Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. czy oto Ci chodzi?
  2. Zrób logi i będzie coś wiadomo ..a co do innej turbine to jeśli jest dobra nic nie było kombinowane przy niej poza czyszczeniem powiedzmy to zakładasz i powinna smigać ze hej ale nie spiesz sie jeszcze z nabywaniem nowej .
  3. Nikt jeszcze nie mówi ze masz zepsutą turbinę ...to tylko przypuszczenia ze jest zapieczona -zasyfiona i wymaga czyszczenia 2 jeśli zasysa to znaczy ze pod ciśnienie jest ...a tam nie ma rewelacji duzej ..... Mozesz spróbować ja rozruszać jak pisałem a potem zobaczyć czy jest lepiej albo zrobić naj pierw logi ale tak jak należy i zamieścić w odpowiednim dziale ...i bedzie widać jak dmucha Ci turbina .
  4. A sprawdź jeszcze jak zdejmiesz wężyk z gruszki zatkaj palcem czy zasysa ?
  5. psikanie tu raczej nic nie pomoże kierowniczki zapiekają sie ona w środku ... Jeśli chcesz to mozesz spróbować ...odkręcając dwie nakrędki M6 pod gruszką i wtedy łapiesz za gruche i zaciągasz ją do maxa i opuszczasz ma chodzić lekutko bez przycinania ...ale zapewne to nie wiele pomoze .....i jest to nie wygodne to odkręcanie i potem zakręcanie ...... A czemu nie zrobisz logów jak dysponujesz Wagiem ?
  6. zrobiłeś to co Ci napisałem ?? jeśli tak to opisz co zauważyłeś ....bo już nie wiem o co Ci chodzi
  7. Napewno ??Patryk??
  8. Pod ciśnieniem ....Tak między innymi w ten układ wchodzi zawór N75 On steruje sztangą , Widze na filmiku nowe przewody pod cisnienia (silikonowe )czy odpowiednie długości do starych i czy dobrze po wpinane ?
  9. Na filmiku już silnik pracuje i nie wiadomo czy sztanga jest zaciągnieta i nie opada podczas dodania gazu czy nie ma pod ciśnienia i ją nie zaciąga dogóry...sprawdź tak zapal silnik i ściągnij wężyk z gruszki i obserwuj czy sztanga opadnie a jak go na łożysz czy się podniesie ... Jeśli sie nie podnosi to układ sterujący pod cis śnieniem nie domaga albo zapieczine kierowniczki ...to tyle tak na już
  10. gdzieś masz nieszczelność w podciśnieniu...i po prostu na postoju zassie sobie powietrze i tak jest jak jest Poszukaj od pompy vakum na przewodach pod ciśnienia gdzieś łapie powietrze ....no chyba ze pada serwo ale mam nadzieję że nie
  11. albo takie coś .... RURA WĄŻ ŁĄCZNIK TURBINY TURBO PASSAT B5 AUDI A4 (2461861329) - motoAllegro albo tak jak kolega wyżej napisał ale pytaj o olejoodporny.... Niedawno kolega pisał tu na forum ze dostał w Intercarsie chyba coś za 50zł wiec sprawdź sobie ...
  12. Witam oto średnice i długości wężyków pod ciśnienia dla poszczególnych silników....... 1. Silniki 1,9 ---- AHH, AFN , AVG -------------------------------------------------------------------------------------------------------- 2. Silnik 1,9 ---AJM ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 3. Silniki 1,9----AHA, AFF. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 4. Silniki 2,5 AFB , AKN Jak widać występują tu wężyki w oplocie o średnicy 3,5mm i 5mm Jeśli chodzi o wężyki silikonowe to proponuje 3mm i 5mm są elastyczne i dobrze spełniają swą rolę Może to rozwieje ciekawość niektórych....
  13. Teraz mierzyłem i jest lekki owal średnica w poziomie około 51mm a w pionie około 47mm Tak przynajmniej ja mam na obu końcówkach ...tłumik ORI 1,9 tdi
  14. coś jest chyba nie taki sam bo nie występuje wraz z AFN-m <br /><br />
  15. OLIVER odpowiedział(a) na zyga100 temat w Układ Jezdny
    prosze
  16. OLIVER odpowiedział(a) na Audix temat w 1.9TDI
    Pytałam juz raz... mozesz (czy masz) podpiac VAG i zrobic logi czy nie..? Brawo Danusiu:oklasky: A ja jeszcze dodam żebyś przed logami po kasował błędy bo na pewno ich na łapałeś odpinając choćby przepływomierz podczas jazdy I zobaczysz czy coś powróci...Komplecik zamieścić w odpowiednim dziale i pomoc na pewno nadejdzie
  17. OLIVER odpowiedział(a) na EmilAudi_LLE temat w Układ Jezdny
    Tak powinien zapisać Ci się błąd czujnika z opisem ktorego on dotyczy .... Miałem podobną sytuację ...też podczas jazdy na ekspresówce zapalił mi sie ABS przy 140 k/g po zjeździe na cpn i zgaszeniu i ponownym odpaleniu...kontrolka już się nie oswieciła .po przyjeździe do domu podłączyłem Vag i bład był zapisany..U mnie to był prawy tył .docisnołem czujnik kręcąc tarczą tak by nie obcierał po koronce i do dzisiaj spokój na Vag-u czysto
  18. OLIVER odpowiedział(a) na greg2505 temat w Audi A4 B6
    Grzegorz szukam w częściach mocujacych skrzynie biegów manualne gdzie występuje Twój opis GBA i ta poduszka nr-5 co podajesz nie występuje jako sama tylko w komplecie z łapą, ale najciekawsze jest to ze nie ma przy niej oznaczenia Twojego GBA
  19. 1,5m wężyk 3mm 1m wężyk 5mm uwaga przy ściąganiu starych by coś nie złamać lub urwać .....
  20. Tak to normalny objaw jak pokręcisz tą rurką ...Ona jest osadzona w takim kołnierzu gumowym i jak za bardzo nią skręcisz na bok to traci szczelność a te wężyki w oplocie to posprawdzaj pozostałe jak są w podobnym stanie to powymieniaj wszystkie na nowe ...Ja zastosowałem silikonowe i jest:good: coś takiego Podciśnienia - re5pect.pl - RACE, RALLY, DRIFT, 1/4 MILE, RALLYCROSS etc. ale decyzja należy do Ciebie .....
  21. Gdy byś go wpućcił sporo i nie palił silnika i na cisnoł na hamulec to by był wysoki -twardy i nie skuteczny jeśli zapalisz silnik to sobie zaraz pompa Vacum wypompuje wpuszczone powietrze i będzie ok...:smiley:nic się nie stanie
  22. OLIVER odpowiedział(a) na greg2505 temat w Audi A4 B6
    Czy chodzi Ci o to? ---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- albo o to ..
  23. Dokładnie nie zaznaczyłeś o co Ci chodzi ale chyba o ten grubszy wężyk-rurkę plastikową zaślepioną zielonym koreczkiem ... To jest rurka która idzie od pompy Vacum do serwa (wspomaganie hamulca) jak ją poruszasz to zasysa powietrze gdyż robi się nieszczelność w układzie ..a ten wężyk cieńszy w oplocie idzie na zawór N18 i N75..stan jego jest opłakany
  24. Tu masz numer do AFN-a i taki powinien być u Ciebie ori koszt 537zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.