Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. stary ty pokazujesz fotki z felgami 18", a kolega chce pomalować 16". myślisz że będzie ten sam efekt co na zdjęciach? i wszystko jasne, ciemne kolory fajnie wyglądają ale min 17-18' i przy fajnej glebie
  2. vdm odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    najładniejsze felgi do SuperBa
  3. Wydaje mi się że kolega ma rację.. Chyba jednak nie ma. Bo ja zmieniałem amortyzatory i sprężyny a nie tylko sprężyny. Chyba że ma to jakieś znaczenie to dodam że z przodu po lewej stronie talerzyk amortyzatora (i cały amortyzator ) jest przekręcony o 180 stopni czyli w kierunku silnika ja też zmieniałem cały komplet tylko od przedlifta i miałem taką sytuację. Przełożyłem tależyk od moich poliftowych amortyzatorów i wszystko wróciło do normy. Powodzenia
  4. Chodzi o tależyk amortyzatora, może być głębszy lub płytszy a to na nim opiera się sprężyna (ty masz zapewne za płytki i sprężyna podniosła do góry auto) ---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ---------- a tak wyglądało jak miałem za głęboki tależyk i za mocno usiadł przód - zamiast -20mm względem serii to około - 40 do 50 mm
  5. miałem to samo tylko w drugą stronę, jak zmieniłem springi z 1BA na 1BE, za mocno mi usiadła. Musiałem zmienić te fartuchy na amortyzatorze na których opiera się sprężyna (były za głębokie do sprężyn 1BE) ty masz odwrotnie masz za płytkie do sprężyn 1BA
  6. zdecydowanie srebro a co do znaczka S-line na atrapie - nie było w B6 takiego czegoś
  7. Quattro + V6 + LPG Felgi 17" i będzie KOX
  8. BDV w A4 B6 ma pasek , BDW w A6 C6 ma łańcuch ( spardziłem szybko w ETCE ) zapomniałem dodać, że chodzi mi o A6C6
  9. tylko chyba rozrząd jest na łańcuchu
  10. vdm odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zostawić szary
  11. vdm odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    a przez bagażnik sprawdzałeś?
  12. a myślałeś o one X? bardoz fajny telefonik
  13. vdm odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemasz Co warty jest Exeo z 2.0 TDI CR? ma te same problemy co 2.0 PD? pytam bo chodzi mi po głowie zmiana na A6C6 2.4Pb , B7 3.0TDI albo EXEO 2.0TDI CR
  14. Z tych dwóch Galaxy - jak dotąd bezawaryjny w gronie moich znajomych gdzie o X T nie można tego powiedzieć (2 znajomych oddało na reklamacje) Ja od wczoraj zaczynam upalanie HTC one X
  15. Wszystko rozumiem, ale nie chce mi sie bujac po sadach, a wlasciwie nie mam czasu na to mam AC i moze z tego skorzystam...
  16. A teraz pytanie do Arielki: Czy warto zglaszac te uszkodzenia z AC? Chodzi tu o utrate znizek (mam max ilosc) a ubezpieczenie mam w Aviva Ile mniej wiecej moge od nich dostac kasy a ile procent mi zabiora?
  17. w polskim prawie nie możesz skazać właściciela auta, tylko osobę kierującą a takowej nie znamy i koniec
  18. właścicielem był gość (stary dziadek) , który napewno nie kierował tym autem (kierował gość 35-45 lat według zeznań sąsiadki) Zresztą nr podczas spisywania mogły się pomylić sąsiadce bo była w stresie itp. ... Żenada
  19. W nawiązaniu do sprawy: gośc się nie przyznał, policja skierowała sprawę do sądu. policjant powiedział, że nie mam się o co obawiać (sprawa wygrana) a w sądzie go wyprostują... Dam znać jak to będzie wyglądać ---------- Post dopisany 25-02-2013 at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany 10-09-2012 at 11:49 ---------- Niestety gość został uniewinniony sam sobie muszę naprawić auto
  20. Nastolatek wyniósł ze sklepu sprzęt o wartości ponad 255 tys. zł Dobry gość
  21. a pytałeś ile remont będzie kosztował? może się bardziej opłaca?
  22. właśnie o to chodzi
  23. może przejść jako jedna, są na to sposoby
  24. nie, jest idealnie, ale można zamówić moduł z potencjometrem co daje możliwość regulacji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.