Treść opublikowana przez pastaldo
-
[B5 AFN] Naprawa linki gazu za 3zł
Gdyby u mnie w ASO było dostępne od ręki pewnie też bym kupił, ale potrzeba matką wynalazców i druciarzy ale zrobione własnoręcznie daje satysfakcje nawet jak wyrzeźbione drutem i młotkiem
-
[B5 AHU] Zimowy grill na maskę
:doh1: no comment
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Kowi wiesz może co tam jest w tym separatorze antenowym? Tam jest tylko podane 12V na środkowy drut w kablu czy cos więcej? Bo zastanawiam sie czy sam bym sobie takiego nie zrobił Bo czasami troszke szumi a ostatnio zacząłem troche słuchac radia
-
[B5 AHU] Zimowy grill na maskę
no te 2km wczesniej ciepły samochód to dużo lepiej. Pozatym nie zasłania się całej chłodnicy a tylko powiedzmy górną część tak gdzies 3/4. Ja jechałem z tak zasłonieta dłuższy czas prawie 150km/h i nawet na chwile nie przekroczyła wskazówka 90*C bo cześć chłdnicy ma przewiew. Fakt jest jednak taki że należy to wyjąc jak tylko temp powietrza sie zbliża do 0*C. A jak sie chce upalać to się wyjmuje tekture i luz. No ale ja mysląlem że samochód słuzy do jazdy nie do upalania jak to nazwałes. Upalac to se mozna stare BMW pod remizą
-
Strefa Śmiechu
Wrocław wyjazd z bocznej uliczki (ul.Pawłowa) na ul.Piłsudskiego żeby nie było OT http://allegro.pl/audi-a4-b5-1995-2001-zderzak-przedni-dj-tuning-i2063041599.html PRAWIE jak s4 jaka nazwa firmy taki zderzak :polew: Jeden chłop wylazł w parku na ławkę i zaczyna się drzeć: - Precz z hipokryzją! Ludzie patrzą zdziwieni, a chłop: - Precz z pazernością! Coraz więcej gapiów przystaje, a ten dalej: - Precz z pedofilią! W końcu jakaś babcia nie wytrzymała: - Panie, coś się pan tak do tych księży przyczepił?!
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
mi tez wszyscy polecali półsyntetyk 10w40 ale olałem system i zażyczyłem sobie a raczej dałem do ręki bańkę z Mobilem 1 0W40 i kazałem wlać Nikt mi nie będzie się wpieprzał do tego co ja leje do silnika [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 20:11_________________________________________________chociarz zastanawiam sie czy nie wlac Mobil 1 5W50
-
[B5 AHU] Zimowy grill na maskę
też tak myslałem do tej pory. Zasłoniecie jednak pomaga. Chodzi o to żeby powietrze zimne nie dostawało sie do komory silnika. Nie chodzi o zasłanianie samej chłodnicy.
-
[B5 AHU] Zimowy grill na maskę
jak chcesz orydżinal to szukaj nie wiem czy było. A co do tektury jesli ją dobrze włożysz tak jak wyzej napisałem to niema możliwości żeby było cokolwiek widać bynajmniej z zewnątrz bo trzeba sobie zostawić mały wystający kawałek żeby było jak wyjać bez rozkręcania chłodnic
-
[B5 AHU] Zimowy grill na maskę
Kawałek tektury między chłodnice silnika i klimy, nic nie widać a spełnia zadanie :gwizdanie:
-
[ALL B5] Potrójne sygnały dźwiękowe
trzeba podłączyc do kompa i sprawdzić błedy. inaczej bedziemy wróżyć
-
[ALL B5] Potrójne sygnały dźwiękowe
a jesteś pewny że wszystkie kontrolki świecą? przy uruchamianiu samochodu sie wszystkie zapalają?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ta sama liga.
-
[ALL TDI] Pęknięty kapturek na świecy żarowej
listwa tez moze byc tyle ze za kapturki placilem na szrocie 15zo to za listwe krzykneli 80zl :gwizdanie: a to juz roznica. a fajki juz nauczylem sie zdejmowac nie jestem pewny ale coś ze słyszenia że te listwy sa jakgdyby z takiego kałczuku i one na mrozie nie pękają na mrozie jak te nasze
-
[ALL TDI] Pęknięty kapturek na świecy żarowej
dobrze wiedzieć może będzie łatwiej znaleźć Ja juz planuję zmienić od ponad roku i zebrac się nie mogę. Mimo popekanych tych fajek pali dobrze dlatego pewnie nie moge sie zebrac za zrobienie tego.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Ale narobiłem Pracowałem w akumulatorni i mam oczka dwa widzące, i nie mam blizn po kwasie. Sąsiad amator poparzył sobie dłoń kwasem. NIE RÓBCIE TEGO W DOMU Kwas siarkowy stężony jest bardzo niebezpieczny GUMĘ OD AEROMETRU ROZPUSZCZA, pryska przy mieszaniu Trzeba mieć specjalny sprzęt żeby go dozować DOLEWA SIĘ TYLKO WODĘ DEMINERALIZOWANĄ Według słów ucznia wymiana elektrolitu na gęsty pomaga. Akumulator jak nowy... po tygodniu jeszcze gorzej jak na początku. Myślę że producent umieszcza w aku kwas i ołów w odpowiednich ilościach. Dodany kwas nie ma się z czym związać bo cały ołów już się połączył z kwasem(zasiarczenie). Sprawdzę napiszę czy warto ryzykować. hehe spokojnie tylko zapytałem. Jestem z wykształcenia pocześci fizykiem dlatego to co napisałes jest mi wiadome. Pytałem bo byłem ciekaw jaki w ogóle tam się stosuje kwas. Pozatym nie bardzo jest nawet szansa dla zwykłego amatora zdobyc taki stężony kwas siarkowy. Tylko abstrahując od akumulatorów jest takie słynne powiedzenie które powiniec znać każdy: "Pamietaj chemiku młody ,wlewaj zawsze kwas do wody" i nasuwa się tu pytanie dlaczego każą nam wlewac tak na prawdę wode do kwasu :gwizdanie:
-
[ALL TDI] Pęknięty kapturek na świecy żarowej
Słyszałem że jak wymieniac to warto znaleść z Golfa TDI tam jest cała taka sztywna listwa i one nie pekają jak te w naszych Audi. Tylko że szukałem ich i jest tego mało na rynku, może rozchwytywane albo niesmiertelne i dlatego nikt tym nie handluje
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Tak samo bym zrobił, ale żeby się ktoś nie zasugerował że 60 jest ok... i nie kupił takiego. bo sie zrobi 5-10-15Ah Uczeń mi obiecał kwas na jutro, będę reanimował trupa 110Ah, 4V, prąd zerowy, poziom głównie sucho, stężenie woda. Myślę że praca tylko doświadczenie przyniesie a z aku nic nie będzie. własnie jaki tam jest kwas w aku? bo tak sie mówi tylko o dolewaniu wody destylowanej. No a nie jest to tak że on sie rozrzedza i traci właściwości i powinno sie dolewac tez kwasu?
-
[INNE] Spadł z biurka laptop Comapl FL90 :( nie ładuję się system
Dokładnie tak jak RoGaz50 mówi. Nie pisz tylko przypadkiem że spadł itp. Reklamacja jest do wygrania jak najbardziej. najwazniejsze że dane odzyskane.
-
[B5 AFN] Odpowietrzanie układu chłodzenia - uciskanie węża przy chłodnicy
zsuwałes ten waż z krućca nagrzewnicy?
-
[ALL B5] Przewóz nart w sedanie
albo jakąś stara uszczelkę z dzwi i też będzie
-
Strefa Śmiechu
http://autokult.pl/2010/04/25/najlepsze-zabezpieczenia-antykradziezowe-top-10
-
[ALL B5] Podświetlenie podsufitki.Nie świeci sie przy otwartych drzwiach.
No ale nie rozumiem. Po co wszystko rozłączałes do wymiany żarówek? Pozatym raczej jak sie rozbiera to się patrzy żeby było później wiadomo jak podłaczyć. Skoro jest ten przewód i był podłaczony to musi tam być kostka. Dobrze poszukaj.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Kiedyś rozbierałem. Myślę że miejsce by się znalazło, pytanie tylko czy przewód nie przetrze przewodów taśmy. do poduszki tez jest puszczone taką cieniutką tasiemką? Przecierz do poduchy musi pójść konkretny impuls chyba do wystrzału. Myśłąłęm że do poduchy idzie tez jakimś grubszym przewodem. Ma ktoś może jakies foto rozebranej taśmy?
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Witam, Mam takie pytanie moze mniej związane z tematem ale jednak o kierownicy Rozbierał ktoś tę taśmę? Czy to przedlift czy polift? Pytam bo zastanawiam sie czy była by tam szansa puścić przewód powiedzmy 1.5mm? Kwestia tyczy sie pociągnięcia zasilania do grzania kierownicy
-
Jakie macie plany na walentynki?
pomysłowe :> Przepraszanie i godzenie jest podobno najlepsze