie 5295$
  12. powiem tak : dołdowanie obecnie max 1.4 bara (docelowo 1.8), dawki paliwa zminiejszone w większosci zakresu, moment stępiony do 440Nm Jest rezerwa
  13. Warszafka w domu - jazda kulturalna - Adaś się nie ciął, on tylko muskał gaz Mój został...
  14. poziek odpowiedział(a) na bushi temat w 2.5TDI
    dobranoc
  15. nie dają ze względu na wage Panowie, wage
  16. Siemanko, witamy u nas. Zdeniem się nie przejmuj, on tak zawsze
  17. POPIERAM, POPIERAM, POPIERAM WITKA a jak ktoś ma problemy z fochem do mozna zawsze swoją Panią podesłać do mnie - widocznie ja jakoś inaczej głaszcze :afro: :afro:
  18. to troszeczke to trzeba przycisnąć, posiedzieć cały dzień nad głową i już plus wywalić kata
  19. Cio to ?? [br]Dopisany: 16 Maj 2007, 20:47 _________________________________________________
  20. poziek odpowiedział(a) na bushi temat w 2.5TDI
    To co kończymy po raz kolejny tą sama konkluzją.
  21. Norbi to przecie tak jakbyś samemu wszystko wypił
  22. poziek odpowiedział(a) na bushi temat w 2.5TDI
    od dzisiaj będę ten tekst wklejał wszystkim, którzy zapytają się o ten silnik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.