Treść opublikowana przez mcm
-
[B5 AVV] Problem z odpaleniem - pracuje jak traktor.
albo przeskoczył pasek rozrządu
-
[A6 C5 AYM] gdzie jest termostat i ile zajmuje jego wymiana
http://img299.imageshack.us/img299/9022/termoststa6mb2.jpg
-
[B5 AHU] Sprężarka klimatyzacji
wzajemnie
-
[B5 AHU] Proszę o komentarz - ekonomiczna jazda dieslem
silniki z turbiną lubią obroty
-
[B5 AHU] Sprężarka klimatyzacji
chyba oznaczenie
-
[B5 AHU] Sprężarka klimatyzacji
nr części 8D0 260 805 M, oznaczenie:8D0 260 811 A ZEXEL, albo jest i drugi nr części:8D0 260 805 F i oznaczenie:8D0 260 811 A DCW-17-D[br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 17:23 _________________________________________________ten drugi jest ze sprzęgiełkiem elektromagnetycznym
-
[B5 ADR] Czujnik temp. cieczy G2
na 49 temp. wody, a na 51 temp z czujnika z bloku (silnika)
-
[B5 ADR] Czujnik temp. cieczy G2
nie trzeba spuszczać wody troche zleci jak go wyjmiesz, a 49 u mnie to temp cieczy a 51 temp silnika (czujnik w bloku)
- Skype
-
[B5 ADR] Czujnik temp. cieczy G2
49 kanał bardziej wiarygodne [br]Dopisany: 16 Grudzień 2007, 22:06 _________________________________________________patrząc od przodu znajduje się po prawej stronie silnika, na górnym wężu zaraz przy bloku, taki niebieski lekko skierowany w dół
-
[B5 ADR] Czujnik temp. cieczy G2
ori kupowałem 84 zł kosztuje
-
[B5 rok 98] Pompka centralnego zamka
do tych kostek ta mi pasuje: http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=280839404 i ta http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=283101270 o ile podpinasz po nią dwa wężyki a nie jeden ??
-
[B5 ADR] Czujnik temp. cieczy G2
ten 2 w 1 (to jest G2 i G62)
-
[B5 AFB] Pytanie o chip tuning?
dobry podstawowy chip myśle że powyżej 800 zł
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy witamy
-
Jakie żarówki D2S kupić?
nie produkują takich ani osram ani philips (6000 to wynalazek) poszukaj na forum 4300 K to optymalne żarniki do xenonu
-
[B5 AFN] --- Prędkość maksymalna w moim bordziuchu ---
każdy kto ma VAGa i coś kuma może zrobić logi
-
[B5 i B6] LEDowe swiatla dzienne a'la nowe A6
ładne lampki ładna cena :>
-
podgrzewane lusterka
najlepiej pod ogrzewanie tylnej szyby się podpiąć
-
[B5 i B6] LEDowe swiatla dzienne a'la nowe A6
fajne ale ciekawe czy u nas za to kwitów nie zabiorą ??
-
[B5 AFN] --- Prędkość maksymalna w moim bordziuchu ---
oj czynników jest dużo: - szerokość opon - wiatr w twarz - moc silnika - przełożenie w skrzyni itp itd ja u siebie po chipie sięgam 195 km/h, do 180 bez problemy dochodzi
-
[B5 AHU] Jakie sprężyny obniżające ??
te akurat są jedne z tańszych na tej stronie bo są takie po 750, 850 i 950 zł
-
[ALL] Światła Led
ładnie zrobione, no z wymianą będzie problem ale diody tak szybko nie siadają, a jeśli juz to pewnie będzie to problem przyszłego właściciela
-
[B5 ADR] Które sprężyny
też mi się wydaje że LOWTEC będzie lepszy
-
przedstawiam sytuacje - co byscie zrobili na moim miejscu ????
pisałeś że