Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. no i git bedzie dla potomnych niech słuzy , pozatym ten termostat ma grzalke ktor dogrzewa płyn , jakbys poszukał na forum to zapłaciłbys max 200zł , a nawet i 50 gr:)
  2. panowie gdzie ten muner telefonu do Bartka znaleść?
  3. chemia nie naprawisz silnika, napraw go i zalej własciwym olejem, pozatym 10w60 to bdb olej, do extramalnych dodoatnich temp pracy
  4. pomyliłeś fora
  5. link do aukcji ?? zapodac mozesz
  6. troszke inicjatywy własnej , wujek google ci powie co to za błedy przepływka,cos z paliwem potencjometr , moze za niskie napiecie,miesznka gazu-wtryski, przeładowanie
  7. jest trzeba podcinac z b7 do b6
  8. słuchaj co mowi mateuszek , mam takie same zdanie ,tez bym szedł w barracudy, nie ma czegos takiego jak dozywotnia gwarancja:)
  9. baseon, wrzuc foty na such na aucie jk bedziesz miale zamiennik , zdania zawsze beda podzielone , lepiej miec lotke nie dokłądnie spasaowana niz ALT, I tu sie nasuwaja słowa basona, nie powielajcie błedow pozdro , czekamy na kolejny zamiennik
  10. pewnie masz ubogo
  11. Paweł zostawa słuzbowe idz odpal 4
  12. elmo814 odpowiedział(a) na Emejcz temat w 1.8T
    http://www.audizine.com/forum/showthread.php/235106-DIY-B6-1-8t-Vacuum-line-and-Check-Valve-removal-simplification
  13. elmo814 odpowiedział(a) na pr0fab temat w 1.8T
    silnik nie drzy , wolno schodzi z obrotow ? moze odpowietrzenia nie ma
  14. elmo814 odpowiedział(a) na BOSSS temat w Audi A4 B5
    z TDI
  15. obstawiam uszczelniacze zworowe
  16. z tdi 6b to JJE , GBC
  17. do 1.8t mozna zapakowac 6b z tdi , chodz lepiej wypadaja skrzynie 5b
  18. elmo814 odpowiedział(a) na norbek 76 temat w Audi A4 B6/B7
    jest mozna tez wsadzic 5 d z tdi
  19. 5b z tdi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.