Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konus

  1. nie ma tragedii tylko że siedzę teraz u mojej gdzie jest dość stromy podjazd na podwórko A przez dwa lata tylko raz mnie ostatnio sąsiad musiał szarpnąć passatem ale wmawiam sobie że zimówki z 05 i nie ma czym ciągnąć
  2. Ja rano otwierałem drzwi to śnieg nimi zgarniałem a jebie jeszcze cały czas do tej pory i jeszcze fc**j zawiewa Śmiałem się z kumpla że mk3 na glebie dopiero tydzień temu wyjechał z garażu od ponad miesiąca a sam też będę czekał aż porządek zrobią z drogami Za rok jednak podkręcę gwint trochę do góry
  3. w 1.6 to już nieporozumienie te 280mm tak jak i żeliwne zaciski na tył Zacny dupowozik
  4. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    chcesz opony w dobrej cenie? jutro jadę pytać się o 215/40 używki i jak będzie więcej to mogę Ci dać znać jakoś bo cena pewnie koło 120zł/szt. za coś treściwego
  5. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jakie ET? A no 225/40 d*py nigdy nie urywało dlatego szukam 215/40 bo i tak dwie muszę jakieś kupić bo ni ma na czym jeździć
  6. Ja chyba u siebie tak samo zrobie tylko jak trafi się upatry policjant albo ITD to i tak dowód poleci przy sutej glebie jak założysz tak tablice Jak przeczytałem teraz wymagania o umiejscowieniu tablicy to aż mnie głowa rozbolała
  7. wymiana płynu powinna nastepowac co 2 lata lub 60000km Gdzieś tak przeczytałem na forum i sądze że febi tyle by wytrzymał. Ja zmieniam częściej jak dwa lata bo zawsze poprawia pracę zmęczonej pompy którą po jakimś czasie od wymiany poprostu słychać
  8. Ja polecam febi Może cena nie niska ale za to pewność że nic się nie rozszczelni i napewno układ będzie ciszej pracował. Ja płaciłem za 1l 38 zł także sądze że raz na 4 lata to nie kupa kasy
  9. Kawa z mlekiem takie jak u Krychy na A6? Robią robote w takim malunku ale spróbuj najpierw spolerować Ja spróbowałem i jak widziałem że nic z tego nie będzie to dopiero poleciałem w kolor
  10. Za rok to chyba wszyscy na forum będą na flatach jeździć Ale pasuje ta felga do tego koloru i dobrej gleby
  11. Postaram się ogarnąć jak zajeżdże silnik narazie to auto ma dobrze wyglądać a jechać nie musi W sensie gleby czy dystansu? przy glebie opona się chowa w nadkole ok 1cm a co do dystansu to nie wiem bo z przodu mam nadkola trochę rozepchane a i nie mam zamiaru wkładać dystansu bo jak w tym sezonie go może obniżę to nie będę skręcał a tył to pewnie z 10-15 mm bo et45 robi swoje. Na wiosnę spróbuje po 7mm założyć bo gdzieś mi się walają takie dystanse a później może coś więcej
  12. ale mogłeś te kapturki z żarówek wyjepać żeby była prawdziwa ameryka to auto jest fcipkę czy tylko mi się tak podoba?
  13. Jak się raz wygięła to pewnie się i kiedyś powtórzy to samo ja tą linkę wyprostowałem i chodziła jak należy do czasu gdy wszystkiego do kupy nie złożyłem
  14. Żeby nie było że nic się nie dzieje to zima czas remontów auto dostało: -nowe tarcze tył, -nowe łożyka tył, -nowe klocki tył, -zaciski alu od polifta, -nowe simerbloki na belkę, -wszystkie przewody hamulcowe na tył, -nowe filtry i olej, A wkrótce kpl wahaczy febi i wszystkie przeguby No i na jesieni jeszcze auto straciło znaczek na tylnej klapie Jutro może założe dystans na tył po 7 mm na koło:naughty: Parę pikczersów na winter setupie :
  15. Zwykły mobil 10w40 kiedyś trochę klepał to dolałem mu pół litra żeby trochę ucichł ale wczoraj jak postał dwa dni to znowu popychacze grały dość długo więc już włożyłem nową oliwę do bagażnika i kupiłem filter. może jutro pojadę do kupla na kanał to go zaleje bo może nawet już nawet na miarce nie widać poprostu mam niechęć do tego silnika
  16. u mnie 280 tys. i w sumie tylko uszczelkę zrobiłem przy 240 tys. bo mi lekko pociła ale przy okazji wyszła głowica pęknięta. Złożyłem na sztukę bo i tam myślałem nad swapem a tu 40 tys się trzyma i nawet oleju jej nie zmieniałem jeszcze jebnie to jebnie trudno się mówi
  17. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Rob obrysy na jakimś przekaźniku to skopiuje a założyłeś już te boczki od krychy bo może bym te twoje przygarnął za jaką flachę
  18. ja rozpinałem ale może i jakoś się da przy max skręcie w którąś stronę z tym że ja robiłem sam i wolałem wybić żeby było wygodnie
  19. przegub się bardzo prosto wymienia z tego co pamiętam to wykręcasz śrubę od łożyska, ja wybiłem obydwa dolne wahacze ze zwrotnicy wyciągasz półoś z piasty i wkręcasz z powrotem śrubę od łożyska w przegub i sama go ci wypchnie z półosi bez zbijania u mnie też jeden przegub strzela a w drugim mam pękniętą gumę więc obydwa do wymiany z tym że i tak komplet wahaczy febi musi wlecieć a dopiero skończyłem na tyle nowe simerbloki, zaciski alu, tarcze, łożyska, przewody hamulcowe i klocki więc nie tylko tobie nowy rok się ciekawie zaczął no i komplet filtrów więc hajsu pójdzie że nowe fele z oponami by kupił za to
  20. a no właśnie... ja przesadziłem na początku i teraz tylko nowe błotniki i malowanie mnie czeka bo w moim kolorze nigdzie nie dostanę ET 45 masz w tych mono?
  21. Ale dystans na przód to by się jednak przydał choć z drugiej strony strach rolować błotniki przy takim lakierze żeby czegoś nie spiertolić
  22. 6162 to płyn do BMW do VAG-ów idzie 6161 niby też zielony ale jeden to bodajże mineralny a drugi syntetyk Nie wiem dlaczego ale mi kumpel kupował rok wstecz też 6162 a w tym roku zamawiałem golfa i zobaczyłem że mam wlany zły
  23. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie no Paweł ma przyzwoitą graciarnię na tajle trzeba przyznać że niejeden mu może pozazdrościć
  24. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    zwłaszcza elektrykę szyb bo te boczki to chyba myszy Ci już zjadły
  25. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ja mam przełączniki przy lampach ale nie estetycznie to wygląda dlatego planuje zrobić na włączniku przeciwmgielnych przednich albo podobnym i przekaźniku żeby można było szybko przełączyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.