Treść opublikowana przez steve69
-
[ALL B6] Schowek - podłokietnik - jak naprawić
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2950.msg1753110#msg1753110 -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AVF] Moduł bluetooth - problem
Swego czasu ja też się "woziłem" z uruchomieniem zestawu bluetooth u siebie w samochodzie. Rozwiązaniem moich problemów okazała się wymiana softu w telefonie. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=96186.0 -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Rozbita przednia szyba
Bardzo to enigmatyczne. Może jakieś konkrety?... -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Problem z alarmem (syrena).
Musisz sprawdzić kodowanie w: 46-Central Conv. -> Coding-07 -> Software Coding Być może do liczby, którą tam masz wystarczy dodać 1024, czyli dodatkowe potwierdzenie aktywacji alarmu przez pojedynczy sygnał dźwiękowy z syreny alarmu. Ale dla pewności sprawdź co tam masz i napisz tutaj. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
Skoro wykręciłeś 4 śruby i wyciągnąłeś 6 spinek, to trzyma jeszcze w 2 miejscach przy szybie (ostatni rysunek w tej instrukcji): -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B5] Tempomat - od czego zacząć
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=190361.0 -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AVF] Przegląd 180.000 w ASO
Czyli szwagier złodziej?.. 2 razy stawiałem auto w ASO (Audi Szewczyk Warszawa): wymiana kompletnego rozrządu wymiana tarcz i klocków hamulcowych W obydwu przypadkach nie miałem najmniejszych problemów z wejściem na halę i obserwowaniem, co mechanik robi przy moim aucie. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AVF] Proszę o sprawdzenie logów-uzupełnione
Nie, to nie jest normalne. Mój AVF jak już złapie te 90°C, to trzyma niezależnie od tego, czy jadę szybko czy wolno. Sprawdź termostat oraz G2/G62. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B5 AJM] Do czego ten kabel?
Czy ta wtyczka ma jakiś numer? Jeśli tak, to wrzuć go tutaj. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AVF] Dziwny przypadek
To czytałeś?: http://www.a4-klub.pl/[b6 AWX] Niepokojący dźwięk -- Pozdrawiam. Sławek
-
[INNE] Zmiana stopni Fahrenheita na Celsjusza SHARAN
Jeśli na klimie ustawi się °F to i na FIS też będą °F . Aby przełączyć na °C trzeba wcisnąć przycisk zamkniętego obiegu powietrza i trzymając go wciśnięty naciskać przycisk "+" regulacji temperatury. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B5 AJM] Czujnik temperatury paliwa
Wtyczka lub same przewody mogą być uszkodzone. Wygląda to na zbyt niską rezystancję obwodu czujnika, np. uszkodzona/przetarta izolacja i żyły przewodów zwarte ze sobą. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
Tak, normalne. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AVF] Fotel kierowcy - do czego służy ta część?
Zrób to co ja i wywal go, bo kiedyś gacie rozedrzesz... :> -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AWX] Przełącza się w tryb awaryjny
Ale co ma temperatura silnika do trybu awaryjnego??? Przecież gdyby tak było, to każdy z nas codziennie rano łapałby notlauf na zimnym silniku! Wybacz, ale twoja teoria nie trzyma się kupy... -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AWX] Przełącza się w tryb awaryjny
Kolega wybaczy, ale nie uwierzę. Chyba, że PRZY OKAZJI WYMIANY naprawiono coś jeszcze... -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AWX] Przełącza się w tryb awaryjny
Tryb awaryjny od niesprawnego termostatu ? ? ? -- Pozdrawiam. Sławek
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
Jak padnie ten mikrowłącznik, to nie ma sterowania siłownikiem, a co za tym idzie, nie ma żadnych odgłosów pracy tegoż. Skoro u ciebie słychać odgłosy pracy siłownika, to przyczyną nieotwierania się zamka być może jest usterka mechaniczna... -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B5 AVG] Tempomat problem
Sprawdzenie czujników położenia hamulca i sprzęgła ------------------------------------------------- 01-Engine -> Meas.Bloks-08 -> Group 006 W drugim okienku powinny być widoczne trzy zera (000). Po wciśnięciu sprzęgła pierwsze zero zmienia się na jedynkę (100). Po wciśnięciu hamulca drugie i trzecie zera zmieniają się na jedynki (011). Przy jednoczesnym wciśnięciu sprzęgła i hamulca masz same jedynki (111) Sprawdzenie działania manetki tempomatu --------------------------------------- 16-Steering wheel -> Meas.Blocs-08 -> Group 004 Pierwsze i trzecie okienko (ale na 100% pewny nie jestem). Przy "manewrowaniu" tempomatem powinny się potwierdzać wszystkie położenia manetki. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B5 AVG] Tempomat problem
Podłączyć VAG-a i sprawdzić: manetkę tempomatu czujnik położenia pedału hamulca czujnik położenia pedału sprzęgła -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AVF] czy polskim vagiem 4.9 mogę zmienić język na fis
Chcesz zmienić język wyświetlanych komunikatów z np. niemieckiego na inny? Jeśli tak to: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=34060.msg1435918#msg1435918 -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Problem z alarmem (syrena).
A jesteś pewny, że masz w samochodzie alarm? To, że po naciśnięciu guzika na pilocie mrugają kierunkowskazy i na drzwiach zapala się i miga czerwona dioda świadczy tylko o tym, że centralny zaryglował drzwi. Jeśli wewnątrz schowka w drzwiach kierowcy masz takie przyciski, to alarm jest: Jeśli ich brak, to niestety, ale alarmu fabrycznego nie ma... -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AVF] Nie łapie temperartury, to nie termostat ani czujnik---większy problem
Sprawdź dokładnie VAG-iem czujnik na nagrzanym silniku. Nowy czujnik (nawet oryginał z ASO) może być od nowości uszkodzony. Przerabiałem to osobiście. Dopiero założenie następnego rozwiązało u mnie sprawę. Sprawdziłem potem miernikiem rezystancję tego pierwszego i okazało się, że miedzy G2 a G62 była różnica ponad 1,5 ohma. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Wymiana uchwytu od schowka pasażera
Można wymienić sam uchwyt. Nazywa się to zamknięcie lub zamek - 8E1857131 albo 8E1857131A. Oczywiście trzeba dobrać kolor. Cena ok. 111zł w ASO. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Jak otworzyć awaryjne klape bagażnika w avancie?
W miejscu, w którym na rysunku wkładany jest wihajster, dolna część osłony klapy (czyli ta, którą masz zdjąć) zachodzi takim "ząbkiem" za górną osłonę. Czyli musisz haczyk włożyć tak, by zawadzić nim o plastik ściąganej osłony i wysunąć ten ząbek. Potem z drugiej strony to samo. -- Pozdrawiam. Sławek