Treść opublikowana przez pastaldo
-
[ALL] Montaż radia- problem
Super że się udało. Co do tego mostka dlatego tez nalegałem na zdjęcie instalacji wewnątrz samochodu. A co do biezpiecznika nie przyszło mi do głowy
-
[B6 AVF] Ubytek oleju, czy dolać?
Kolego nie pisz takich głupot,weź taki olej po 15tys km i daj do zbadania to przekonasz się jak jest zużyty,nawet jak dolewasz sporo.15tys dla turbo diesla to max co można przejechać wg mnie,jak ktoś jeździ po mieście krótsze odcinki to co 10tys powinien zmieniać olej,a tu ASO teraz zaleca co 30tys... W nowych dieslach to dopiero dolewki trzeba robić,D4D Toyoty spokojnie ciągną 1litr na 1000km zwłaszca 2,2DCAT,w BMW też trzeba z bańką oleju się wybierać na trasy. spokojnie ja to napisałem pół żartem pół serio Wiem że trzeba wymieniac i wiem co sie dzieje z olejem To było z ironią i żartem napisane
-
Bezprzewodowy internet z blueconnecta pytanie.
fakt skrót myslowy i sie pomyliłem Miałem na mysli kb/s a napisałem mb/s
-
Bezprzewodowy internet z blueconnecta pytanie.
można dołożyć zewnętrzna antenę tam masz takie małe okrągłe złącze ale cudów bym sie nie spodziewał tak czy inaczej pomóc moze
-
Bezprzewodowy internet z blueconnecta pytanie.
Pobieranie 21Mb/s to na język zwykłego śmiertelnika 21/8 = 2,6 MB/s ale to jest tylko teoretyczna wartość nie mająca często odzwierciedlenia w realnym świecie dlatego jest napisane do Przy tym zasięgu mysle że powinno być do 1MB/s co i tak jest sporo jak na takiego typu łącze. Więc strony powinny śmigać poprawnie.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Wczoraj LUKOIL w Lublinie ON 5,74
-
Bezprzewodowy internet z blueconnecta pytanie.
Zasięg masz nie byt skoro masz tylko 2 na 5 kresek. 42mb/s które podałes to nawet modem telefoniczny z lat 90-tych miał 56mb/s dlatego napisz poprawnie co tam masz napisane.
-
Polecane opony letnie
Powinny ale czesto nie są. I te testy mówią tyle samo co i Ci ludzie Pozatym testy sa przeprowadzane w bardzo specyficznych warunkach które nie zawsze mają odzwierciedlenie na drodze. I szczyca się róznicami w centymetrach w drodze hamowania
-
Problem z kablem zasilającym laptopa.
Bardzo dobry pomysł i pewnie tak zrobię bo nie sztuka "przegrzać" nowy zasilacz dzięki wielkie Co do konkretnego tego zasilacza to popatrz i wybierz który Ci najbardziej będzie odpowiadał bo ten co wstawiłem to dałem pierwszy lepszy jaki znalazłem
-
Problem z kablem zasilającym laptopa.
Aha ok. Ewentualnie kup sobie jakiś taki uniwersalny za pare groszy do samochodu. http://allegro.pl/zasilacz-samochodowy-uniwersalny-do-laptopa-tanio-i2040596159.html W razie co będziesz miał taki na wypady a na takim sprawdzisz czy nie będzie sie grzało. Jak będzie ok to wtedy kupujesz oryginalny zasilacz do lapka i sie cieszysz a jak nie to szukasz problemu głębiej.
-
[ALL B5] Czym się różnią wkłady lusterek przedlift i polift?
Jest opcja kupić wkłady grzane po 42zł szt ale gośc napisał że do polifta. Jaka jest różnica? Da rade poliftowe założyc do przedlifta? Wkłady ma takie że lewe duże a prawe małe. Z góry dzięki za odpowiedź.
-
Problem z kablem zasilającym laptopa.
Rozkręć lapka i sprawdx czy to nie w lapku coś sie dzieje a wtyczka nagrzewa sie od tego w środku. Bo jak w lapku to lepiej oddaj komus kumatemu chyba że masz smykałke do elektroniki bo może to gniazdo jest do wymiany
-
[B6 AVF] Ubytek oleju, czy dolać?
chłopaki i dziewczyny to jesli producent dopusza branie oleju 1l na 100km średnio od wymiany do wymiany sie robi 10-15tys km to jaki jest sens w ogóle jego wymiany? Czyli przy serwisach co 15tys km dolewacie 15 l oleju. To tak jakby był na bieżąco wymieniany w sumie to tylko filtr wymienić i jazda
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://sport.wp.pl/kat,6371,title,Rajd-Dakar-historyczny-sukces-Polaka,wid,14168701,wiadomosc.html
-
Polecane opony letnie
Kiedys juz wspominałem ze te testy to między bajki można włożyć. Kto da więcej kasy ten jest na czele i tyle.
- Spoty Puławskie
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
napisałem jakikolwiek ale warto kupic coś renomowanej firmy. Mimo wszystko widziałem juz akcje gdzie noname wytrzymywał kilka lat a super hiper wysiadały po roku. Jednak kupując renomowanej firmy nie znaczy że on jest na pewno super ale jest większe prawdopodobieństwo że będzie dobrze.
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
co do wskazówek to musisz rozebrac i się zorientowac które diody sa odpowiedzialne za wskazówki i jesli sa czerwone to eentualnie je zostawić. Lutownica to nie problem. Jesli masz wprawe w lutowaniu to i taką sobie poradzisz. Staraj sie tylko nie grzac długo w poblizu diodk tylko delikatne dotknięcia aby żeby cyna sie podtapiała. wskazówki z małych zegarków schodza lepiej niz te duże. Jak nie możesz palcami zdjąc to cienki widelec podsuwasz pod wskazówke i ściągasz. Tylko nie szarp na boki co byś nie połamał. foty nie mam bo ja miałem na żarówkach
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
powinna sie zmieścić
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
jaki kolwiek byle nowy
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
czepiasz sie :gwizdanie: jakby wszystkim sie podobało to samo to nudno by było
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
nie masz za dużo oleju w skrzyni ? czytałem ,gdzieś na forum wątek o tym ,że jak skrzynia miała za dużo oliwy to autko było mułowate i paliwożerne :gwizdanie: Witaj Arturoo Autko zbiera się normalne, nie jest mułowate - to również potwierdza Vag. P.S. Olej w skrzyni był wymieniany około miesiąca temu i po kilku dniach wróciłem do nich w celu sprawdzenia czy nie ma wycieków/poziomu oleju - wszystko gra. Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że jakiś czujnik odp. za podawaną dawkę paliwa typu "ssanie" caly czas podaję zły sygnał, ewentualnie jakiś czujnik temp. który podaje informację, że silnik jest zimny, niedogrzany gdzie u mnie na zegarach i faktycznie jest już dawno 90 stopni. To takie moje osobiste przypuszczenia - pytanie tylko czy Vag'iem takie coś sprawdzę? JEśli tak kupiłbym Vaga bo byłem już u 3 mechaniorów wydałem kase a nic nie są w stanei zrobic... kup kabel będziesz niezależny a kabel kosztuje śmieszne pieniądza. druga sprawa wszelkie czujniki wywalił by vag jakby działały nieprawidłowo.
-
Ceny paliwa marzec 2026
jak ktoś ma dojście do lewego taniego paliwka w Lublinie to zapraszam na PW jak zalałem dziś za 5,75 na Statoilu w Lublinie to wąż syczał w kieszeni i zalałem tylko za 100zł :polew:
-
[B5 AFN] Jaka pompa?
poza AHH sa 10
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Przy sprawnym alternatorze pojemność aku ma w sumie tylko wpływ na rozruch. Chocby zrobić w samochodzie centrum łaczności to i tak altek wydoli. A nikt normalny nie korzysta z niewiadomo czego na postoju także nominalne akumulatory wystarczą. No chyba że ktos ma zamiar grać na maxa pod remiza to co innego