Treść opublikowana przez steve69
-
[B6 AWX] zamiana radia chorus na Audi Concert III
Tak trochę z innej beczki: czy warto dopłacać i kupować kosz aluminiowy, czy też w zupełności wystarczy tańszy plastikowy? -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AVF] czujnik oleju
Nie, nie mylisz się. To ja się pomyliłem. Co do czujnika poziomu/stanu oleju, to masz 2 możliwości: 1J0 907 660 B - do numeru VIN 8E-2-400 000 - cena w ASO 242,33 zł 1J0 907 660 C - od numeru VIN 8E-3-000 001 - cena w ASO 302,21 zł -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AVF] czujnik oleju
038 919 081 K - czujnik ciśnienia oleju, 1 styk brąz. Cena w ASO 48,35 zł. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Klakson-ile jest sygnałów dźwiękowych
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=81261.msg907884#msg907884 -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AWX] Brak częściowego oświetlania we włączniku świateł
Przecież możesz to w domu w ciepełku zrobić. Wymontowanie włącznika to dosłownie 15 sekund. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AWX] Brak częściowego oświetlania we włączniku świateł
Pewnie padły diody. Lektura, która przyda się przy ewentualnym rozbieraniu i naprawie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44931.msg492543#msg492543 -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Wiatrak kręci się cały czas :(
Czujnik biegu wstecznego/włącznik świateł cofania?... -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Symphony III - sterowanie z kierownicy MF w A4 B6
Toś mnie pocieszył. Szkoda... ;( Skoro mowa o mp3, to jeśli już wstawiać, to raczej jakiś emulator zmieniarki... -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Symphony III - sterowanie z kierownicy MF w A4 B6
To mnie zaniepokoiło: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?208700#post2475166 -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Symphony III - sterowanie z kierownicy MF w A4 B6
Kierownica B6 oryginalnie zamontowana. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Symphony III - sterowanie z kierownicy MF w A4 B6
Witam. Przeszukując forum natknąłem się na informację, że po zamontowaniu radia Concert III (2 DIN) w A4 B6 nie ma sterowania lewymi przyciskami na kierownicy MF, że działają tylko te z prawej strony (głośniej ciszej). Czy to samo będzie z radiem Symphony III ? Obecnie mam w swoim aucie Concerta II (1 DIN). Audiofilem nie jestem i w zasadzie radio to wystarcza mi w zupełności. Jedyne czego mi w nim brakuje, to możliwości odtwarzania plików mp3. Dlatego zastanawiałem się nad wymianą na Concert III lub Symphony III. Jeśli jednak po wymianie na któreś z nich miałoby zniknąć sterowanie lewymi przyciskami na kierownicy, to chyba sobie odpuszczę. Czy ktoś może rozwiać lub potwierdzić moje wątpliwości? Jeśli ma to jakieś znaczenie, to moje auto jest z maja 2004r. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Według ETKA siłowniki te mają różne numery PR. I tak: 8E1880324 - 4UE,4UF - Air bag for driver and front seat passenger. Driver's and front passenger air bag with front passenger air bag deactivation. 8E1880324A - 4UB - Air bag for NAR. Nie mam pojęcia co to jest to "NAR". -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B5] Tylne pasy bezpieczeństwa zwijają się bardzo powoli
Nawet w instrukcji obsługi jest o tym napisane: Zasady eksploatacji, str. 140 Pasy bezpieczeństwa należy utrzymywać w czystości. Mocne zabrudzenie utrudnia zwijanie się pasów bezwładnościowych. Zabrudzone pasy należy myć tylko łagodnym roztworem mydła, bez wymontowywania ich z samochodu. Uwaga. Przed zwinięciem pasów bezwładnościowych muszą być one całkowicie suche. Ostrzeżenie. Pasów bezpieczeństwa nie wolno czyścić chemicznie, ponieważ środki chemiczne mogą spowodować uszkodzenie tkaniny pasa. Pasy bezpieczeństwa nie mogą również stykać się z płynami żrącymi. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B7 BLB] Czujnik temperatury zewnętrznej
To będzie zdaje się 8Z0 820 535 -- Pozdrawiam. Sławek
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Jest możliwe. Jak znajdę, to zaraz napiszę gdzie tego szukać. _________________________________________________ Tutaj sobie sprawdzisz/zmienisz: 77-Telephone -> Adaptation-10 -> Channel 135 -> Read -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] blenda/listwa klapy tylnej w avancie
Według ETKA od 09/2001 do 04/2003 stosowana była listwa uchwytowa o numerze 8E0827576 3FZ -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B5 AVG] Prośba o schemat układu paliwowego z etki
Proszę: -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Podświetlenie
Proszę bardzo: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=20727.msg1176559#msg1176559 -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Regulacja odcinka lędźwiowego - nie działa
Miał. Pewnie pękł ci drut mocujący ten mechanizm wewnątrz fotela. Jak zdejmiesz "plecy" oparcia, to wszystko będziesz miał jak na dłoni. Tu na forum była nawet foto-porada jak sobie z tym poradzić - musisz poszukać. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Nowy przełącznik świateł
Jeden i drugi mają takie same numery? -- Pozdrawiam Sławek
-
Brak podgrzewanych lusterek
Dokładniej rzecz biorąc w instrukcji jest napisane tak: "Przy temperaturach zewnętrznych powyżej 0°C ogrzewanie tylnej szyby wyłącza się samoczynnie po około 10 min." Skoro więc lusterka grzeją razem z szybą, to znaczy, że poniżej 0°C grzeją cały czas, a powyżej 0°C ok. 10 min. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[INNE] Skoda SuperB 2003 - mały problem
Ale przecież ten komunikat mówi o problemie z silnikiem pozycjonowania klapy centralnej, a nie o problemie z wiatrakiem. Tu trochę więcej szczegółów: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01272 -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AVB] Czujnik stopu?
Chodziło mi o to, czy po podłączeniu sprawdzałeś w VAG-u działanie czujnika: 01-Engine -> Meas.Bloks-08 -> Group 006 i tam w 2 okienku, przy wciskaniu pedału hamulca, ostatnie 2 zera powinny zmieniać się na jedynki ( 000 -> 011 ). Jeśli się nie zmieniają, to prawdopodobnie czujnik jest walnięty. Jak już wspomniał lukaszlsw, jeśli przed montażem tego czujnika próbowałeś przesuwać ten jego "tłoczek", to mogłeś uszkodzić czujnik. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AVB] Czujnik stopu?
Według ETKA kupiłeś odpowiedni włącznik. Czy po zamontowaniu sprawdzałeś go VAG-iem? -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AWX] Świeci się kontrolka przepalonej żarówki!
No to gdy pojawi się ta ikona przepalonej żarówki, to naciśnij krótko przycisk "CHECK". Powinien pojawić się na FIS komunikat, który powie o którą dokładnie żarówkę chodzi. -- Pozdrawiam. Sławek