Treść opublikowana przez pastaldo
-
Prawdziwe oblicze demonstracji antyrządowych w Libii
Nie skończy sie dopóki chu..a nie skasują. Jest tych samobójów tylu to jeden by sie poświęcił i poszedł z bomba do Kadafiego na kolacje i problem by sie skończył Albo małe bombardowanie miejsca gdzie ten skur...syn przebywa.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
O rzesz ku..a ;( To pojechali po całości z tą ceną A co powiecie na propozycję zrobienia wiosennego spota nad zalewem Zemborzyckim w Lublinie ? I tam można by zrobić wspomnianego grilla tylko musiałbym sie dowiedzieć jak tam z warunkami do czegos takiego
-
Tuning w skali - Audi A4 1:24 / FotoStory
Jak najbardziej każdy będzie chciał zobaczyc to cudo Tak więc czekamy z niecierpliwością na fotki i relację
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Niby jestem cały czas on line ale siedze w robocie i tylko co jakis czas patrze czy ktoś coś odpisał w wątkach w których cos pisałem Dziś jeszcze kobiecie trzeba poswięcić czas wiec dziś będzie cięzko Ja musze zmienić z tyłu ale nie wiem czy klocki czy łożysko bo coś popiskuje przeca łożysko nie popiskuje jeno hucy ostatnio z tyłu wymieniałem ale w Q z resztą w oście też wymieniałem Hucy tez cos z tyłu z prawej strony ale pisk zagłusza. Jak się zagrzeje po przejechaniu kilku metrów to pisk ustaje a tylko od czasu do czasu cos zahucy Od 9-17 to rozumiem na 8 godzin? To pewnie teraz trzeba liczyc z 800zł albo więcej. I jesli była by cheć faktycznie wynajmu to trzeba by żeby przyjechało na pewno około 20osób to i cenowo wyszło by znośnie. Tylko ciekawe czy tyle osób sie uda namówic i to jeszcze w jednym czasie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Niby jestem cały czas on line ale siedze w robocie i tylko co jakis czas patrze czy ktoś coś odpisał w wątkach w których cos pisałem Dziś jeszcze kobiecie trzeba poswięcić czas wiec dziś będzie cięzko Ja musze zmienić z tyłu ale nie wiem czy klocki czy łożysko bo coś popiskuje
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Zawsze mnie zastanawiało dlaczego masz w profilu płeć kobieta a wiek 17 Teraz juz wszystko jasne :polew: Najlepszego wszystkim Paniom
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Ja tez tak chce Gdzie wyrwałeś? Na alledrogo? Bo nie widziałem nigdzie na alledrogo nawet za 200zł kompletu ;(
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Jakos wynagrodzisz za drugim razem Święte słowa
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Oczywiście że będzie poprawione lecz dopiero jutro bo dzis jestem styrany strasznie i niemam do tego ani głowy ani siły. Zapraszam jutro wieczorem na oglądnięcie wątku nie omieszkam zajrzeć
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Ale ja będę miał składane tylne siedzenia ja juz dawno mam składane i pół podgrzewane Mi stara nie pozwoli na podgrzewane siedzenia Czemu nie pozwoli? A jakie miałem Armi wcześniej? Ja mysle o zmianie nawet na placki byle grzane na nastepna zime Krycha miał ostatnio maty za 150zł , ja moje wyrwałem za 120zł 120 za komplet czy sztuke?? Grzane stołki nie oznaczają problemów tylko trzeba z nich korzystac z głową
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Oczywiście że będzie poprawione lecz dopiero jutro bo dzis jestem styrany strasznie i niemam do tego ani głowy ani siły. Zapraszam jutro wieczorem na oglądnięcie wątku
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jeśłi będzie ogólne zainteresowanie to pomyslimy
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Ale ja będę miał składane tylne siedzenia ja juz dawno mam składane i pół podgrzewane Mi stara nie pozwoli na podgrzewane siedzenia Czemu nie pozwoli? A jakie miałem Armi wcześniej? Ja mysle o zmianie nawet na placki byle grzane na nastepna zime
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wszyscy mile widziani. Choc tu chciałbym skupic więcej Lublinian a PW pójdą w wolnej chwili. Dlatego HaVoK jak tylko masz ochotę to wpadaj do LBN i tu do watku. Popieram Tez się skłaniam ku tej propozycji Co reszta o tym mysli? Popieram grill w LBN organizuje prezes + pastaldo :gwizdanie: Nooo paput chyba dobrze kombinujesz No a ja z Hugo musze sie lepiej poznac i będziemy szaleć
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak to co? Nowa era spotów w Lublinie Musze troche osób w lublinie skrzyknąc żeby ktos sie pojawił na wojewódzkim od nas tu z miasta
-
DIRT 3
Na PS3 jest, a raczej chyba było bo już nie widzę. Fajnie się zapowiada, ale póki co upalam Dirt 1 Mnie interesuje tylko na PC Ja grywam teraz w Dirt 2
-
[B5 AHU] Wymiana rury odmy
dzisiaj dobralem sie do tego gdzie ten olej sie leje i silnik brudzi ( z dołu), mam tak samo jak u ciebie kolego leci mi z od spodu spod tej rurki ktora jest przykrecana na 2 sruby. Teraz pytanie czy musze ta rure wymienic na nowa czy moze sam oring uszczelke pod tym wezem przykrecanej do czesci silnika (oczywiscie jak jest tam jakas uszczelka)???. ps. Bardzo ciezko tam bylo sie dostac malo miejsca ale sie udalo powycieralem wokol rury i odpalilem auto i poruszalem z gory reka ten waz odmy po tym zbiorniczku i bylo widac jak olej sie tam zbiera... Własnie w tym miejscu Niestety te rurki lubia tym miejscu pękac i na 90% do wymiany rurka. Zamiennik kupisz za około 50zł a oryginał za kolo 100zł. Ja kupiłem zamiennik i narazie jest ok ale do tej pory nie chcialo mi sie jeszcze umyc silnika
-
DIRT 3
Nie wiecie może czy idzie gdzieś dorwac demo tego Dirt 3? Bo na pełną to trzeba będzie jeszcze poczekac
-
[Laptop] Podczas ładowania baterii procesor pracuje na 100%
Co do grzania to full czyszczenie z kurzu plus do tego jak będziesz miał rozebrany to zmień pastę termoprzewodzącą pod radiatorem na procku. Niestety lapki to bardzo często boli
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
wiem że nie ale i tak ujowo wygląda Solarowi odklej, bo on ma zbyt dużo na klapie Chyba tak zrobie jak nie będzie patrzył
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Ma którys luźną naklejke A4Klubu to bym odkupił i tez zasunął na wozidło
-
[B5 AHU] Wymiana rury odmy
Może przez odme ubywać. Ja zanim te rurke naprawiłem to dolewałem od wymiany do wymiany ponad pół litra. Teraz z 5tys i trzyma tyle ile było. Tylko ja miałem walnieta te rurke tam na dole przy wejściu do skrzyni korbowej i tez silnik upiep...ony w oleju.
-
B5 AFN] Rozmiar plecionki
Magnez to sobie łyknij żeby uzupełnić poziom witaminek w organizmie. Przepraszam, nie mogłem się oprzeć
-
B5 AFN] Rozmiar plecionki
ciekawa teoria ale ok w każdej bajce jest troche prawdy
-
B5 AFN] Rozmiar plecionki
I po co? Żeby sprawdzić czy z żelaza?