Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. albo przeskoczył pasek rozrządu
  2. http://img299.imageshack.us/img299/9022/termoststa6mb2.jpg
  3. wzajemnie
  4. silniki z turbiną lubią obroty
  5. chyba oznaczenie
  6. nr części 8D0 260 805 M, oznaczenie:8D0 260 811 A ZEXEL, albo jest i drugi nr części:8D0 260 805 F i oznaczenie:8D0 260 811 A DCW-17-D[br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 17:23 _________________________________________________ten drugi jest ze sprzęgiełkiem elektromagnetycznym
  7. na 49 temp. wody, a na 51 temp z czujnika z bloku (silnika)
  8. nie trzeba spuszczać wody troche zleci jak go wyjmiesz, a 49 u mnie to temp cieczy a 51 temp silnika (czujnik w bloku)
  9. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    mcm0-0
  10. 49 kanał bardziej wiarygodne [br]Dopisany: 16 Grudzień 2007, 22:06 _________________________________________________patrząc od przodu znajduje się po prawej stronie silnika, na górnym wężu zaraz przy bloku, taki niebieski lekko skierowany w dół
  11. ori kupowałem 84 zł kosztuje
  12. do tych kostek ta mi pasuje: http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=280839404 i ta http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=283101270 o ile podpinasz po nią dwa wężyki a nie jeden ??
  13. ten 2 w 1 (to jest G2 i G62)
  14. dobry podstawowy chip myśle że powyżej 800 zł
  15. witamy witamy
  16. nie produkują takich ani osram ani philips (6000 to wynalazek) poszukaj na forum 4300 K to optymalne żarniki do xenonu
  17. każdy kto ma VAGa i coś kuma może zrobić logi
  18. ładne lampki ładna cena :>
  19. najlepiej pod ogrzewanie tylnej szyby się podpiąć
  20. fajne ale ciekawe czy u nas za to kwitów nie zabiorą ??
  21. oj czynników jest dużo: - szerokość opon - wiatr w twarz - moc silnika - przełożenie w skrzyni itp itd ja u siebie po chipie sięgam 195 km/h, do 180 bez problemy dochodzi
  22. te akurat są jedne z tańszych na tej stronie bo są takie po 750, 850 i 950 zł
  23. ładnie zrobione, no z wymianą będzie problem ale diody tak szybko nie siadają, a jeśli juz to pewnie będzie to problem przyszłego właściciela
  24. mcm odpowiedział(a) na pejek39 temat w Audi A4 B5
    też mi się wydaje że LOWTEC będzie lepszy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.