Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. super miałem kiedyś podobną a czemu Ci ją odradzali jak mogę spytać?
  2. ogólnie nie wygląda źle ale widać tam na zdjęciu z furą Topora, że krawężników się boisz
  3. " Konkurs trwa od 1 września do 31 grudnia 2008 r. " damy radę
  4. zajebiocha pokaż środek i pomyśl nad tymi czarnymi dodatkami
  5. musisz poszukać trochę sam... tu pooglądaj, może coś jest: http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_felg_a4czyli_pokazcie_swoje_fele-t12182.0.html
  6. bardzo ładny sprzęt ja bym ją obniżył, pomalował dokładki i może nad zmianą radyjka pomyślał :gwizdanie: Chromy mogą być nie muszą ogólne wrażenia
  7. powinno być ok z wystawaniem na boki, a raczej na pewno będzie ale standard zawias może popsuć niestety dużo... a opony szukaj 18/40/225, ja polecam Dunlopy
  8. może Dody _________________________________________________poszło, gonimy
  9. spoko, tak tylko głośno myślę...
  10. plan konkretny widzę ale czy to się opłaca? nie lepiej zbierać na B6? :gwizdanie:
  11. a jeszcze jakieś funkcje dochodzą?
  12. rozmiar węższe fajnie jest założyć jak np latem się jeździ na 17/45/225 to na zimę można założyć 17/??/205 ja bym zostawił tak jak jest, 195 to już wąska opona
  13. 880 km na 51,6 litrach cykl mieszany jest git
  14. wróć jak najszybciej na tą "czarną" drogę
  15. w końcu się dowiedziałem czym Ty człowieku jeździsz super fura, gratki
  16. trochę się zawiodłem... :gwizdanie: no ale może od bidy być...
  17. nad :kox:y piękna sztuka i super, że sedan ale to drewno nie pasuje w ogóle, ale carbon będzie a z grillem coś będzie majstrowane czy zostaje "srebro"?
  18. powiem Wam że w B6 prawie na każdej drodze mi drżało, a teraz z Sportbacku na szczęście tylko na jednej coś tam czuje, więc jest super :gwizdanie:
  19. ja bym dał przód trochę wyżej, a tył odrobinę niżej
  20. super się prezentuje fotka fajna w ogóle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.