Treść opublikowana przez vdm
-
Felgi 16 - Jaki kolor ? :)
stary ty pokazujesz fotki z felgami 18", a kolega chce pomalować 16". myślisz że będzie ten sam efekt co na zdjęciach? i wszystko jasne, ciemne kolory fajnie wyglądają ale min 17-18' i przy fajnej glebie
-
Czarny Superb
najładniejsze felgi do SuperBa
-
13 cm od nadkola do opony - zdjęcie. Pomocy
Wydaje mi się że kolega ma rację.. Chyba jednak nie ma. Bo ja zmieniałem amortyzatory i sprężyny a nie tylko sprężyny. Chyba że ma to jakieś znaczenie to dodam że z przodu po lewej stronie talerzyk amortyzatora (i cały amortyzator ) jest przekręcony o 180 stopni czyli w kierunku silnika ja też zmieniałem cały komplet tylko od przedlifta i miałem taką sytuację. Przełożyłem tależyk od moich poliftowych amortyzatorów i wszystko wróciło do normy. Powodzenia
-
13 cm od nadkola do opony - zdjęcie. Pomocy
Chodzi o tależyk amortyzatora, może być głębszy lub płytszy a to na nim opiera się sprężyna (ty masz zapewne za płytki i sprężyna podniosła do góry auto) ---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ---------- a tak wyglądało jak miałem za głęboki tależyk i za mocno usiadł przód - zamiast -20mm względem serii to około - 40 do 50 mm
-
13 cm od nadkola do opony - zdjęcie. Pomocy
miałem to samo tylko w drugą stronę, jak zmieniłem springi z 1BA na 1BE, za mocno mi usiadła. Musiałem zmienić te fartuchy na amortyzatorze na których opiera się sprężyna (były za głębokie do sprężyn 1BE) ty masz odwrotnie masz za płytkie do sprężyn 1BA
-
Malowanie alufelg RS6 jaki kolor?
zdecydowanie srebro a co do znaczka S-line na atrapie - nie było w B6 takiego czegoś
-
[B5 ALG] 2.8 30V quattro sedan - moje pierwsze Audi
Quattro + V6 + LPG Felgi 17" i będzie KOX
-
2.4 V6 a4 B6 - układ zmiennej długości kolektora dolotowego
BDV w A4 B6 ma pasek , BDW w A6 C6 ma łańcuch ( spardziłem szybko w ETCE ) zapomniałem dodać, że chodzi mi o A6C6
-
2.4 V6 a4 B6 - układ zmiennej długości kolektora dolotowego
tylko chyba rozrząd jest na łańcuchu
-
Muzyka w naszych autkach
- B6 DIVISION
- nie moge otworzyc auta pilna pomoc
a przez bagażnik sprawdzałeś?- Który telefon wybrać.
a myślałeś o one X? bardoz fajny telefonik- B6 DIVISION
Siemasz Co warty jest Exeo z 2.0 TDI CR? ma te same problemy co 2.0 PD? pytam bo chodzi mi po głowie zmiana na A6C6 2.4Pb , B7 3.0TDI albo EXEO 2.0TDI CR- Który telefon wybrać.
Z tych dwóch Galaxy - jak dotąd bezawaryjny w gronie moich znajomych gdzie o X T nie można tego powiedzieć (2 znajomych oddało na reklamacje) Ja od wczoraj zaczynam upalanie HTC one X- Sprawca uciekł ale mam jego numery
Wszystko rozumiem, ale nie chce mi sie bujac po sadach, a wlasciwie nie mam czasu na to mam AC i moze z tego skorzystam...- Sprawca uciekł ale mam jego numery
A teraz pytanie do Arielki: Czy warto zglaszac te uszkodzenia z AC? Chodzi tu o utrate znizek (mam max ilosc) a ubezpieczenie mam w Aviva Ile mniej wiecej moge od nich dostac kasy a ile procent mi zabiora?- Sprawca uciekł ale mam jego numery
w polskim prawie nie możesz skazać właściciela auta, tylko osobę kierującą a takowej nie znamy i koniec- Sprawca uciekł ale mam jego numery
właścicielem był gość (stary dziadek) , który napewno nie kierował tym autem (kierował gość 35-45 lat według zeznań sąsiadki) Zresztą nr podczas spisywania mogły się pomylić sąsiadce bo była w stresie itp. ... Żenada- Sprawca uciekł ale mam jego numery
W nawiązaniu do sprawy: gośc się nie przyznał, policja skierowała sprawę do sądu. policjant powiedział, że nie mam się o co obawiać (sprawa wygrana) a w sądzie go wyprostują... Dam znać jak to będzie wyglądać ---------- Post dopisany 25-02-2013 at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany 10-09-2012 at 11:49 ---------- Niestety gość został uniewinniony sam sobie muszę naprawić auto- zakupy w Media markt za ponad 255 tyś zł
Nastolatek wyniósł ze sklepu sprzęt o wartości ponad 255 tys. zł Dobry gość- A4 B6 1.8T Quattro-jaka skrzynia ?
a pytałeś ile remont będzie kosztował? może się bardziej opłaca?- zgloszenie szkody z AC
właśnie o to chodzi- zgloszenie szkody z AC
może przejść jako jedna, są na to sposoby- Światła DRL
nie, jest idealnie, ale można zamówić moduł z potencjometrem co daje możliwość regulacji