Treść opublikowana przez mcm
-
[B5 AVG] Proszę o analizę logów
turbina niedoładowuje
-
[B5 ALZ] A4 1,6, CAR AUDIO :) fela, nowe lampki :P
ta płetwa z tyłu tez jakoś mi do a4 nie pasi
-
[B5 ALZ] A4 1,6, CAR AUDIO :) fela, nowe lampki :P
wszystko ładnie pięknie :th:, ale te chlapacze OUT
-
Wybór telewizora LCD 32'
ja mam samsunga od roku i jestem zadowolony, + PS3 oczywiście :th:
-
[B5 1Z] Jaki to silnik - pomóżcie...
naklejka w zagłębieniu koła zapasowego powie ci wszystko :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy zachęcam do aktywnego uczestnictwa na forum, i odwiedzaj spoty w twojej okolicy :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witojcie i radzę a4 kup :audi:to jest to :th:
-
Spotkania na drodze
tak to moje
-
Spotkania na drodze
no 3m sie Pozdrawiam PS.wydawało mi się chyba ze bordo ciemne :>
-
[ALL] Zółty nalot na feldze aluminiowej - czym to usunąć?
ja usuwałem benzyną ekstrakcyjną, lub rozpuszczalnikiem uniwersalnym
-
[B5 1Z] Letnie opony, kiedy nadaja sie do wyrzucenia?
Według Kodeksu Drogowego minimalna wymagana wysokość bieżnika to 1,6 mm. Jednak zmiana opon letnich na nowe zalecana jest już przy klockach bieżnika startych do 3 mm.[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2008, 19:44 _________________________________________________ogumienie mające więcej niż 6 lat, nawet z niskim przebiegiem, nie nadaje się już do bezpiecznego użytkowania.
-
[B5 1Z] Stukają zaciski
to raczej wahacze, zaciski nie stukają, ja jedziesz po bruku koła luźno się toczą i stukają, jak naciścniesz hamulec koło się obciąża i najprawdopodobniej naprężenia napinają wahacze i przestaje stukać
-
Strefa Śmiechu
GRUBY 12:44:26 Z forum internetowego sposób na radary > - BŁAGAM O POMOC - kolega mi powiedział, ze płyta DVD lepiej odbija radar niż zwykła płyta CD - podpowiedzcie mi proszę, czy mnie nie skłamał, bo jeśli rzeczywiście to jest prawda, to czy w każdym hipermarkecie jak pojadę będę mógł taka płytę kupić? Na razie używam zwykłej płyty i jestem zadowolony - nie dostałem żadnego mandatu! > Odpowiedź 1.: > - Powieś sobie jeszcze trzy takie płyty - już z daleka będzie widać, że jedzie idiota. > Odpowiedź 2.: - Fakt, oni swoich nie zatrzymują. Odpowiedź 3.: - Jako ze płyta DVD ma większą pojemność, tak przy większej prędkości płyta ta lepiej działa. Tylko pamiętaj, ze strona przeznaczona do zapisu musi być skierowana w stronę policjantów, bo inaczej spowoduje wzrost prędkości pokazywanej przez radar. Sam stosuje 3 płyty DVD, 2 analogowe (tak na wszelki wypadek) i krawat samoobrony na ewentualne blokady.Pozdrawiam. Odpowiedź 4.: - To prawda, w nowej wersji samolot F-117A! pokryty jest cały GRUBY 12:44:26 płytami DVD i dlatego jest niewykrywalny dla radarów Odpowiedź 5.: - Nie jestem pewien z ta płytą DVD, nie próbowałbym, najlepiej stosować sprawdzone sposoby, polecam płytę gramofonowa, ona ma większą powierzchnię i bardziej rozprasza wiązkę z radaru. Odpowiedź 6.: - Powieś CD, DVD, FDD, HDD, memory stick i ZIPa, to na pewno żaden policjant Cię nie zatrzyma, bo jak Cię zobaczy zza zakrętu to umrze ze śmiechu. Odpowiedź 7.: - Najlepiej radar odbija płyta chodnikowa. Tylko trzeba nią rzucić w radar z dużej odległości, zanim Cię ustrzeli, a do tego trzeba sporo krzepy.
-
Spotkania na drodze
WItam kto tam dzisiaj ok godz 14 przejeżdzał przez Zwoleń (trasą Puławy Radom) i na mnie zatrąbił i pomachał chyba bordowe A4 B5 blachy WRA...., ?? przyznać się A poźniej w Pionkach ok godz 18.30 granatowa A4 B5 kombi nie widziałem czy miał ramki ale blachy WR.... kto ?? Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Moja Audi 140KM/300Nm + WYKRES
rozmawiałem z nim mówił że pod 130 KM się da :th:
-
[B5 AEB] Stuki w zawieszniu, prawy przod
z zawieszeniem lepiej nie kombinować, załóż febi lub ori lemforder, i można wymieniać pojedyńczo, te które są zużyte, bo nie wszystkie pukają, ja swoje wymieniłem w ciągu roku po kolei, koszty się rozłożyły i nie musiałem od razu kupe kasy wydawać :th:
-
[B5 AHU] Czy nadkole jest takie same jak w passacie ?
nie będzie pasowało od passata
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
jak chcesz oszczędzić olej to dojezdzij te 8000 km i dopiero wymieniaj usczelkę
-
[B5 AHU] Co jeszcze można zrobić aby zwiększyć moc ??
Rogalotti polecił mi te http://allegro.pl/item341453910_koncowki_wtryskow_216_bosch_tuning_vw_asv_afn.html
-
[B5 AHU] Szarpie samochodem - falowanie obrotów
zrób logi dynamiczne, i wszystko się okaże
-
[B5 AHU] Co oznaczają kody centralnego zamka ?
dzięki
-
[B5 AHU] Co jeszcze można zrobić aby zwiększyć moc ??
a tak na marginesie od czego podejdą wtryski do mojego silniczka ??
-
[B5 ADR] Znosi auto na lewo i trzęsie
niewyważone felgi, nierówny bieżnik na oponach, zbieżność nieustawiona sprawdzić
-
[B5 AEB] zmiana tylnych lamp i wasza opinia
warto by pokazać w nocy załączone :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy, podaj miejsce pobytu inne niż "dom"