Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

steve69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez steve69

  1. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2950.msg1753110#msg1753110 -- Pozdrawiam. Sławek
  2. Swego czasu ja też się "woziłem" z uruchomieniem zestawu bluetooth u siebie w samochodzie. Rozwiązaniem moich problemów okazała się wymiana softu w telefonie. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=96186.0 -- Pozdrawiam. Sławek
  3. Bardzo to enigmatyczne. Może jakieś konkrety?... -- Pozdrawiam. Sławek
  4. Musisz sprawdzić kodowanie w: 46-Central Conv. -> Coding-07 -> Software Coding Być może do liczby, którą tam masz wystarczy dodać 1024, czyli dodatkowe potwierdzenie aktywacji alarmu przez pojedynczy sygnał dźwiękowy z syreny alarmu. Ale dla pewności sprawdź co tam masz i napisz tutaj. -- Pozdrawiam. Sławek
  5. Skoro wykręciłeś 4 śruby i wyciągnąłeś 6 spinek, to trzyma jeszcze w 2 miejscach przy szybie (ostatni rysunek w tej instrukcji): -- Pozdrawiam. Sławek
  6. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=190361.0 -- Pozdrawiam. Sławek
  7. Czyli szwagier złodziej?.. 2 razy stawiałem auto w ASO (Audi Szewczyk Warszawa): wymiana kompletnego rozrządu wymiana tarcz i klocków hamulcowych W obydwu przypadkach nie miałem najmniejszych problemów z wejściem na halę i obserwowaniem, co mechanik robi przy moim aucie. -- Pozdrawiam. Sławek
  8. Nie, to nie jest normalne. Mój AVF jak już złapie te 90°C, to trzyma niezależnie od tego, czy jadę szybko czy wolno. Sprawdź termostat oraz G2/G62. -- Pozdrawiam. Sławek
  9. Czy ta wtyczka ma jakiś numer? Jeśli tak, to wrzuć go tutaj. -- Pozdrawiam. Sławek
  10. steve69 odpowiedział(a) na robertg28 temat w 1.9TDI
    To czytałeś?: http://www.a4-klub.pl/[b6 AWX] Niepokojący dźwięk -- Pozdrawiam. Sławek
  11. Jeśli na klimie ustawi się °F to i na FIS też będą °F . Aby przełączyć na °C trzeba wcisnąć przycisk zamkniętego obiegu powietrza i trzymając go wciśnięty naciskać przycisk "+" regulacji temperatury. -- Pozdrawiam. Sławek
  12. Wtyczka lub same przewody mogą być uszkodzone. Wygląda to na zbyt niską rezystancję obwodu czujnika, np. uszkodzona/przetarta izolacja i żyły przewodów zwarte ze sobą. -- Pozdrawiam. Sławek
  13. Tak, normalne. -- Pozdrawiam. Sławek
  14. Zrób to co ja i wywal go, bo kiedyś gacie rozedrzesz... :> -- Pozdrawiam. Sławek
  15. Ale co ma temperatura silnika do trybu awaryjnego??? Przecież gdyby tak było, to każdy z nas codziennie rano łapałby notlauf na zimnym silniku! Wybacz, ale twoja teoria nie trzyma się kupy... -- Pozdrawiam. Sławek
  16. Kolega wybaczy, ale nie uwierzę. Chyba, że PRZY OKAZJI WYMIANY naprawiono coś jeszcze... -- Pozdrawiam. Sławek
  17. Tryb awaryjny od niesprawnego termostatu ? ? ? -- Pozdrawiam. Sławek
  18. Jak padnie ten mikrowłącznik, to nie ma sterowania siłownikiem, a co za tym idzie, nie ma żadnych odgłosów pracy tegoż. Skoro u ciebie słychać odgłosy pracy siłownika, to przyczyną nieotwierania się zamka być może jest usterka mechaniczna... -- Pozdrawiam. Sławek
  19. Sprawdzenie czujników położenia hamulca i sprzęgła ------------------------------------------------- 01-Engine -> Meas.Bloks-08 -> Group 006 W drugim okienku powinny być widoczne trzy zera (000). Po wciśnięciu sprzęgła pierwsze zero zmienia się na jedynkę (100). Po wciśnięciu hamulca drugie i trzecie zera zmieniają się na jedynki (011). Przy jednoczesnym wciśnięciu sprzęgła i hamulca masz same jedynki (111) Sprawdzenie działania manetki tempomatu --------------------------------------- 16-Steering wheel -> Meas.Blocs-08 -> Group 004 Pierwsze i trzecie okienko (ale na 100% pewny nie jestem). Przy "manewrowaniu" tempomatem powinny się potwierdzać wszystkie położenia manetki. -- Pozdrawiam. Sławek
  20. Podłączyć VAG-a i sprawdzić: manetkę tempomatu czujnik położenia pedału hamulca czujnik położenia pedału sprzęgła -- Pozdrawiam. Sławek
  21. Chcesz zmienić język wyświetlanych komunikatów z np. niemieckiego na inny? Jeśli tak to: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=34060.msg1435918#msg1435918 -- Pozdrawiam. Sławek
  22. A jesteś pewny, że masz w samochodzie alarm? To, że po naciśnięciu guzika na pilocie mrugają kierunkowskazy i na drzwiach zapala się i miga czerwona dioda świadczy tylko o tym, że centralny zaryglował drzwi. Jeśli wewnątrz schowka w drzwiach kierowcy masz takie przyciski, to alarm jest: Jeśli ich brak, to niestety, ale alarmu fabrycznego nie ma... -- Pozdrawiam. Sławek
  23. Sprawdź dokładnie VAG-iem czujnik na nagrzanym silniku. Nowy czujnik (nawet oryginał z ASO) może być od nowości uszkodzony. Przerabiałem to osobiście. Dopiero założenie następnego rozwiązało u mnie sprawę. Sprawdziłem potem miernikiem rezystancję tego pierwszego i okazało się, że miedzy G2 a G62 była różnica ponad 1,5 ohma. -- Pozdrawiam. Sławek
  24. Można wymienić sam uchwyt. Nazywa się to zamknięcie lub zamek - 8E1857131 albo 8E1857131A. Oczywiście trzeba dobrać kolor. Cena ok. 111zł w ASO. -- Pozdrawiam. Sławek
  25. W miejscu, w którym na rysunku wkładany jest wihajster, dolna część osłony klapy (czyli ta, którą masz zdjąć) zachodzi takim "ząbkiem" za górną osłonę. Czyli musisz haczyk włożyć tak, by zawadzić nim o plastik ściąganej osłony i wysunąć ten ząbek. Potem z drugiej strony to samo. -- Pozdrawiam. Sławek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.