Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ans

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ans

  1. Ans odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    Silnik i fajna niunia
  2. Ans odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    MTM - Set wheels bimoto 9,5 x 19 ET20 LK 5x112 with tyre 265/30 19 XL Sportcont. Continental 3,958.00 EUR ajć nieźle
  3. No świci panie fura
  4. znaczek z przodu w chrom ale już! nie wstydź sie takiej marki a RS to na lodówke ładne autko
  5. Ans odpowiedział(a) na Allcon temat w Audi A4/S4 B6
    o lakier trzeba dbać bo i kolorek ładny wygląda do tego rejestracja EEEPPPPPAAAAAAA :decayed: sory musialem
  6. Ans odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    Jak kto zna kogos kto kupił za tyle pieniędzy oryginalne dywaniki to niech mi da namiar to wytne mu medal z ziemniaka Matko boska paranoja, ostatnio jak byłem w salonie , alufelgi z kompletem opon 18" 8990PLN,-
  7. A odpowietrzales zbiornik? U ojca w jego 1.9 Tdi przy tankowaniu gdy odpowitrzył zbiornik weszło jeszcze więcej paliwa
  8. Ans odpowiedział(a) na arek1971 temat w Audi A4 B5
    Tak jak kolega mówi może winny być też przepływomierz
  9. Przepływomierz ? podono dość częsta usterka w tych silnikach
  10. Ale marudzicie fajne autko a tu takie zamieszanie te lampki ktore przeslal kowi te pierwsze
  11. tylko znajdź sobie jakiegos dobrego fachowca.. bo jak jakiś śrupek sie za to weźmie to ja dziękuje jeśli bedzie dobry fachowiec to gaz polecam, nic sie autku nie stanie
  12. Te lampeczki widzialem na żywo i bardzo fajnie się prezentują jedyne ringi jakie mi podchodzą bo fajnie się komponują ze znaczkiem audi
  13. Ładniusia silnik fajny ale co jest na tych fotelach ?
  14. poliftowe albo dymione depo na tył :gwizdanie: takto furacz noi klekocik super zazdraszczam dzielonych xenonow przedliftowych
  15. Ładniusia szkoda że nie 30V ile Ci spala gazu przy normalnej jeździe?
  16. Ło kur*a jaka fela
  17. Co do kwestii klimy to zależy od czlowieka ktory uzytkuje samochod bo ma tez inne zalety, jak na przykład dla mnie czyli osobnika ktory ma duze problemy z drogami oddechowymi, powietrze ktore przechodzi przez uklad klimatyzacji, osusacz itd powoduje ze dla mnie niekiedy lepiej jest mi posiedziec sobie chwile w autku niz na dworzu. Ale mozna bez niej żyć w aucie. Gdyby moje auto wyglądało jak to Hawaj'a to z pewnoscia brak klimy odsunalbym na dalszy plan a zdanie czy gust jest jak D upa - każdy ma swoją
  18. fajnie wyglada te felgi mi sie podobają ja kiedys przesadzilem z rozmiarem felg, wiem jak to jest gdy sie zalozy nierozsądny rozmiar na naszych drogach... bolesna przygoda ... do tej pory budze sie z krzykiem 17" to sądze jak na nasze drogi good opcja - nadają się w sam raz ; chociaz na nasze pieprzone drogi to 205/65/15 jest za malym profilem tylko zaciska sie zęby gdyż szkoda auta, ale coz zrobic ;(
  19. why? wydech moze byc jest lepiej tak niż przesadzić :gwizdanie: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.