Treść opublikowana przez sołtys85
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
j**any hyhhy widzę, że na węża nie ma kozaka
-
[ALL] Zdalne uruchomianie silnika do Audi
Kolego jeśli dupka marznie to tylko i wyłącznie webasto. - bardzo niezdrowe dla silnika nagrzewanie na postoju - ekolodzy to by Cię za torbę powiesili za to - czekał być ruski miesiac na to ciepło przy tym silniku jaki masz
-
[ALL B5] Porada co do kupna opon
http://moto.allegro.pl/opony-contipremiumcontact-2-205-55r16-205-55-16-i1326000401.html Ja bym wziął te
-
Polecane opony zimowe
Jak dla mnie ta dyskusja nie ma najmniejszego sensu i ciągnie sie w nie skończoność. Kazdy ma takie opony na jakie go stać lub poprostu takie posiadać z różnych zdarzeń losowych. Niemniej jednak przyzwyczaja sie do tych opon i wie na jakie manewry może sobie pozwolić w poszczególnych warunkach. Z doświadczenia wie z jaką prędkością może jechac na śniegu w deszczu i zachowuje bezpieczną odległośc do hamowania. Jeśli ktos ma słabe opony jeździ na ogół wolniej i zostawia większe odległści między samochodami. Natomiast jak ktoś ma mięciutkie opony jak np. michelin to jedzie na śniegu o 15km/h szybciej, zachowuje mniejsze odległości bo jest przyzwyczajony do lepszej skutecznosci hamulców. Automatycznie czuje sie pewniej na drodze, ale niestety przez zwiększoną prędkość ma takie same szanse jak kierowca na budżetowych oponach. Posiadam zimowe opony UG 6 i mimo, że wszyscy zachwalają na forum ja osobiście nie jestem z nich zadowolony ze względu na kiepskie hamowanie na śliskim. Podejrzewam, że to są jakieś podróby bo jakieś made in slovenia.
-
Polecane instalacje LPG/CNG
Ja bym wziąl - stag 4 - magic III reduktor - wtryski hana - miedź 8mm Za taki zestaw w kielcach powinni krzyknac jakies 2500zł
-
Co sadzicie o radiach Peiying?
Lepiej najniższy model ale markowy. Broń kupować chinole bo wiecej będą w serwisie.
-
[ALL B6] Odpięcie przepływomierza 1.8T
Ciśnienie doładowania przydało by sie sprawdzić.
-
[B5 AEB] Podskakują obroty
A do czego służy?
-
[B7 BRD] Przy baaaardzo delikatnej jezdzie średnia po Warszawie wychodzi 11,3-11,5
true
-
[B5 ADR] Kopci siym dymem błąd w Vagu zle dobrana mieszanka
Czujnik od eku masz w rurce za głowicą zielona lub niebieska na 4 piny. Żeby odłączyć lambdę musisz wypiąć wtyczkę (znajduje sie za zbiorniczkiem wyrównawczym - trzeba zdemontować) Jeszcze można podejrzewać przepływkę (w 1,8t znajduje sie w puszcze z filtrem powietrza). Wszystkie wtyczki odpinasz i wpinasz na zgaszonym silniku oczywiście.
-
[B5 AEB] Podskakują obroty
Co za czujnik bo nigdy o czymś takim nie słyszałem?
-
[ALL] Jak sprawdzić Visco czy działa prawidłowo w silniku AFN
Ja zawsze visco sprawdzam tak: -odpalam na zimno i zatrzymuję wiatrak zrolowaną gazetą (nie za łopatki tylko za obrecz łączoca łopatki) sprawne visco łatwo da sie zatrzymac - nastepnie po jeździe np w korkach przy użyciu tego samego narzędzia wykonuje to sąmą operację - jak visco sprawne to siła, z która na nie musimy działac zeby sie zatrzymało musi być dużo, dużo większa (nie próbowałem zatrzymywac nigdy visca na rozgrzanym do zera, nie wiem czym to dokładnie grozi ale pewnie i nie pomaga - więc takie eksperymenty na własną odpowiedzialność)
-
[ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi
Na potrzeby forum fabryka audi powinna podawać pojemność komory silnika w litrach aby zapobiec dywagacjom.
-
[ALL] Jaki olej do automata i co ile zmieniać?
Radzę Ci wymień mechanika :gwizdanie:
-
[ALL B6] WKŁADKA PIPERCROSS DO 1.8 T
To po co zmieniać skoro nie spodziewasz sie równicy. Chyba, że z oszczędnosci bo ten filtr niby można wyprać i będzie śmigać dalej a tradycyjne trzeba wymieniać do jakieś 15kkm i kosztują po 30zł więć za którąś tam wymianą zwróci sie zakup.
-
[ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi
A przypadkiem nie uciekł z W-Fu bo nie miał dołu od dresu?
-
[ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi
To największy 1Z jakiego widziałem Ciekawe czy bedzie puszczał bąka przy wyprzedzaniu? ps. po minie goscia w dresiku nike widać, że łatwo nie będzie.
-
[ALL] Felgi S6 plus kolorowanie
Ja bym zostawił z tym wzorem jak zmienisz kolor to będzie wyglądało, że robisz coś na siłę. Nic ciekawego z nich nie wykrzeszesz. Proponuje zainwestować kasę w hamulce!!!! Są w opłakanym stanie. I może do tego lampki z polifta :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Obróciłem panewkę w swoim Audi
Moskal z wawy ma sprzedaż aeb po wym rozrządu za jakieś 1,5k chyba chciał opchnąć.
-
[ALL B5] Hamulce tyl pytanko
tak
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
przepraszam, nie wiem jak to się stało ale jakoś przeoczyłem Twoją wiadomośc z numerem nadwozia, masz już PW rzucone, jeśli będziesz chciał oliwę - daj mi znac zrobię Ci dobrą cenę bo czekałeś zdecydowanie za długo. Pozdrawiam marcin Ok to skuszę sie na ten olej. Poproszę nr konta na PW i kwotę jaką mam przesać
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
A ile u dzika taki motul? ile wysyłka? Pisałem do niego z tydzień temu o graty do rozrządu i przez tydzień nie mógł sie ogarnać z wyceną
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
http://allegro.pl/olej-motul-8100-x-cess-5w40-5l-5w-40-megapromocja-i1304131975.html Kupował ktoś tu?
-
W co zainwestować 15 000 zł ?
poczytaj bossa.pl
-
[B5 AEB] Gdzie znajduje się przepływomierz w 1.8 turbo? Nie mogę go znalezć pomocy!
Też miałem uszkodzony przepływomierz i silnikiem telepało i nie szło zapalić na Pb tylko na gazie. Okazało sie, że silnik zalewało takimi ilościami paliwa, że nie był w stanie tego przepalić. Zobacz czy masz iskrę na kazdej cewce jak tak to vaga trzeba podpiąć. Ja kupiłem używany przepływomierz za 80zł z 3 miesięczną gwarancją i już z pół roku śmiga az miło.