Hugo
PREZES
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda Moto News – wiadomości motoryzacyjne
Treść opublikowana przez Hugo
-
Skóra na Maske Do A4
A tak wygląda na B6.PASKUDZTWO FUUUUUUU :razz: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=106948841
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
Wystaw auto na słońce.Jak sie dobrze nagrzeje , to żyłka wędkarska w ręke , podcinasz znaczek i odchodzi jak ta lala :mrgreen: Albo szybciej suszarka podgrzac :razz: O suszarce to Ty lepiej nie wspominaj.Kiedyś ktoś napisał , żeby użyć suszarki , a jakiś koleś wpadł na pomysł , że szybciej będzie jak zamiat suszarki użyje opalarki.No i użył.Efektu koncowego chyba nie musze opisywać jak wygląda lakier potraktowany powietrzem o temperaturze ponad 600 °C :twisted:
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
To już wiesz , że zanim coś zrobisz warto zapytać kolegów :mrgreen:
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
Wystaw auto na słońce.Jak sie dobrze nagrzeje , to żyłka wędkarska w ręke , podcinasz znaczek i odchodzi jak ta lala :mrgreen:
-
jak czesto myjecie swoje auto?
Jak każda inna automatyczna rysuje lakier.
-
Książka obsługi A4 z ASO
Tak , którą widziałeś w PDF to "Sam naprawiam" , a to co innego i do B5 :mrgreen:
-
Skóra na Maske Do A4
To nie gadżet tylko zabezpiecznie przed kamykami jak jeżdzisz w trasy.A wygląda to paskudnie
-
Książka obsługi A4 z ASO
Na allegro to są po 60zł
-
jak czesto myjecie swoje auto?
Nie wierze w to , że nie rysują.Zobaczysz samo za jakiś czas jak postawisz autko na słońcu i się przyjrzysz jak ładnie lakier wygląda :mrgreen:
-
jak czesto myjecie swoje auto?
Ja kupilem w jakims markecie "sciagaczke" do wody, i kur.a miala sruby pod guma i mi porysowala troche klape z tylu i szybe ..... wrrrr ale sie wtedy wkur.ilem :neutral: Widziałem w Leclercu takie ściagaczki , to takim gównem to bym z ciągnika nie ściągał wody :mrgreen:
-
wyswietla 2km i cd...
To jest komunikat inspekcji olejowej.informuje Cię o konieczności wymiany oleju.Jak wymieniasz olej to powinno się skasować tą inspekcje i wtedy znowu poinformuje Cię o konieczności wymiany oleju
-
jak czesto myjecie swoje auto?
Zazwyczaj co weekend pucuje niunie.Full opcja.Oczywiście myje sam.Żadnym moim samochodem nie byłem nigdy w życiu na myjni automatycznej.
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
W B5 miałem tylko OOOO na kalapie , a w B6 wywaliłem A4 i 1.9TDI i przykleiłem znaczek S4 Uwielbiam reakcje ludzi jak stają za mną na światłach , zobaczą S4 i zaraz zaczyna się obczajanie auta.Zaczyna im głowa chodzić , w celu namierzenia wydechów Później zaczynają pracować głową jeszcze bardziej na boki w celu dostrzeżenia felg A tu zonk :shock: To nie S4 Dziennie trafiam na conajmniej 2 takich lookających :mrgreen: Jak już załapią , że to diesel to próbują świrować i się ścigać , a wtedy uruchamiam niutki i odjazd Już się nie moge doczekać jak wgram nowy program.Wtedy to dopiero będzie szybkie S4 TDI :twisted: :twisted:
-
4 kluczyki do auta
Nie może , tylko na pewno.Też mam taki sam zestaw jak Insula
-
Nawigacja do A4
Jak pytałem w tamtym roku , to założenie małej navi to koszt nie większy niz 2000
-
Fotki mojej A4 :)
Śliczna :mrgreen:
-
Czy beda pasowac lusterka chrom??
Zmieniłem Mu , bo zorientował się , że jest czarny
-
maskownice głośników w drzwiach w Audi E8
Hahhaha sprawdź , czy nie ma śladów obcasów na podsufitce i będzie wszystko jasne
-
osłona na kolana z tyłu siedzeń
To na zdjęciu to S4.Lusterka od S4 to koszt ponad 1000zł.Natomiast obudowy lusterek z InPro to koszt 350-400zł.Co do nakładek to nie polecam , bo to porażka. Ja u siebie mam jeszcze seryjne lusterka , ale w planach jest zmiana na takie jak w S4
-
osłona na kolana z tyłu siedzeń
Zdemontować się da na pewno.Widziałem u kumpla jak miał to pościagane.Ale powiem szczerze , jak to się demontuje to nie wiem.Zapewne jest to na jakichś zatrzaskach A ta siateczka , to jest opcja dodatkowa , bo ja u siebie tez jej nie mam
-
maskownice głośników w drzwiach w Audi E8
Niestety nie da się ich zdemontować , bez ściągania boczka.A , żeby je kupić , to chyba tylko razem z boczkiem:( PS Zmień buty , na jakieś lżejsze , bo ja tyle lat w A4 i jeszcze tej siateczki nie rozwaliłem
-
Strefa Śmiechu
http://wiadomosci.onet.pl/1330417,11,item.html
-
Witamy się z Audicosem
Ładniutkie , ale stare lampy zdecydowanie piękniejsze :mrgreen:
-
[ALL] Szukam emblematu
Grill w A4 z Caractere jest taki jak na zdjęciu niżej :arrow: A wogóle polecam www.caractere.com A znaczek wygląda tak , tylko ten jest akurat z RS4
-
Zlot Mazury Lipiec
dlugie trasy dieslem to sama przyjemnos i relax I tylko raz tankujesz , a nie tak jak beznyną