Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grom

  1. Pablo orientujesz się jak jest z ekranem w xperii S jest zespolony z dotykiem?? Wczoraj wypadł mi przy 30kmh/h na asfalt.. podnosze caly, mysle spoko telefon, Niestety dzisiaj pod swiatło zauwazylem ze ekran pękł, ale tylko szybka, dotyk działa itd.. Orientujecie sie jakie mogą być koszta wymiany ??
  2. Najpierw demontujesz osłony tylnych słupków, są na 2 spinki. Najlepiej podwazyc od strony podsufitki. Następnie energicznie ciągniesz półke od strony kanapy do góry ,jest 6 spinek jak dobrze pamietam.
  3. nie doczytałem o tych swiecach sorry.
  4. Normalne. wypala Ci sie dpf.
  5. Problem jest taki że nieco lepiej za mała kase w b8 nie bedzie. Zakładanie fabrycznego wzmaka wg mnie oprócz tego że bedziesz miał dodatkowe 2 głośniki: środkowy w desce i nędzny sub nic nowego nie wniesie (chyba że Ci to wystarczy) Temat przerobilem dość dokładnie i jedyna opcją która na prawde poprawi fabryczne granie, jest wsadzenie porządnego wzmacniacza, wygluszenie drzwi matami, zmiana przednich głośników i montaż suba z prawdziwego zdarzenia. Niestety to koszta 1500-2000pln
  6. Kojarze, ta eskę a raczej lambo hamulce.. Chyba bawiliśmy się w październiku na jednym weselu u Simów. Robote robisz mega, już wiem skąd Dorota ma zajawke na detaling:) Pozdro z Łodzi.
  7. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To jest patent z a1 Quatrro, http://cdn.carthrottle.com/wp-content/uploads/2011/12/A1Q-5.jpg sąsiad ma takie cudo i przyznam że wygląda demoniczne:)
  8. Jak chcesz rezać 16, co wydaje mi się jedyną słuszną drogą, to mam swoje el comp 6 do oddania za smieszną kase
  9. grom odpowiedział(a) na dawid771 temat w Audi A4 B8
    Napisz gdzie tak robią. Jestem na etapie kolejnej wymiany.
  10. Panowie odkopie temat, czy do zdjęcia/założenia wężyków z filtra potrzebne jest jakieś specjalne narzędzie?? Pytam bo podjechałem ostatnio na jedną z tzw szybkich stacji obsługi i koleś mi powiedział, że sie nie podejmą, bo trzeba mieć jakiś specjalne coś do tego.. Prawda to??
  11. Kupiłem ta pianownice i przyznam że jest bardzo dobra
  12. Kurde a ja nie mam w tych miejscach co piszesz takiej plakietki, dziwne. Ja dałem w takie gumy 2,2.
  13. Cos pokreciles kolego,bo oznaczenie CAHA jest do silnika 170 km ,wiec albo masz 170km albo masz silnik CAGA 143km. Co do programu ,to jedyne czego musisz sie obawiać to sprzegło ,które w niektorych przypadkach( np u mnie) nie daje rady z niutonem. Co do Vtechu to sie nie wypowiadam, bo ich nie znam.
  14. To normalne zachowanie większości nowych silników, takie zabezpieczenie przed głupota:D napewno da się zdjąć ta blokadę ,bo u mnie po programie już jej nie ma.
  15. Podbij do prezesa HUGO, parę dni temu brałem od niego 4x18 i śmiało mogę polecić.
  16. Właśnie muszę się przejechać do ASO. Znalazłem jeszcze coś takiego , chyba nawet kiedyś mialem takie w a3 http://allegro.pl/nakladki-zaslepki-na-sruby-17-audi-vw-skoda-i3173814020.html Tylko czy w b8 są śruby 17 czy raczej 19 ?? Temat rozwiązany ori nr dla b8 to 4f060117a, cena 1,97brutto
  17. Mam, ta polerke i muszę przyznać że jest nie do zdarcia. Ma tylko jedną zasadniczą wadę -jest strasznie ciężka i toporna.
  18. Panowie , potrzebuje jakieś nakladki na śruby w swoich alusach. Chodzi o takie plastikowe kapturki, ma to jakiś etkowy numer??
  19. Grzesiek trzymaj sie!! jestem pewien że małżonka wydobrzeje.
  20. Mialem kiedyś identyczne objawy w passacie b5, sprawdz przejście przez sciane grodziową tam gdzie przechodzi linka od podnoszenia maski .U mnie ta guma wypadła i lało sie własnie na tylny dywanik masakrycznie.
  21. Parę tematów niżej masz odpowiedzi.
  22. No ale wyswietlacz musi byc zmieniony.Na dotykowy, bo jak niby obslugiwalo by sie taka nawigacje?? Rozwiazanie ciekawe, jakby to kosztowało 1000pln ,to bym to kupił.
  23. Wg mnie troche małe ET, może obcierać ,chyba ze dasz opone np 225 ale to wąsko do b8 Jak szukałem felg do siebie miałem ten sam dylemat i nie zaryzykowałem
  24. Bedzie ok,felga fajna:wink:
  25. Przypalanie sprzegła w tym konkretnym przypadku nie pomaga ,próbowałem lekko je podjarać i fakt na chwile pomaga ale pewnie dlatego że temperatura wzrasta ,a jak wiadomo cieple sprzegło ma wieksza cierność. Jak wystygnie przez noc to jest jeszcze gorzej.. także nie polecam Jak nic teraz sachs robi słabsze sprzegła seryjne ,cos czuje ze dlatego ,ze pojawił sie sachs performance do naszych aut. Mysle ,że trzeba iśc drogą mxzibi i kombinować z 3.0tdi ,ktoś musi przetrzec szlak:) Ja niestety nie mam takich możliwości, ale tak jak Ci Zbyszek mówiłem ,na ile moge ,służe pomocą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.