Treść opublikowana przez vdm
-
10 rocznica zamachów z 11.09
... pamiętam jak oglądałem z zaciekawieniem TV, co się jeszcze wydarzy ... po chwili na żywo występuje jakiś dziennikarzyna spod Pentagonu: "prawdopodobnie uderzyła rakieta w pentagon" - te słowa zostały mi w pamięci do dziś ... później w TV już tylko prostowania oglądalem, że to samolot z pilotem zamachowcem... - nie wierze w te brednie!
-
10 rocznica zamachów z 11.09
http://video.google.com/videoplay?docid=1364247616051038290#
-
10 rocznica zamachów z 11.09
Właśnie wróciłem ze szkoły, włączam TV glamiąc kanapkę i zastanawiałem się co to za film dotarło do mnie, że to się dzieje naprawdę... że, widziałem początek kolejnej wojny...
-
[B5 AFN] Kolor spalin bialy , czarny co oznacza?
Ja tak miałem do niedawna... rano kopcił na biało, przy wyższych obrotach na czarno i łapał tryb awaryjny W moim przypadku doszło jeszcze powolne ubywanie płynu chłodniczego i twarde przewody układu chłodzenia. Po wymianie uszczelki pod głowicą, kpl zaworów ssących i wywaleniu kata, auto przestało kopcić (malutkiego dymka może puścić jeszcze ) i nie łapie trybu awaryjnego. Zawory ssące były w kiepskim stanie - pełno nagaru i oleju, który powodował kopcenie i syfienie turbinki. Przelot auta to 300000km na blacie...
-
[ALL B6] Audi - Wielkie marzenie - rozczarowanie - sprzedaż ???
inne silniki mają napewno wady i usterki ale powstały one z powodu złej eksploatacji... ALT jest zrypanym na starcie silnikiem i zapewne jest to jeden z najgorszych silników w B6. Nie pompuj kasy w to auto, bo czym dłużej jeździsz, tym więcej na nim tracisz. Auto powinno sprawiać przyjemność z jazdy - a ty chyba tego nie doświadczyłeś...
-
[B5 AHU] Wentylator klimatyzacji - nie działa,numer części
pierwszy przykładowy link z allegro http://allegro.pl/wentylator-klimatyzacji-vw-passat-b5-audi-a4-a6-i1767227812.html
-
[B5 1Z] 1BE czy napewno ?
przednie napewno są od 1BE i będą napewno pasować, tylne nie jestem pewny na 100%, ale chyba są ok
-
[B5 AJL] Moje Audi
300km zacne plany
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
za 100 km będzie 300 tyś na blacie .. w realu nie mam pojęcia... dzisiaj jak się uda to zrobie logi i zobaczymy czy pacjent jest gotowy na szczepienie!
-
Zgubione dokumenty - co zrobic ??
zgłaszasz do swojego banku kradzież/zgubienie dowodu osobistego i oni wprowadzają do systemu blokadę na wzięcie kredytów, pożyczek... na policji nic nie załatwisz... oni to mają w du..ie tym się nie zajmują i wyślą cie tam gdzie wyrabiałeś dokumenty
-
[B5 1Z] Wywaliło płyn
tak, tylko płyn będzie leciał na zbiorniczek wyrównawczy bo i tak masz w tym wypadku zamknięty obięg płynu przez termostat...
-
[B5 1Z] Wywaliło płyn
- [B5 1Z] Wywaliło płyn
w tym kroćcu co zaznaczyleś na focie w AVG zamontowany jest jeszcze czujnik temp. cieczy. Mialem podobną sytuację bo właśnie na tym czujniku mi zaczęło wywalać płyn. Wymieniłem oring i wydawało się ok. Po dłuższym czasie okazało się, że tym razem wywala przez korek bezpieczeństwa a przyczyną nadmiernego ciśnienia winna jest uszczelka pod głowicą... Więc jeżeli wywaliło tobię ten przewód, to kontroluj czy przewody od chłodzenia nie są za twarde i czy nie ubywa tobie płynu z układu w innym miejscu...- [ALL B5] Pierwszy zakup alu. i pierwsze pytania...
to wrzuć fotkę jak już zagoszczą na aucie...- [B7 BPW] A4 2.0 TDI 140PS s-line // Czarny Grzechotnik
hmmmm.... bajka- Czy ceny LPG ostro pójdą w górę?
Czyli, uważacie że oprócz zwykłych podwyżek LPG nie szykuje się jakaś mega wielka podwyżka?- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Eeee... to chyba nie ja. W Poznaniu nie byłem od kilku lat. Jeśli już to TVN Turbo mogło mnie nagrać 2 tyg temu na zawodach skuterów wodnych w Rydzewie. Była ich ekipa z kamerą bo laska od nich (Alicja z Gadżeta) startowała w klasie Ladies. gość z mojej miejscowości startował tam chyba w amatorskich... i zajął chyba pierwsze miejsce Świetne auto...- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
to nie widziałeś na zdjęciach co kupujesz...?- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
ale za tą fotkę to masz mistrza :notworthy: normalnie mam już tą fote jako tapetke na lapku w robocie- [B5 AFN] Kompresor się załącza, jest czynnik i ciśnienie a nie chłodzi ?!
sprawdź błędy na klimatroniku i napisz tutaj- Czy ceny LPG ostro pójdą w górę?
silnik 1,6 8v 105hp przebieg 32k km spalanie od 7,5 -9,5 l/100km mowa o instalacji sekwencyjnej na listwie OBD - cena instalacji + założenie powiedzmy gratis = ~2200 Jest to auto moich rodziców i ma służyć co najmniej 5 lat, jednak boją się oni tych prognoz z radia, telewizji, gazet... Dlatego te pytania kieruję do tak szerokiego grona zainteresowanych jakim jest to forum. Co myślicie o tych pogłoskach? czy dalej opłaca się zakładać instalację?- Czy ceny LPG ostro pójdą w górę?
proste pytanie: czy zakładać instalację LPG do golfa V 2007 rok? koszt instalacji ~2200 przebiegi ok 10-15k rocznie ...- Czy ceny LPG ostro pójdą w górę?
W dobie drożejących paliw, coraz częściej się słyszy o zwiększeniu akcyzy na LPG o nawet 400%! Co o tym myślicie: czy ma to sens? czy dojdzie to do skutku? jak zachowa się społeczeństwo? i w końcu czy opłaca się założyć na dzień dzisiejszy instalację LPG?- Sieć serwerów Counter Strike
- Sieć serwerów Counter Strike
cały czas, nawet teraz gram na nex'a servie only dd2 - [B5 1Z] Wywaliło płyn