Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamelus_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamelus_

  1. To jest cały wydech MG motorsport. Końcówki ścięte 100 mm. W MG o ile wiem można kupić też same końcówki.
  2. Panowie wklejam parę sensowniejszych fotek jak siadł wydech. Jak dla mnie siedzi jak fabryczny (w najlepszym tego słowa znaczeniu oczywiście)
  3. Oj dobre to będzie
  4. kamelus_ odpowiedział(a) na wielik temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Jeszcze takiej rzeźby nie widziałem ale trzeba przyznać że dobrze to wygląda
  5. Są ale cena zabija. Lepiej sobie kup zestaw dedykowane do auta np. u nich https://www.sklepledowy.pl/pl/p/AUDI-A5-Sportback-Zestaw-oswietlenie-kabiny-LED-Standard-16-zarowek/1152
  6. Łoooo panie ale ci odważnik zapodali na przednim kole
  7. Super gałeczka. Teraz tylko biegiem wymiana stołków w teraz w tym wnętrzu wyglądają jak jakieś zastępcze wsadzone na sztukę
  8. Myślę projekt a piszę daily
  9. Bardzo fajne auto i super siadło to koło, mega pasuje ten wzór do b8. Szkoda tylko że jako weekendowe auto ma taki kiepski silnik. Też myślałem żeby zostawić swoje b6 jako projekt bo było mega doinwestowane ale właśnie fakt że siedział tam 1.9 tdi skłonił do sprzedaży bo w swap nie chciałem się już bawić.
  10. Ja też ale takie rozsądne. Z opon 225 na 10j już wyrosłem. Ale mogłeś do siebie 235 założyć skoro i tak kupowałeś nowe gumy. Ja jak zjadę swoje to albo wsadzę felgę 10j albo kupię trochę węższe gumy. Dużo zależy też od marki opony. Widzę że te Hankook dość szerokie są. Ja mam taki setup u siebie na zimę (nie pamiętam jakiej marki) i delikatnie się kładzie opona do środka. U ciebie widać że równo z felgą
  11. Mi to wygląda na hydrografikę + bezbarwny
  12. Elegancko tylko czemu taki balon założyłeś? Chyba celem większej felgi jest zmniejszenie wysokości opony
  13. Z czego niby te opiłki w filtrze paliwa bo nie ogarniam?
  14. Wzór może i oklepany przez Italiańskie podróbki których lełno ale ori felga z niskim ET jak w tym przypadku to całkiem inna bajka i moim zdaniem dalej robi świetną robotę. To jedno z najładniejszych OEM kół Audi.
  15. Co tu dużo gadać nie ma jak V- ka... Pięknie gada
  16. kamelus_ odpowiedział(a) na wielik temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Tak serio to z tymi dokładkami to wygląda jak Honda z lat 90 tych. Chcesz żeby było nisko to wywal tą gumę i opuść auto w dół a zyskasz na wyglądzie z każdej strony auta.
  17. Elegancka S ka gratulacje Pewnie banan na twarzy non stop Jedynie nie przemawia do mnie tylny dyfuzor i wystającey za bardzo wydech ale może na żywo robi lepsze wrażenie.
  18. Zacnie to wygląda
  19. To chyba faktycznie pech. Ja zamawiałem u nich trzy razy i zawsze wszystko OK
  20. Zależy od stopnia obniżenia. Jak na prostych kołach może by jeszcze 2 mm weszły to na moim setupie ze dwa razy mi się zdarzyło że na bardzo mocno skręconych kołach wyjeżdżając z bocznej uliczki wpadłem w zapadniętą mocno studzienkę i lekko przytarło koło. Co prawda na tyle delikatnie że na rancie wewnątrz błotnika została tylko guma i nie uszkodziło lakieru. Ale tak jak mówię już dwa razy tak miałem - co prawda to ekstremalna sytuacja ale jednak więc w mojej ocenie to max co może być bo u mnie o ocieraniu nie może być mowy.
  21. Wszystko zależy od opony. Ja mam 265/30 9j ET 29 + 13 mm dystans z przodu i z tyłu. To jest absolutny max jaki da się upchać bez ocierania (kombinowałem z różnymi dystansami) przy mocniej obniżonym aucie. Czyli dla 9j i opony 265 max ET16
  22. Mogłeś założyć chromowaną z bardziej dopasionych wersji. Wygląda zdecydowanie lepiej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.