Treść opublikowana przez Labiel
-
Ciężko odpala, czy to pompa ?
Co było przyczyną? Takie info przyda się innym.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Skąd ja znam problem z progami. Najgorsze są te ogromne z kostki gdzie zdarza się że zawieszę się w połowie auta A michę się nie martwię bo ma pancerz
-
cykanie podczas przyspieszania
Różnie bywa. Wydech przecież też się nagrzewa.
-
Po wymianie silnika samochód nie odpala :(
Daj znać co było przyczyną, z ciekawości
-
Wymiana uszczelki pokrywy zaworow
Trzyma dobrze - gorzej jak trzeba potem coś odkleić
-
Wymiana uszczelki pokrywy zaworow
Jak dasz silikon to możesz być pewien że za jakiś czas będzie tam leciało. Zwykłe silikony są dobre na chwile. Potem się odparzają i zamiast pomagać szkodzą - taka jest moja opinia. Jak już to: MASA USZCZELNIAJĄCA SILIKON VICTOR REINZ REINZOSIL (3830909507) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Wymiana uszczelki pokrywy zaworow
Silikonu nie używaj bo to bez sensu - tylko pogorszy sprawę. Takie jest moje zdanie. Jeśli osłona prosta, uszczelka dobrej firmy to wyczyścić wszystko dobrze i powinno obejść się bez dodatkowych środków. Ja natomiast zamiast wymieniać uszczelki na nowe stosuję masę uszczelniającą i mam święty spokój.
-
cykanie podczas przyspieszania
A może nieszczelność w wydechu? Też potrafi tak cykać.
-
Po wymianie silnika samochód nie odpala :(
Primo Vag aby nie szukać na ślepo lub/i podstawy. Czy jest iskra, czy jest zasilanie w PB.
-
Spalanie LPG w waszych Audi A4 B5 1.8T po mieście
Spalanie zawsze podaje łącznie - czyli LPG + PB bo co komu mówi informacja że spalił 10 LPG jak przy okazji łyknął dodatkowe 5 Pb. Wtryski Apache Rail - mają nalatane już 70 tyś. Przy 50tyś były czyszczone ale radzą sobie świetnie. Póki co mam reduktor Zavoli N do 150KM. Ogólnie raczej ogarnia ale muszę chyba podnieść mu trochę ciśnienie bo przy ostrej jeździe przy wyższych obrotach czuć że brak mu trochę "pary" i zdarzy się że przerzuci na PB. Ale to rozwiązanie tymczasowe bo będę zmieniał reduktor na mocniejszy (cały zestaw wcześniej chodził w ADR przed SWAPem).
-
Polecane opony letnie
Póki co zdecydowany jestem na zakup nowych oponek letnich ale przeglądam też allegro i patrzę na używki. Stwierdzam że ludzi chyba pierdolnęło na łeb w większości. 5-6 letnie opony z 50% bieżnika chcą sprzedać za 70% wartości nowej opony.
-
Spalanie LPG w waszych Audi A4 B5 1.8T po mieście
U mnie standardowe spalanie. Jeżdżąc po Poznaniu średnio wychodzi mi 12-13l, no chyba że w jednym miesiącu miałem takie mega korki że 6km codziennie z pracy potrafiłem jechać godzinę to doszło mi spalanie do 15l. Na trasie przy spokojnej jeździ potrafi zejść do 9-10l - na trasie auto wydaje mi się oszczędniejsze od 1,8. Nie chce mi się coś wierzyć że komuś auto spala 10l w mieście i 8,5l na trasie przy dynamicznej jeździe.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fota za***ista Gril Adi A4 (3851021388) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A przede wszystkim więcej wyposażenia na standardzie w porównaniu z przedliftami. Miałem poliftowego anglika z 2000 którego rozbierałem. Było sporo pierdołów na które nikt nie zwróciłby uwagi a których nie było u mnie w przedlifcie. Jak zebrać to wszystko razem to trochę tego było i trochę to ważyło.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
SPAMA mu zabrali
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na razie tylko wstępnie. Generalnie 12 będę wracał do Pozka więc nie wiem czy się wyrobię. 1. Arkadiush 2. Labiel
-
Zaworek na filtrze powietrza
Na dole pod autem masz, od strony pasażera jest jakaś rurka odpowietrzająca. Sprawdź ją czy nie zapchana.
-
Polecane opony letnie
Ponawiam pytanie, jeździł ktoś na Federalach SS525?
-
przerywa dlawi sie do 2000obrotow
Przyjrzałbym się jednak układowi WN i szedł po kolei aż do ECU. Jeśli piszesz że świece, kable, cewka ok to szedłbym dalej. Spotkałem się już z kilkoma przypadkami, z tym że w ADR że padał ECU który świrował i czasami nie podawał sygnału na którąś z cewek.
-
[B5 AHL] Bierze ciecz chłodzącą, głowica zrobiona
Pany, na chu*** męczycie się z remontem tych silników? Jak już dzieją się takie cyrki to w piz*u wywalcie silnik na śmietnik i za grosze kupcie drugi. Jak sens jest wydawać tysiące na remont silników wartych grosze? Dodam że ja swojego ADR sprzedałem ostatnio za 350 zł - słupek w pełni sprawny.
-
Kontrolka z oleju się zapala po zatrzymaniu dziwny nalot wokół korka
Co oznacza że ktoś lał kujawski zamiast oleju, albo w ogóle go nie wymieniał.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Piwko pije a co?
-
Problem z odpaleniem
Czyżby coś wilgoci łapało. Na pewno przede wszystkim podpięcie VAGa - a nóż coś powie. A po za tym - w ogóle nie pali, czy pali ale gaśnie?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jedźta, jedźta To może i ja się skuszę żeby wcześniej jechać do Pozka w niedziele
-
Ciężko odpala, czy to pompa ?
Idzie chyba do głównej wiązki a dalej do ECU gdyż ten bierze sobie z niego info o temp silnika.