Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. i tak Ci pewnie to nic nie da ale baw sie :>
  2. nie kojarze ale jesli to zastanowiłbym się kilka razy zanim bym się zainteresował tym samochodem.
  3. :polew: :polew: :polew: a bo to raz... parę razy się go miało ale ostatnio raczej nie zależy o czym mówisz chociaż w niedzielę pierwsz raz trafiłem taką mega okazję w sklepie Spodnie snowboardowe z 490 zeta przecenione na... 90 i rękawice snowboardowe rossignola ze 129 zł na... 29 to widze w rąblowie szalejesz?
  4. :blink: o czym? miales swój pierwszy raz? :gwizdanie:
  5. Siema Rafalekxie c**jowo bo musiałem przyjść do roboty w garniaku w który nie bardzo się mieszczę. Po za tym raczej ok
  6. przegub moze paść zaraz a może jeździć pół roku. kup używkę w dobrym stanie i będzie ok.
  7. to wcale nie musi być szwindel. Bayer powiedzmy nie wyrabia się i zleca komuś robienie dla siebie pigułek a później je pakuje i sprzedaje. Ze wszystkim tak jest nie tylko z tabletkami ale wszystkimi produktami.
  8. możesz podrzucić ten temat bo nie moge znaleźć. Chciałbym zobaczyc czy ten plastik który rozprasza światło jest taki sam jak przy żarókach? jakby było foto było by idealnie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=77247.0;highlight=smd dzieki
  9. ok z ogólnym przekazem się zgadzam nie ch będzie. Co do szybkości rozruchu zauważyłes szybsze kręcenie bo stary aku był zarżniety i nie dawał mu tyle ile potrzeba.Pozatym podejrzewam że w golfie był rozrusznik bez planetarki tez tak miałem w golfie 2 i jak był stary aku to on słabo kręcił. Kolega miał z tego samego roku (1989) Jette z tym samym silnikiem ale z planetarką i nawet na słabiutkim aku kręcił jak szalony.To może tez mieć znaczenie. Druga sprawa w maluchu przewód od aku do rozrusznika nie był mega gruby i dość długi pozatym straty na łączeniach i mamy już skad sie wziął tak duzy spadek napięcia, Nie będe dalej drążył tematu że za duzy nie jest właściwy. To odpuszczam. Tym optymistycznym akcentem kończe mój wywód
  10. no i masz kolego już kogos bliżej do obejrzenia. Myśle że kicker pomoże
  11. ale w opisie aukcji jest że z lubartowa
  12. powiem tak. tera wyjeżdzam na weekend. Moge tam skoczyc w poniedziałek. Czteropak pifka w razie co załatwi sprawę [br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 16:28_________________________________________________choć zapytaj tez ludzi w lubartowie może ktoś będzie miał bliżej i ktoś jeszcze bardiej kumaty
  13. obejrzeć moge ale nie am doświadczenia na tyle żeby go dobrze ocenić. Pod kontem blacharki, wycieków i wnętrze moge luknąć. Choć lepiej jakby jescze ktos kumaty sie znalazł to we dwóch łatwiej coś więcej wyhaczyć
  14. możesz podrzucić ten temat bo nie moge znaleźć. Chciałbym zobaczyc czy ten plastik który rozprasza światło jest taki sam jak przy żarókach? jakby było foto było by idealnie
  15. jak ktos ma dostep do 220V to ciekawe jak by sie takie coś sprawiło rano przed rozruchem http://www.sklep.unipower.pl/index.php?p58,przeplywowy-podgrzewacz-silnika-pc-400 Choć na moje oko to potrzebna była by jeszcze jakas pompka żeby obracac płynem w trakcie grzania to dla nieszczesliwych tylko dodaje co nie maja żadnych podgrzewaczy
  16. no po całości ;( musisz zmienić na taką która już ma prawko :polew: albo drugą se przygruchaj trójkąciki są na czasie jesli chodzi o mnie cos by wymyslił ale moja druga połówka na to nie pójdzie
  17. Kult vaginy I zawsze był upokarzany bo nie mógł nosić koloratki w kolorze Monster Energy :polew: popłakałem sie ze śmiechooo
  18. [br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 10:31_________________________________________________śpiesz się spiesz, bo zima zaraz przyjdzie i zawiśniesz na pierwszym lepszym garbie i w takiej sytuacji się śmieje że nie musze grzebać przy zawieszeniu jak nadchodzi zima a w lecie płaczesz nie płacze jeżdzę sobie wygodnie na tapczanie nie wątpię ale nie koniecznie musi byc klucz od gwintu
  19. ciekawe co go nawróciło ze złej sciezki
  20. nie znam bo sie tym nie interesowałem wiec wierze na słowo. Nie am sensu patrzeć tymi kryteriami bo wlasnie samochód jest u nas około 3-5lat i idzie dalej pozatym nie od pojemności zalezy jego żywotność a od technologi i dokładności wykonania. Dlatego aku o tej samej pojemności jedne kosztują 200zł a inne 500zł Moje auta mają u mnie dożywocie. chyba że tak. Ja nic takiego nie sugerowałem
  21. a to co Twoja kobita prawka nie ma? przecie ona może śmigać no własnie ona niema i prawko będzie robic dopiero na wiosne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.