Treść opublikowana przez Szymoonk
-
[B5 AEB] Radio Symphony - Jak podpiąć tylne głośniki?
Co do wzmacniacza to nie pomogę bo się nie znam ale tylne oryginalne głośniczki zdaje się że 16" naprawdę fajnie zagrają z ori wzmacniaczem i radiem Symphony Ale na ten temat niech się wypowie kto inny. Pozdrawiam
-
[B5 AEB] Radio Symphony - Jak podpiąć tylne głośniki?
Ok skoro nie masz wzmaka to musisz jakiś kupić pociągnąć do niego zasilanie i jeśli masz symphony to kupić takie coś http://allegro.pl/item798165369_mini_iso_line_blaupunkt_philips_audi_ford_seat_vw.html podłączyć to pod radyjko i pociągnąć kable do wzmacniacza
-
[B5 AEB] Radio Symphony - Jak podpiąć tylne głośniki?
Witam. Radio symphony ma oryginalnie wyjścia tylko na dwa przednie głośniki a resztę (system aktywny) obsługuje wzmacniacz. Jeśli masz głośniki oryginalne w półce tylnej to przy jednym z nich powinien być wzmacniacz. Skoro przy nie oryginalnym radiu grają Ci wszystkie głośniki to znaczy ze masz dołożone kabelki do kostki iso przy radiu dzięki którym gra tył
-
[B5 ALL] Nowy licznik + kontrolka air bag
To brawo za super pomysł. a żebyś wiedział... nie ma innego rozwiązania
-
[B5 ALL] Nowy licznik + kontrolka air bag
miałem ten sam problem ale nie walczyłem z tym żarówka wyleciała i jest ok
-
[ALL B5] Symphony II resetuje sie.
Witam nie znalazłem podobnego wątku a mianowicie zamontowałem radyjko symphony II podłączyłem emulator CAN i radio podczas pracy nie zależnie czy słucham radia czy cd wali restart, gaśnie wyświetlacz i muzyka przestaje grać po czym po 2 sekundach odzyskuje sprawność i tak w kółko Czo może być nie tak ?
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
Znalazłem takie coś http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-2000-to-2001-Radio-CD-Fascia-Panel-CT24AU17_W0QQitemZ260431857105QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_FasciaPlates_SM?hash=item3ca2f2c5d1 czy to nie będzie do B5 ????
-
[B5 AVG] Słabo działające wspomaganie
witam. Za regeneracje 550 + 200 za wymianę
-
[ALL B5] Naprawa oświetlenia kabiny gdy nic nie pomaga
Kabelki brązowo-białe dają sygnały(masę) otwartych drzwi wiec nie ma na nich zasilania. Idą one z każdych drzwi i łączą się ze sobą pod tylną kanapą lub pod wykładziną tak jak w moim przypadku. Jeden z przewodów również brązowo-biały wychodzi z pompki centralnego zamka i także idzie do tego łączenia(steruje on komfortem czyli podtrzymuje sygnał(masę) na określony czas. Z tego łączenia wychodzi kabel brązowo-biały i biegnie do kostki koło nóg pasażera(za tą osłoną) i tam łączony jest ze światełkiem w podsufitce innym kablem. Jest to wyjaśnienie schematu kabli brązowo-białych
-
[ALL B6] Dodatkowe światła do jazdy dziennej
przeprowadź kabel od zasilania do kabiny, po zdjęciu osłony pod kierownicą ukarzą się przekaźniki a pod nimi można się wpiąć w instalacje tak że po przekręceniu kluczyka będzie napięcie. Ja tak zrobiłem i wszystko jest ok a lampki świecą tak:
-
[ALL] Nowe funkcje komputera
bajer super... mi natomiast wystarczył by obojętnie jaki komunikat w miejsce RDS na FIS ponieważ nie mam oryginalnego radia a czarne pole mnie wku... a fajnie by było gdyby np. była tam prędkość pojazdu cyfrowa czy cus innego. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Naprawa oświetlenia kabiny gdy nic nie pomaga
tak wszystkie przewody z każdych drzwi oraz cała instalacja jest z kabelków brązowo białych
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
no chyba że tak i przyznaje racje że nic lepszego od ori s6 nie ma Mam nadzieje że kolega aramir nie włożył do siebie czegoś takiego http://moto.allegro.pl/item747857866_modul_listwa_15_led_bialy_6000k_hermatyczna.html
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
a czy ja pisałem że moje lepsze ..... pomyliłeś się kolego. Zobacz wyżej to przeczytasz, pisałem że twoje ori to elegancja połączona z ekstrawagancją wiec tak się nie stresuj
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
Ja mam za 289 z dostawa do domu i nie wyglądają najgorzej bynajmniej "się podobają"i oczywiście na żywo lepiej
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
a czemu je odpiąłeś? skoro jak przypuszczam masz firmy Hella i one mają homologacje i policja nic Ci nie zrobi. Moje "dzienne" włączają się wraz z odpaleniem samochodu przy czym światła pozycyjne nie włączają się, dopiero po włączeniu świateł mijania automatycznie wyłączają się dzienne. Jeżeli lampy spełniają te kryteria policja nic nie zrobi te listwy wymiatają i to każdy wie ale 1300 złociszy a 300 robi różnice a obie lampy swoje zadanie spełaniają. Pozdrawiam
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
Ja założyłem podobne, jak dla mnie niedlugo zapodam fotki :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 20:49_________________________________________________O to moje lampki dzienne
-
[B5 1Z] Problem z ładowaniem, przygasające oświetlenie ..
Problem rozwiązany... Zakupiłem alternator z passata ze sprzęgłem(stary nie miał) 150 zł i ładowanie wróciło do normy
-
[B5 ADP] Brak wspomagania na wolnych obrotach po wymianie węża
może za duża. Pompa wtedy nie wyrabia na wolnych
-
[B5 AFN] Zmiana licznika z UKNSI na VDO pytanie AirBag ??
ja maiłem stare zegary UKNSI i zmieniłem na VDO i po prostu żaróweczkę wywaliłem i po sprawie :gwizdanie: Co do pytań o podłączenie fisa to w tym temacie jest wszystko http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_efekt_wymiany_licznika_na_fis-t10354.0.html
-
[B5 AVG] Słabo działające wspomaganie
używka z Passata 2002 rok pompy w żadnym przypadku nie jęczą, razem z moja to 3 pompy i zawsze te same objawy wiec raczej to nie to. [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 17:25_________________________________________________maglownica wymieniona i po problemie
-
[audi a4 b5] czarna w sedanie AUDICZKA :) NOWY LICZNIK :)
jak już bawiłeś się w licznik to dlaczego nie pełny FIS ??
-
[ALL B5] Swiatła dzienne
odgrzebie temacik Od 4maja 2009r zmiana w przepisach dotyczących świateł do jazdy dziennej. MOŻNA NIE MIEĆ WŁĄCZONYCH TYLNICH ŚWIATEŁ POSTOJOWYCH Na obecna chwile po włączeniu świateł dziennych nie muszą się zapalać tylne światła pozycyjne oraz inne lampeczki tj. rejestracja. A jak to jest w zimie? Można jeździć na dziennych w okresie jesienno zimowych? Jeśli tak to czy tył musi być w tym okresie włączony ?
-
[B5 ALL] Problem z elektryką, samoczynne zamykanie sie drzwi w czasie rozruchu
gdy próbujesz odpalić cały prąd idzie w rozrusznik a gdy puszczasz prąd idzie w instalacje i do centralnego zamka ( u mnie otwierał )
-
[B5 ALL] Problem z elektryką, samoczynne zamykanie sie drzwi w czasie rozruchu
wyładowany akumulator....