Treść opublikowana przez kubson
-
Wędkarstwo
Ooo tak szczupaki w szwecji to jest to byłem łowiłem, śliczne okazy tam są
-
[ALL B5] a4 tuning
Koledze chodzi z tym sedanem o ta `szopke` z linku co dał kowi
-
[ALL B5] a4 tuning
Nie mówimy o RS4 w internecie tylko w realu na ulicach :>
-
[ALL B5] a4 tuning
Bardzo kiepsko co dziwne jeździlem prawie 2 lata jako kierowca zawodowo po polsce i nic Zdarzyło sie kilka porschakuw itp ale jakos RS4 nie albo poprostu uwagi nie zwrocilem :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 20:21_________________________________________________Musze znaleźć czas i sie wkoncu na jakiegoś spota wybrać z udziałem S4 lub Rs4 Dobra koniec OT
-
[ALL B5] a4 tuning
Od kilkudobrych lat nie widziałem na drodze RS4, S4 chyba takze....
-
[ALL B5] a4 tuning
Także chciałbym taka szopka jezdzic
-
Adam Kornacki w trakcie 24-godzinnym wyścigu w Dubaju
To wkońcu jest żalosny czy nudny ?
-
Adam Kornacki w trakcie 24-godzinnym wyścigu w Dubaju
Także prosiłbym o rozwinięcie... :gwizdanie: Kornacki jest OK potrafi jeździc, ma dobra gadke i ogólnie na tvn turbo programy z nim sa najlepsze Nie wmawia nikomu że 4x4 mu niepotrzebne bo FWD lepsze
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Dziadek strąca sople.
-
[ALL B5] a4 tuning
Śmiejecie sie że ma zderzak przedni niespasowany ja tam u niektórych klubowiczów widze takie same lub większe te szpary ale mniejsza z tym :gwizdanie: czepiacie sie do hamulców 288, 3/4 klubu takie ma i jakoś w innych tematach takich klopotów nie robicie ehh.. Mnie sie tam fura podoba szczególnie z przodu [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 07:39_________________________________________________Ale na przód zarzuć lampy polifty a bedzie kox
-
[ALL B5] a4 tuning
Komentarze niektórych klubowiczów są żenujące obrażać kogoś o gust... Gratki za fajny samochód, troche w niego pracy włożyłeś trzymaj tak dalej oby tylko Tobie sie podobał to najważniejsze !!
-
[ALL] Gra komputerowa z samochodem Audi A4/S4/RS4 B5??? Jes taka?
Do rFactora są mody z audi
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Żona sprząta Wiadomo w lato sie liczy wygląd zewn. ale w zime dla mnie może być brudasem z zewn. chodź raz go umyłem tej zimy Ale za to w środku musze mieć zawsze czysto nieważne czy zima czy lato hehe ;]
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Dla mnie bezsens jest myć auto w zime tylko sie zmarznie a na następny dzień wygląda tak samo.. Żeby nie było OT jutro wrzuce foty mojego
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
Czas zalogowania w sumie: 18 dni, 12 godz. 20 min.
-
Muzyka w naszych autkach
- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Teraz w trybie mieszanym 70% miasto <silnik niedogrzany> 30%trasa spala średnio 11L- [B5 AKN] Wymiana wałków
Żadnej adaptacji nie trzeba robić. Mógłbyś napisać na PW ile Cie to wszystko kolego wyniosło ?- [B5 AFB] Original German avant blue
Tak też sądziłem ale chciałem sie też dowiedzieć tego od innych ;] heh- [B5 AFB] Original German avant blue
Witam Mam do Was moi drodzy pewne pytanko :gwizdanie: Jako że nie bd kupywał RACZEJ większych felg bo szkoda mi stracic chociaż odrobine komfortu, to myśle sobie aby spolerować te felgi dobrze by to wyglądało na tych 15 i ogólnie na tle samochodu ? Co jaki czas trzeba by było je czyścic aby sie miedziane nie zaczeły robic ?- [ALL B6] Jak szybko wasz diesel osiąga temp 90 stopni
Przy -15C klimie włączonej na auto na 23C i jeździe do 2,500rpm silnik zagrzał sie po 8-9km i trzymał ciągle.[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 20:30_________________________________________________Do 90C oczywiście- [B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
Nieźle.. najmocniejsze A4 1.9tdi w klubie ?- [B5 ATJ] Boje się o moje autko
Silnikowi sie nic złego nie dzieje. !- [B5 ATJ] Boje się o moje autko
Teraz to olej. Jak będziesz miał problemy z mocą na ciepłym silniku to wtedy można auto zlogować Sam mam do roboty ok. 1-2km i zawsze jeżdze samochodem, przetocze sie w te mrozy do 2,500rpm i tyle Ps. przeważnie wbije 2 lub 3 bieg i tak jade 2 kilometry na 1.500 obrotów- [ALL] Ogrzewanie tylnych szyb AVANT
Aha Dzięki za szybką odpowiedź, pozdrawiam Temat do zamknięcia - [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?