Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Labiel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Labiel

  1. Labiel odpowiedział(a) na danzan temat w 1.8
    Zależy od korków
  2. Na lodzie to chyba żadna opona się nie trzyma, chyba że z kolcami
  3. Film to film, nie odda rzeczywistości. Czyścić uszy, otwierać maskę i nasłuchiwać.
  4. A co ma wspólnego kontrolka o niski ciśnieniu oleju z czujnikiem temp silnika? Przecież to w żaden sposób nie jest połączone ze sobą.
  5. Labiel odpowiedział(a) na misiek547 temat w 1.8
    Cewka jest podwójna - daje 2 iskry jednocześnie. W skrócie można by powiedzieć że ECU daje jedynie dwa sygnały - jedna cewka i druga cewka - każdy obsługuje dwa cylindry. Jak nie będzie jednego z sygnałów to normalne że nie będzie palił na dwa cylindry. Pisałeś że podmieniałeś cewkę z kablami i było tak samo więc pozostają dwie możliwości. Albo instalacja, albo ECU.
  6. Mogą ale nie muszą. Często po rozgrzaniu dźwięk się zmienia.
  7. Labiel odpowiedział(a) na misiek547 temat w 1.8
    Sprawdź czy dochodzi sygnał do cewki dla tych cylindrów. Jeśli nie (a pewnie tak będzie) to musisz szukać dalej po kabelku.
  8. Zawsze można zdjąć wąż z turbo i zobaczyć jak tam mają się luzy na wirniku.
  9. Powiedziałbym że może łopatki turbo ocierają o korpus ale nie wiem czy to możliwe.
  10. Często widzę A4 na PKNach pod Carrfurem na Murowej w Poznaniu. Ktoś z forum?
  11. Labiel odpowiedział(a) na misiek547 temat w 1.8
    Cewka jest podwójna i tak jak piszesz, daje iskrę jednocześnie na dwa cylindry. Jeśli chodzi ci na 3 to raczej samą cewkę na pewno bym wykluczył. W "sam naprawiam" jest opisana procedura sprawdzenia czy do modułu dociera sygnał o zapłonie. Może coś z kablami idącymi do cewki jest nie tak - jak wskazuje opis błędu - zwara.
  12. Labiel odpowiedział(a) na musznik temat w 1.8
    W APU jest bynajmniej taka sama jak w ADR
  13. Auto idzie normalnie? Sprawdź dokładnie kolektor. AEB miały problem z jego pękaniem i może spaliny gdzieś się wydostają.
  14. Kuźwa, mnie też nie będzie a akurat jestem w Kleczewie. Niestety nie zdążyłem dzisiaj złożyć auta.
  15. Na kapciach 225/45/17 jeździłem w B5, nie było tak źle, ale większych już bym nie chciał.
  16. Labiel odpowiedział(a) na Marcin1988 temat w 1.6
    Z przodu auta masz napinacz który jest na sprężynie. Klucz płaski bodajże 17 i możesz go odchylić.
  17. Cieszę się że obyło się bez większych kosztów.
  18. Raczej Hall nie ma związku z LPG. On określa położenie wału aby ECU wiedział kiedy dać zapłon itp. LPG czy PB nie mają wpływu na pracę Halla ale odwrotnie już tak.
  19. Labiel odpowiedział(a) na Daromaczek temat w 1.8
    Nie wiem dokładnie, ale patrząc w parametry to wszystkie są takie same więc podejrzewam że silniki różniły się głównie osprzętem. ---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ---------- Głido, sama mechanika to jak dla mnie pryszcz. Gorzej z elektryką. Ja robiłem SWAPa z ADR 95 na APU 2000. Mechanika pryszcz. Miałem fuksa że trafiłem na elektryka który był kumaty i w parę dni za 300 zł podłączył mi wszystko łącznie z licznikiem z polifta (z pomięciem FISa ale to akurat prościzna).
  20. No co, koleżanki fajne
  21. Ponieważ ECU nie wiem o istnieniu LPG. Istota regulacj LPG polega na tym aby LPG nie zmieniało nic w pracy PB.
  22. Osobiście to nie wierzę w profesjonalnie przygotowane ogłoszenia. Bo jak ktoś takie robi to znaczy że z tego żyje. A jak z tego żyje to znaczy że zależy mu na jak najwyższym zysku. A nie po to kupuje się auto za 50tyś żeby zarobić na nim grosze. A dobrze to się nie da zarobić na aucie nie bitym bo okazje typu "Niemiec sprzedał super auto za pół darmo" to wiecie gdzie można sobie wsadzić. ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- PS: "zarejestrowany w Polsce" a na Belgijskich blachach
  23. Woda w oleju może być brana równie dobrze z powietrza - efekt krótkich odcinków, niedogrzania auta. Jeśli płynu nie ubywa to nie problem.
  24. Labiel odpowiedział(a) na wrobel1980 temat w 1.6
    Nie kojarzę aby coś takiego było, chyba że w samej pompie bo w filtrze paliwa na pewno nie ma - z rok temu rozbierałem swój filtr, jeszcze ori z 95 roku
  25. Czekam w takim razie na efekty.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.