Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. tylko żeby nawet myslec o takich spotach jak kicker mówisz to od czegoś trzeba zacząć A Ty nagadywałes na spota a sam sie nie pojawiłes Wiec ktos kiedys powiedział: zanim zaczniesz wymagac od kogos wymagaj od siebie. Miała byc godz. 18. Bylismy do 18:30 i nikt się nie zjaił. Wiec pogadaliśmy jak cywilozowani ludzie i si rozeszliśmy. Tak więc nie widze sensu spotów z takim podejściem do sprawy.
  2. nie zawsze da sie vagiem zmienić tylko w małym zakresie potem trzeba ruszyc nastawnik
  3. był 2 osoby w tym jeden samochód :polew:
  4. przecie jest zresztą 10 też daje radę Wydech też będzie grzebany? Do BRD i wyżej fajnie byłoby mieć przelot - turbo lepiej wstaje :gwizdanie: a skąd mam wiedzieć jaką ma tam u siebie pompę? Nie czytam wątków co dzień na nowo co kto włożył ale to nie je nowy watek :doh1:ja nie pamiętam wszystkich napraw jakie u siebie robiłem jak mam ten samochód nie mówiąc o tym żeby pamiętać kto co robił. Dobra koniec OT. Nie odzywam sie już
  5. przecie jest zresztą 10 też daje radę Wydech też będzie grzebany? Do BRD i wyżej fajnie byłoby mieć przelot - turbo lepiej wstaje :gwizdanie: a skąd mam wiedzieć jaką ma tam u siebie pompę? Nie czytam wątków co dzień na nowo co kto włożył
  6. oj pastaldo :gwizdanie: co
  7. a do wtrysków 230 to nie przydała by się pompa 11 ??
  8. Sprawdziłbym wężyki podciśnienia i dolot to nic nie kosztuje ale specjalistą nie jestem więc niech się mądrzejsi wypowiedzą
  9. a czemu miał nie odpalic W tych mustangach tam takie pojemności są że w PL na paliwko by nie wyrobił. No ale niektórych stac skoro kupuja takie cacuszka Świetne samochody
  10. klasyki
  11. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0
  12. Taka przegazówka nic nie wnosi. Zrób komplet logów i będzie jasne.
  13. Może pod Globusem to i ja bym się na troche pokazał
  14. pastaldo odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    a moje rozwiązanie nie było by prostrze i tańsze? Wchodzi wtedy tylko cena obudowy scyzoryk i dorobienie grotu
  15. Pojechałeś z tym przełożeniem dysku ze starym systemem Oczywiście świeży system, świeże partycje i świeże instalki. Win 7 64bit Ultimate Widziałem już różne kwiatki dlatego wolę zapytać Chyba sie nie obraziłes Czyli w takiej sytuacji sprawdź czy ludzie nie mieli podobnych sytuacji z ta grą na ww systemie i sprzęcie oraz czy nie pojawił się jakis dodatek bo może naprawic błąd.
  16. http://www.joemonster.org/art/12948/Mala_niespodzianka_podczas_przegladu
  17. zaraz ją przeinstaluje, może będzie lepiej i tak narazie "cioram" w Call of Duty 3. Dokładnie, 7 64bit ale Profesional, Ultimate czy Home? A co do przeinstalowania jesli wymieniłeś sprzęt to rozumiem że system instalowałes na nowo nie przełożyłes do nowego kompa dysku z zainstalowanym systemem?
  18. oj jak ci zgnije to se poszpachlujesz wspawa łate albo nowy dach
  19. jeśli przed położeniem niema uszkodzeń lakieru ani żadnych ognisk korozji to czemu miało by gnić? Tym bardziej że jesli chodzi o dach niema od spodu kontaktu z wodą. A patrząc na folię odcina ona dopływ powietrza a w tym tlenu. Korozja to utlenianie Więc powinno jeszcze lepiej chronić. Co innego było by na błotnikach gdzie od spodu masz kontakt z wodą.
  20. jeśli dobrze pamiętam to mat
  21. Kolego Avancik popieram Cie w 100% bo samochód ma przedewszystkim służyc mi a nie wyglądać i sprawiać żeby sie inni za nim oglądali. Im mniej osób sie za nim ogląda tym mniej ma ochote go zniszczyć albo okraść. A Kowiemu nie tłumacz bo ma klapki na oczach i nie przetłumaczysz mu. Mimo że gościa lubie to z tym,i ledami sie zawziął jak szczerbaty na suchary i bojkotuje każdy taki watek. To poprostu niema sensu. Tak jak pisałem wcześniej wystarczy że sie mnie podoba a inni mogą uważac za wieś. Dla mnie wsią jest sadzanie samochodu na ziemi że sie jeździć na tym nieda ale tu na forum jak niema gleby to niema jeżdzenia i inne tego typu kwiatki
  22. i Klubowiczki Oczywiście Klubowiczkom również naj naj
  23. tylko nie piszcie juz że spalanie spadło Nie uwierzysz ale spadło :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.