Treść opublikowana przez sołtys85
-
[B5 ACK] Wtryskiwacze Valtek-zmiana na jakie?...
Oj coś bym był ostrożnny z tym reduktorem czesto pada z jego powodu uszczelka pod głowicą. Ja bym sie na taki ruch nie zdecydował do swojego auta.
-
Rejestracja samochodow sprowadzanych z Anglii
wystarczy trochę obycia z RHD i nie dojeżdżanie do samego tyłu wyprzedzanego pojazdu. Masz praktycznie taką samą widoczność jak siedząc na tyłku i jadąc LHD. Kwestia przyzwyczajenia. bzdura, zrobiłem kilka tysięcy km angolem(rhd) w ruchu prawostronnym i jeśli się jedzie samemu to jest przej***ne, wyprzedzenie w niektórych przypadkach wręcz niemożliwe, co innego jeśli się leci w dwie osoby Dwie osoby płci męskiej bo dla kobiet, które znam nigdy nie ma wystarczająco dużó miejsca.
-
Rejestracja samochodow sprowadzanych z Anglii
Moj brat przełożył sobie a6 sam w garazu (banalnie proste stwierdził bo w grozi są otwory na lewą/prawą stronę) zrobił przegląd na stacji diagnostycznei i zarejestrował. Pozdrawiam
-
[ALL] Kupić tradycyjny skaner czy ręczny??
Ja studiowałem 5 lat i powiem, że jak dla mnie tylko i wyłącznie laserówka. Ja polecam dell 1710n. Koszt wydruku jest tak śmieszny, że szkoda wogóle czasu go uwzględniać. Kupujesz proszek z allegro jak się skoczny za 15zł wsypujesz i dalej jazda. Do tego skaner jakiś szybko może być używka bo tam w zasadzie nie ma sie co popsuć.
-
[ALL B6] Nowa pompa wspomagania
Zapytaj TOM_77 On Ci na to odpowie. Jeteś z wawy wiec nie wiem czmu od razu do Niego nie pójdziesz?
-
[ALL] Kupić tradycyjny skaner czy ręczny??
Kumpel kuoił kiedyś taki skaner. Próbowałem cś zeskanować to zawsze było coś nie tak. Jak za szybko przeciągniesz to sie rozmywa. Ręka zadrży i już skan poruszony. Irytujące to było bardzo. Tradycyjny skaner za 70zł bił to urządzenie na głowę. Było to jakieś 3 lata temu więc technika poszłą ostro do przodu wiec teraz moze być ok
-
Rejestracja samochodow sprowadzanych z Anglii
mój braciak przerabiał anglika i z tego co wiem to wystarczy przeglad techniczny i dokumenty do rej i po sprawie.
-
[ALL B5] Problem z temperaturą
Czujnik pada. Czasem padnie raz a dobrze a czasem pokazuje głupoty. Ty masz tą drugą opcję. Jak coś to mam takowy czujnik ori używany w 100% sprawny, kupiony był w salonie skody ale odliczyłem sobie vat od faktury i zapomniałem skopiować co skutkuje brakiem gwarancji.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Bez stetoskopu słychać wystarczająco dobrze. Ze stetoskopem może stracić słuch. Jak rolka rozrządu to jak masz paragon to powinieneś bez problemu dostać nową na gwarancji.
-
[ALL B5] Spawane wzmocnienie pod kierownicą? Co mogło być kombinowane?
Po zakupie też mnie to kiedyś przeraziło, że kupiłem szczepana.
-
[B5 AEB] Wymiana sprzęgła plus oleju w skrzyni
A przypadkiem docisk nie ma innej twardości. Tom najpierw dopasował jakieś ale okazało się, że miałem inne niestety te droższe. Ori luk miał identyczne numerki.
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 2.7 Żeluśa
Poka środek i serucho. jest
-
predkość internetu
Ja mam kablówkę 20Mb/s i ten plik sciągał mi się z prędkością 3,4-3,6Mb/s dużo zalezy od czasu w którym korzytam. W niedzielę wieczorem jest gorzej w pon rano za***iście. 54zł/miesiąc
-
[B5 AEB] Wymiana sprzęgła plus oleju w skrzyni
Robota około 300zł zależnie od regionu. Coś mi sie nie wydaje, że te sprzęgło będzie pasować. W opisie jest, że pasuje do prawie do wszystkiego co ma koła. Z doświadczenia wiem, że jak wymieniałem u siebie to zwykłe spręgło luka kosztowało coś 400zł a z racji tego, że mam quattro to doszło jeszcze pare złotych. Do wersji 150 i 180KM też są inne - przynajmie numerki na częsciach. Proponuje skrobnąc maila do tom_77 On powinien dobrac po vin i będziesz miał pewnosc, że oryginał a nie chinska podróba. Proponuje jeszcze wymienić uszczelniacz wału chyba coś koło 90zł.
-
[B6 AVJ] Czujnik G62
Ja kupiłem w aso skody bo najtaniej było, myślałem że to rozwiąze problemy z paleniem. Okazało sie, że wtryskiwacz gazowy popuszczał w dolot i zalewało silnik. Jak coś to mam takowy czujnik na zbyciu niestety nie mam paragonu i przez to nie ma gwarancji na niego. Zrobiłem na tym czujniku jakieś tysiąc km.
-
Polecane instalacje LPG/CNG
Da radę dla mało wymagającego usera. Ewentualnie można zmienić wtryski na lepsze.
-
[B5 ADR] Ładuje jak chce
Umnie też napięcie spada. Nawet jak wymieniłem szczotki na nowe.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
http://moto.allegro.pl/tarcze-klocki-ferodo-przod-audi-a4-a6-passat-b5-i1925347652.html Ja polecą coś takiego trochę kasy w kieszeni zostanie a skutecznosć hamowania ta sama. Można klocki ferodo zastąpić boscha są troche tansze. Miałem zestaw hamulców ate (klocki + tarcze ze znaczkiem audi) i skutecznoisć hamowania porównywalna nie zauważyłem róznicy. A propo na tym zestawie jeszcze długo pośmigasz bo klocuchów to jeszcze na 10kkm powinno starczyc.
-
[B5 ADP] Rośnie temperatura poważny problem !!!!
Gdzie tak tamnio kupiłeś nissens ja ja rozważałem wymianę to najtaniej znalazłem za 400zł
-
[B5 ADP] Rozładowujący się akumulator
Pewnie aku radio rozładowywuje. Taki soniak potrafi zeżreć nawet 25W. Podłacz lepiej po kluczyku i będzie Niestety w tym kraju jak kupujesz auto to w większosci aku jest do wymiany bo jak idzie na handel to zawsze w rodzinie ktoś chętny znajdzie sie na świeżynkę tym bardziej do diesla, bo ten to troche kosztuje.
-
[B5 APU] LPG się wyłącza przy przyśpieszanu.
Białystok to zagłębie gazownictwa poczytaj na lpg-forum.pl
-
[ALL] Dogrzewanie samochodu
Ja bym zostawiał w samochodzie farelkę i przedłużacz dociągnał do domu. Po opuszczeniu łóżka idziesz do łazienki i po drodze wpinasz wtyczkę do kontaktu, jesz śniadanie i wychodzi do roboty cieszać sie ciepełkiem w aucie. Jak bedzie Ci pasować to można dokupć timer i będzie jeszcze większy bayer.
-
[B5 AHU] Turbo nowe czy regenerowane ?
KOlego nie ma co sie goraczkować czas gra na Twoją korzyść te auta już sie starzeją i ceny części będą spadać. Teraz raczej sie nie będzie opłacało kupć bo cena euro wysoka, chyba ze aso zdecyduje, że sprzedaje zapasy teraz albo nigdy ponieważ za kilka lat nikt tego od nich nie kupi. Z tego co piszesz to wnioskuję, że szukasz sobie problemów a nie potrzebnie bo takie zużycie oleju to nic na tdi z tych lat. Jakimi prędkosćiami przemieszczasz sie po autostradach?
-
[B5 ADP] Rozładowujący się akumulator
Czyli?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Pewnie ktoś "domowym sposobem" sprawdzał czy idzie zimne powietrze w dolot. Jakby sie zrobił popcorn to znaczy, że separacja z kwasiaka nie działa jak powinna i ciągnie lewe ciepłe powietrze z komory silnika, a nie z pod zderzaka.