Treść opublikowana przez pastaldo
-
[B5 ADR] Dziwne zjawisko...Kopie prądem.
dokładnie. Ja stawiam w takim razie na ten pasek. Jak sprawdze to się odezwę
-
[B5 ADR] Dziwne zjawisko...Kopie prądem.
musisz trzymac ręce w kieszeniach. Może nie przeskoczy a jak przeskoczy to już sparaliżuje od pasa w dół
-
[B5 ADR] Dziwne zjawisko...Kopie prądem.
no mnie na szczęście nie kopie jak szybe pchne zamiast za ramke ale szyba jest upaćkana i wnerwia a łapanie za ramke jest niestety bolesne i ciekawi mnie czy te paski coś dają albo nie będzie dostawał po gębie od kobiety za gadanie głupot
-
[B5 ADR] Dziwne zjawisko...Kopie prądem.
no bo może oszczędził by bólu a koszt śmieszny takiego paska nawet go przykręcić gdzieś głęboko pod samochodem żeby nie było widac i żeby nie szpecił
-
[B5 ADR] Dziwne zjawisko...Kopie prądem.
a te paski antystatyczne do samochodów coś na to poradzą? Bo mnie też wkur... że ostatnio mnie kopie i mam wypalcowana szybe żeby nie kopało
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
troche to potrwać moze ale jak dobrze trafisz to moze wyjdziesz na równo jak byś kupował komplet ne wliczając przesylki :gwizdanie: tyle że w lpeszym staniekurna nie mam już pomysła na fele do mojego audika stalowe 15" będzie w sam raz
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
to nie od kata. Szukaj dziury w dolocie.
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
na pewno jest tak jak kolega wyżej pisze. Inna polaryzacja styków. Albo trzeba by przerabiać lampke co jest bez sensu albo przelutować diode w oprawce żeby była polaryzacja inna.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ok luzik. Tak czy tak nie będe jechał po taką pierdułke specjalnie jak będę jechał przez puławy to bysmy sie zgadali. jak znajdziesz turbine i wężyk od niej idący to na nim jest ten łacznik
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
papuć szukałes może tego plastikowego łacznika dla mnie?
-
Spotkania na drodze
norbert
-
[B6 AVJ] Klima dmucha gorącym przy 18 st.
a ile to jest wykręcić schowek? Pozatym dobrze jest obserwować klapy w trakcie robienia nastaw bo wtedy klapy robia pełne ruchy na min i max co dobrze widać. A nastawy jeszcze nikomu nie zaszkodziły więc zrób nastawy i jak bedzie dalej źle to będziemy mysleć nad błedami i zacinającymi sie klapami.
-
Netbook
Procek N550 i dysk SSD w standardzie to mocno nie ta półka cenowa więc nie ma co porównywać co do dysku SSD zgadza sie ale patrząc po ofertach netbooków z prockiem n455 i n550 to różnica około 100zł więc nie jest az taka wielka różnica. Nie mówie tu o takich promocjach jak kolega wyżej pokazał tylko normalnej sprzedarzy detalicznej. A wydajnośc takiego procka jest sporo wyzsza i np jak ktoś chce użyć takiego lapka żeby obejrzec film w HD podłaczając do niego duży TV to n550 już da rade. Oczywiście jeśli bedzie miał złacze DVI albo HDMi bo na D-SUB to można sie poogladac :gwizdanie: Tylko wtedy cena znów rośnie
-
Netbook
jakby był na procku N550 to brał bym bez zastanowienia ale tak czy inaczej całkiem niezła oferta. MSI ma jeden ogromny plus klawiatura nie jest ściśnieta tylko spore przyciski co ułatwia pisanie. Dodatkowy atut to mała ramka wokór ekranu. Jak kolega wyżej napisał z deskiem SSD może być naprawde bardzo oszczędny w pobór prądu i na pewno wydajność wieksza szczególnie że RAMu tylko 1GB wiec będzie troche swapował.
-
[ALL B5] Uchwyt na kubek - przedlift
kurcze potrzebowałbym takiego uchwytu żeby zobaczyc jak to wygląda na zywo bo na razie teoretyzuje. w czym przeszkadza że wyższy ten front schowka? Własnie o to chodzi żeby taki był i zakrył całe oryginalne miejsce po schowku. A widziałbym to tak by zdjąc ten oryginalny front z uchytu na kubek i tam przykleić lub jakoś inaczej przymocowac front od schowka. Tylko czy da sie to zrobić tak żeby to wygladało estetycznie.
-
Spoty Puławskie
tak Kozienalia to na UMCS. W takim razie jak coś to się odzywaj
-
[ALL B5] Uchwyt na kubek - przedlift
Wpadłem na kolejny szalony pomysł odnośnie tego kubka Tylko trzeba by obejrzeć czy coś takiego jest możliwe. Wpadowac taki uchwyt w to miejsce jakoś w miare idealnie i wymienić front uchwytu na kubek na ten od schowka Wtedy została by oryginalna stylistyka pod która kryłby się tajemniczy bardzo przydatny gadżet
-
Spoty Puławskie
Hmm kolega planuje kozienalia Moja stara uczelnia. Jakbyś sie wybierał na jakies koncerty to pisz w watku lubelskim Spoty w Lublinie lub tym co stworzyłem Lubelskie Dni Kultury Studenckiej 2011 to sie można umówić na jakies spotkanie
-
[ALL B5] Uchwyt na kubek - przedlift
bo gość to zrobił chyba po najmniejszej lini oporu :gwizdanie: Ale mysle że dało by sie u nas to wykombinowac. Ciekawe tylko gdzie gość z tego watku kupił taki uchwyt za 30zł. Na allegro patrzyłem to poniżej 50zł niema nic a i te najtańsze złochane strasznie
-
[ALL B5] Uchwyt na kubek - przedlift
Żeby wkomponowac te poliftowe przyciski to już by była chyba lekka przesada Lepiej wtedy było by włożyc całą konsolę z polifta :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 10:23_________________________________________________dla chcącego nic trudnego http://www.audi80.pl/b4-avant-1z-uchwyt-na-kubek-rezanko-vt11679.htm tak wyszło gościowi w audi 80 :polew:
-
[ALL B5] Uchwyt na kubek - przedlift
No własnie nie wiem jak się ma wymiar tego pseudo schowka do wymiaru uchwytu i jakie jedno i drugie ma uchyty do montarzu. możesz mieć rację. Musiałbym dostać jedno i drugie do ręki, i poprzymierzać wtedy można by coś więcej powiedzieć czy możliwa jest taka przeróbka.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
aha luzik
-
[ALL B5] Uchwyt na kubek - przedlift
no to faktycznie sie źle zrozumieliśmy. Mi własnie chodziło o wstawienie poliftowego uchwytu na kubek w kosole zamiast tego schowka A orientujesz sie czy tam jest problem tylko z tym że jest szerszy otwór w konsoli czy mocowania do przykręcenia tez sa inne? Bo jesli tylko chodzi o otwór w kosoli to nie wielki problem bo idzie to wyrzeźbic a i tak myślałem o oklejaniu dekorów i tego drewna na konsoli u siebie folią carbon więc by i tak to zamaskowało
-
[ALL B5] Uchwyt na kubek - przedlift
ale do tego tunelu pewnie trzeba by dokupic klimatronik poliftowy i resztę? Ile cenisz ten tunel?
-
[ALL B5] Uchwyt na kubek - przedlift
no to miałbys dodatkowy problem :gwizdanie: Szkoda mi kasy na taki uchwyt żeby po nieudanych modach wyrzucić, jakbym miał taki po taniości to spróbowałbym go tam wkomponowac