Treść opublikowana przez Piechol
-
[B6 ASN] Dzisiejszy zakup
super miałem kiedyś podobną a czemu Ci ją odradzali jak mogę spytać?
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
no to trzeba się śpieszyć...
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
ogólnie nie wygląda źle ale widać tam na zdjęciu z furą Topora, że krawężników się boisz
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
" Konkurs trwa od 1 września do 31 grudnia 2008 r. " damy radę
-
[ALL B7] My ride 3,0 TDI
zajebiocha pokaż środek i pomyśl nad tymi czarnymi dodatkami
-
[B6 AWX] jak ta felga by wygladała ?
musisz poszukać trochę sam... tu pooglądaj, może coś jest: http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_felg_a4czyli_pokazcie_swoje_fele-t12182.0.html
-
[ALL B6] Mój Nowy nabytek 1,9 Diselek 130km
bardzo ładny sprzęt ja bym ją obniżył, pomalował dokładki i może nad zmianą radyjka pomyślał :gwizdanie: Chromy mogą być nie muszą ogólne wrażenia
-
[B6 AWX] jak ta felga by wygladała ?
powinno być ok z wystawaniem na boki, a raczej na pewno będzie ale standard zawias może popsuć niestety dużo... a opony szukaj 18/40/225, ja polecam Dunlopy
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
może Dody _________________________________________________poszło, gonimy
-
SWAP AFN-> AVF /AWX Co potrzebne ?
spoko, tak tylko głośno myślę...
-
SWAP AFN-> AVF /AWX Co potrzebne ?
plan konkretny widzę ale czy to się opłaca? nie lepiej zbierać na B6? :gwizdanie:
-
Urodziny "Prezesa"
Sto lat!
-
[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie
nawet, nawet...
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
a jeszcze jakieś funkcje dochodzą?
-
[ALL] Czy na zimę opony rozmiar węższe ?
rozmiar węższe fajnie jest założyć jak np latem się jeździ na 17/45/225 to na zimę można założyć 17/??/205 ja bym zostawił tak jak jest, 195 to już wąska opona
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
880 km na 51,6 litrach cykl mieszany jest git
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
wróć jak najszybciej na tą "czarną" drogę
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
no właśnie?
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
w końcu się dowiedziałem czym Ty człowieku jeździsz super fura, gratki
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
trochę się zawiodłem... :gwizdanie: no ale może od bidy być...
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
nad :kox:y piękna sztuka i super, że sedan ale to drewno nie pasuje w ogóle, ale carbon będzie a z grillem coś będzie majstrowane czy zostaje "srebro"?
-
[B6 BCZ] Drżenie na kierownicy :/
powiem Wam że w B6 prawie na każdej drodze mi drżało, a teraz z Sportbacku na szczęście tylko na jednej coś tam czuje, więc jest super :gwizdanie:
-
[B5 AAH] ...Moja A4... SPRZEDAM
ja bym dał przód trochę wyżej, a tył odrobinę niżej
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
super się prezentuje fotka fajna w ogóle - [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line