Treść opublikowana przez konus
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
napewno masy nie ma
-
Muzyka w naszych autkach
- [B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
u mnie jest strasznie lakier starty a chcę to zrobić po kosztach żeby wyglądało A i nie wygląda aż tak źle na czarnych- [B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
na zimę wg mnie czarny bo utrzymanie koloru żeby nie był brudny to znaczy mycie po każdym wyjeździe po bułki Ja polecę po kosztach i pomaluje na czarny mat chyba- [ALL] Alufelgi na zime, a tarcze hamulcowe
ja jeździłem na 16' tych co miałem wcześniej i nie raz zajebało pełną felgę śniegu jak poleciałem bokiem. Z tarczami nic się nie stało- Spociki w Kielcach
Ja myślałem że w tą niedzielę ale 16-tego też pewnie będę w Kielcowni- Spociki w Kielcach
swego czasu miałem -80 i profil 45 na 16 calach teraz na 18' już nie ma problemów z podjazdami- Spociki w Kielcach
Popieram kiedyś na ciut niższym setupie wjechać i nie dało rady Jak coś to pokażcie lokalizację na mapie bo ja w Ck słabo zorientowany jestem- Spociki w Kielcach
Takie se Do jazdy po wsi się nadają ale nie wiem czy mieście można na takich- Spociki w Kielcach
W takim razie pewnie zjawie się najbliższym- Spociki w Kielcach
A mnie przyjmiecie na spocie jakbym się pojawił czasem? Bo moja teraz studiuje w Ck i często będę tam chyba weekendował- Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
To już wiem co zrobię jak znowu oderwie mi się Zawsze na wkręty kręciłem ale to były trochę syzyfowe prace Mieczysławy raczej mają 66,6 tak jak Nosb mówił- Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Ja mam metalowe zaraz pójdę to zrobie focisza bo wczoraj właśnie przerzucałem zimówki z kąta w kąt [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 17:54_________________________________________________pierścienie mam metalowe firmy OZ :gwizdanie:- Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
to są OZety? Jeśli tak to taki sam pierścień pewnie jak do moich zimówek- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
no o toto mi chodzi zarzuć aukcją które to podjadę jutro bo narazie i tak nie rezam bo niewyraźnie coś wyglądam- [B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
Teraz tylko naklejki BBS i będzie :kox: Trochę wyżej tył stoi czy mi się wydaje?- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
nie ma kurfa a od jakiej beemki pasują? A i one są klejone do klosza czy do tego trójkąta wewnątrz lampy?- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
No to mi o te czopki na żarówkę chodziło A od przyczep albo ciężarowych nie ma takich dużych odblasków?- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
A niechciało mi się szukać ale już wiem Bo jutro rozklejam lampiszony to pasuje toto wyebać- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Krycha w juesejach są te nakładki na żarówki od kierunków? Bo zrobiłem sobie świecące kierunki ale od boku nie widać że świecą- [B5 1Z] projekt złomek ;]
Czym te lampy mogą być pomalowane? Mógłbym swoje tak zrobić bo w razie przeglądu i tak mam zapasowe przedlifty a przełożenie to 5 minut roboty :gwizdanie:- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
a nie lepiej poszukać firmowej używki w dobrej cenie? Ja kupiłem H&R za 850zł i ponad rok już jeżdżę... Z tyłu nowe wkłady nawet były nabite- [B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
http://allegro.pl/koncowka-wydechu-tlumika-kwasowka-promocja-i1773676901.html :gwizdanie:- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Szczerze to ja czasem boje się o moją padakę i bywa tak że wole jeździć jakimiś golfem na imprezę i mieć głowę spokojną a co dopiero jak bym miał takie wozidło jak Ty armi :gwizdanie: chyba bym w nocy go nigdzie nie zostawił Niektórych głupota przerasta... Jaki jest sens włamywać się do auta po radio z biedronki warte 60 zł ? bo tak zrobili kuplowi Albo znajomej włamali sie po ori kaseciaka z escorta w którym tylko kasety chodziły a finlandii leżącej z tyłu na kanapie nie zabrali P.S. Co tam modzisz jeszcze oprócz FIS-a?- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
ale przy takiej kozie to tam pewnie rękę by wcisnął między nadkole a wahacz Pewnie gwint mu się wylał i ma za miękko :gwizdanie: - [B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(