Treść opublikowana przez OLIVER
-
Potrzebny numer przewodu
czy oto Ci chodzi?
-
Czy moje turbo działa? (filmik)
Zrób logi i będzie coś wiadomo ..a co do innej turbine to jeśli jest dobra nic nie było kombinowane przy niej poza czyszczeniem powiedzmy to zakładasz i powinna smigać ze hej ale nie spiesz sie jeszcze z nabywaniem nowej .
-
Czy moje turbo działa? (filmik)
Nikt jeszcze nie mówi ze masz zepsutą turbinę ...to tylko przypuszczenia ze jest zapieczona -zasyfiona i wymaga czyszczenia 2 jeśli zasysa to znaczy ze pod ciśnienie jest ...a tam nie ma rewelacji duzej ..... Mozesz spróbować ja rozruszać jak pisałem a potem zobaczyć czy jest lepiej albo zrobić naj pierw logi ale tak jak należy i zamieścić w odpowiednim dziale ...i bedzie widać jak dmucha Ci turbina .
-
Czy moje turbo działa? (filmik)
A sprawdź jeszcze jak zdejmiesz wężyk z gruszki zatkaj palcem czy zasysa ?
-
Czy moje turbo działa? (filmik)
psikanie tu raczej nic nie pomoże kierowniczki zapiekają sie ona w środku ... Jeśli chcesz to mozesz spróbować ...odkręcając dwie nakrędki M6 pod gruszką i wtedy łapiesz za gruche i zaciągasz ją do maxa i opuszczasz ma chodzić lekutko bez przycinania ...ale zapewne to nie wiele pomoze .....i jest to nie wygodne to odkręcanie i potem zakręcanie ...... A czemu nie zrobisz logów jak dysponujesz Wagiem ?
-
Czy moje turbo działa? (filmik)
zrobiłeś to co Ci napisałem ?? jeśli tak to opisz co zauważyłeś ....bo już nie wiem o co Ci chodzi
-
Czy moje turbo działa? (filmik)
Napewno ??Patryk??
-
Czy moje turbo działa? (filmik)
Pod ciśnieniem ....Tak między innymi w ten układ wchodzi zawór N75 On steruje sztangą , Widze na filmiku nowe przewody pod cisnienia (silikonowe )czy odpowiednie długości do starych i czy dobrze po wpinane ?
-
Czy moje turbo działa? (filmik)
Na filmiku już silnik pracuje i nie wiadomo czy sztanga jest zaciągnieta i nie opada podczas dodania gazu czy nie ma pod ciśnienia i ją nie zaciąga dogóry...sprawdź tak zapal silnik i ściągnij wężyk z gruszki i obserwuj czy sztanga opadnie a jak go na łożysz czy się podniesie ... Jeśli sie nie podnosi to układ sterujący pod cis śnieniem nie domaga albo zapieczine kierowniczki ...to tyle tak na już
-
numer czesci jak sprawdzic
Może to Ci pomoże...
-
Pedał hamulca twardy
gdzieś masz nieszczelność w podciśnieniu...i po prostu na postoju zassie sobie powietrze i tak jest jak jest Poszukaj od pompy vakum na przewodach pod ciśnienia gdzieś łapie powietrze ....no chyba ze pada serwo ale mam nadzieję że nie
-
Pęknięta złączka którą trzymają dwa cybanty-jaka rada? Kopci, brak mocy i żyga...
albo takie coś .... RURA WĄŻ ŁĄCZNIK TURBINY TURBO PASSAT B5 AUDI A4 (2461861329) - motoAllegro albo tak jak kolega wyżej napisał ale pytaj o olejoodporny.... Niedawno kolega pisał tu na forum ze dostał w Intercarsie chyba coś za 50zł wiec sprawdź sobie ...
-
Przewody podciśnienia
Witam oto średnice i długości wężyków pod ciśnienia dla poszczególnych silników....... 1. Silniki 1,9 ---- AHH, AFN , AVG -------------------------------------------------------------------------------------------------------- 2. Silnik 1,9 ---AJM ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 3. Silniki 1,9----AHA, AFF. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 4. Silniki 2,5 AFB , AKN Jak widać występują tu wężyki w oplocie o średnicy 3,5mm i 5mm Jeśli chodzi o wężyki silikonowe to proponuje 3mm i 5mm są elastyczne i dobrze spełniają swą rolę Może to rozwieje ciekawość niektórych....
-
Końcówki tłumika zakrzywione
Teraz mierzyłem i jest lekki owal średnica w poziomie około 51mm a w pionie około 47mm Tak przynajmniej ja mam na obu końcówkach ...tłumik ORI 1,9 tdi
-
Zakup rozrządu
coś jest chyba nie taki sam bo nie występuje wraz z AFN-m <br /><br />
- Jakie tarcze
-
Brak mocy, DYMIŁ.
Pytałam juz raz... mozesz (czy masz) podpiac VAG i zrobic logi czy nie..? Brawo Danusiu:oklasky: A ja jeszcze dodam żebyś przed logami po kasował błędy bo na pewno ich na łapałeś odpinając choćby przepływomierz podczas jazdy I zobaczysz czy coś powróci...Komplecik zamieścić w odpowiednim dziale i pomoc na pewno nadejdzie
-
Czujniki ABS
Tak powinien zapisać Ci się błąd czujnika z opisem ktorego on dotyczy .... Miałem podobną sytuację ...też podczas jazdy na ekspresówce zapalił mi sie ABS przy 140 k/g po zjeździe na cpn i zgaszeniu i ponownym odpaleniu...kontrolka już się nie oswieciła .po przyjeździe do domu podłączyłem Vag i bład był zapisany..U mnie to był prawy tył .docisnołem czujnik kręcąc tarczą tak by nie obcierał po koronce i do dzisiaj spokój na Vag-u czysto
-
numer poduszki skrzyni
Grzegorz szukam w częściach mocujacych skrzynie biegów manualne gdzie występuje Twój opis GBA i ta poduszka nr-5 co podajesz nie występuje jako sama tylko w komplecie z łapą, ale najciekawsze jest to ze nie ma przy niej oznaczenia Twojego GBA
-
Za co odpowiada ten element i czy faktycznie jest jakaś nieszczelność?
1,5m wężyk 3mm 1m wężyk 5mm uwaga przy ściąganiu starych by coś nie złamać lub urwać .....
-
Za co odpowiada ten element i czy faktycznie jest jakaś nieszczelność?
Tak to normalny objaw jak pokręcisz tą rurką ...Ona jest osadzona w takim kołnierzu gumowym i jak za bardzo nią skręcisz na bok to traci szczelność a te wężyki w oplocie to posprawdzaj pozostałe jak są w podobnym stanie to powymieniaj wszystkie na nowe ...Ja zastosowałem silikonowe i jest:good: coś takiego Podciśnienia - re5pect.pl - RACE, RALLY, DRIFT, 1/4 MILE, RALLYCROSS etc. ale decyzja należy do Ciebie .....
-
Za co odpowiada ten element i czy faktycznie jest jakaś nieszczelność?
Gdy byś go wpućcił sporo i nie palił silnika i na cisnoł na hamulec to by był wysoki -twardy i nie skuteczny jeśli zapalisz silnik to sobie zaraz pompa Vacum wypompuje wpuszczone powietrze i będzie ok...:smiley:nic się nie stanie
-
numer poduszki skrzyni
Czy chodzi Ci o to? ---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- albo o to ..
-
Za co odpowiada ten element i czy faktycznie jest jakaś nieszczelność?
Dokładnie nie zaznaczyłeś o co Ci chodzi ale chyba o ten grubszy wężyk-rurkę plastikową zaślepioną zielonym koreczkiem ... To jest rurka która idzie od pompy Vacum do serwa (wspomaganie hamulca) jak ją poruszasz to zasysa powietrze gdyż robi się nieszczelność w układzie ..a ten wężyk cieńszy w oplocie idzie na zawór N18 i N75..stan jego jest opłakany
-
N75 do AFN z allegro
Tu masz numer do AFN-a i taki powinien być u Ciebie ori koszt 537zł