Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. hehe no to gratuluję ja póki co wolno sobie żyję ale już czas powoli myśleć :gwizdanie:
  2. ceny allegro 50zł lampka 50zł przełącznik tu bieda bo oczywiście kluczyk nie pasuje do wkładki ale ...i działa (zapłaciłem mniej (panie K.... :notworthy:)) monopolowy 4xtyskie 12,80zł dopasowywanie docinanie darmo teraz muszę dzieciaka zmajstrować
  3. hehe no tak tylko że jeszcze moduł w kierownicy jeszcze taśma jeszcze moduł w przekaźniki, pewnie i racja jak by szukał pojedynczo to i taniej by zgromadził, a ja poszedłem na łatwiznę i wziąłem wszystko naraz, ale dostałem 2 taśmy pod kierę, 2 komplety wtyczek, no i te nieszczęsne moduły, hehe jeszcze myślę ja wyrezać grzanie do tej kiery może jakiś przewód oporowy zatopić [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 14:19_________________________________________________no i AIRBAG OFF działa
  4. oklejaj ja oklejałem w czarny połysk w b6 i wyszła jak ori przynajmniej ja byłem bardzo zadowolony
  5. a zrobiłeś jak mówiłem ??
  6. fotele szkoda tylko że nie grzane, życzę Ci tych 150 koni, tylko żebyś nie zabierał się to tego jak ja bezawaryjności
  7. ja tak zrobiłem i już 2 lata spokoju
  8. na prawdę taki poważny pozmieniać wtyczki taśmę, podpiąć 3 czy 4 kabelki bo nie wiem jak masa od sygnału rozwiązana czy problem na prawdę większy
  9. widzę że temat powrócił http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122382.0;highlight=wymiana+kierownicy+na+po+liftingow%B1 a w czym dokładnie problem ?? co sprawia że nie możesz tego podpiąć??
  10. już po spocie?? co wy w warszawie dopiero o tej porze się zaczyna
  11. z tego co mi się wydaje to inne ślizgi boczne są, ale 100%pewności nie mam niech się specjaliści wypowiedzą , no i w polifcie masz halogeny
  12. Panowie :facepalm: auto jak auto ale opis i czujny mod :polew:
  13. nie zwarcie w b5 w przekładni silniczka na dużym trybie i w korpusie są styczniki dzięki czemu układ wie ile razy wycieraczki się ruszyły i w jakiej pozycji mają się zatrzymać, nie będą chodzić inaczej tylko wariować
  14. za błędy nie przepraszaj tylko kliknij sobie modyfikuj i popraw może
  15. popraw błędy ort. a tu schemat z etki
  16. i jak bardzo przegrałeś, afto całe? Nie, nie. Przycisnelo mniedo zmiany opon letnie >> zimowe, jak wczoraj nie udalo mi sie z garazu wyjechac po KFC :facepalm:
  17. w piątek okolice galerii Mokotów 17:45 Avant b5 WI......
  18. ja czyściłem wewnątrz przekładni, silniczek masz w podszybiu, ja wyjmowałem cały mechanizm od razu sworznie nasmarowałem,błędu nie maiłem w końcu to tylko b5 ale objaw taki sam jak ty zatrzymywały się gdzie chciały abo chodziły same i nie chciały się wyłączyć
  19. ja tak miałem z b5 sposobem na uleczenie okazało się wyczyszczenie styków przekładni silniczka
  20. to gdzie ty jesteś ??? że śnieg cię pokonał ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.