Treść opublikowana przez pastaldo
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę logów
Wrzuć w sensowny sposób te logi bo nawet jak ktos będzie chciał to nie będzie mu się chciało przez ten śmietnik przekopywać. W folderze w którym masz VAG COM masz takie sprytne narzędzie jak CSVConverter zrób z niego odpowiedni użytek a opisane jest wsio w wątku o logach.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak zwykle, cza się wcześniej u mawiać, ustalić date i kto ma być i będzie mógł ten przyjedzie tyle że większość do ostatniej chwili nie wie czy będzie mogło Oj tam nie wczoraj to innym razem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja się moge zjawic tylko gdzie i o której?[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 13:05_________________________________________________To jak tam chłopaki robimy zlot? Jak tak to gdzie i za ile [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 15:38_________________________________________________Widzę szaleńcze zainteresowanie spotem zgaslo jak zapałka No cóż
-
Nimbus Grau Perl Effekt
glinka obowiazkowo i to co pokazales tez se kupie za miesiac PB natural look tak mi pachnie na biurku ze zaraz zaczne go pic to do dna będziesz pachniał jak sie patrzy
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie wiem czy to dobry ruch bo ekipa nie najwyzszych lotów. Raczej szkoda mistrza... Będzie jak z Schumacherem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
postaram się być jeśli spot wypali
-
[B5 ADR] Jak zmienić kolor podświetlenia zegarów?
W twoim wypadku trzeba by wylutować czerwone diody a wlutować białe i po problemie.
-
[B5 AFN] Naprawa linki gazu za 3zł
Ja aby powiem że ręce chyba bardziej pocharatałem bo nie wpadłem na pomysł żeby odczepić ten pedał gazu całkowicie tu do kolegi szacun Cała reszta podobnie przeze mnie była zrobiona. Ja niestety nie robiłem zdjęć. Tu dla kolegi tez wielki ukłon za fotostory i rzetelny opis.
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
nie widac tego druciarstwa wiec luz. Ja sie za to biore pół roku i zabrać nie mogę. Aby trzeba zabezpieczyć co by nic sie nie sfajczyło i cieszyć białym swiatełkiem
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
problem jest tylko z polaryzacją. W lampce na ten dzyndzelek żarówki dostajesz masę a standardowo robione diodowe żaróweczki tam oczekują na +12V zakładasz i jest kuuuupa
-
[B5 ADP] Nie wiem jaki zalany jest plyn chłodniczy a idzie mróz...
miałeś na myśli że ma większą pojemność cieplną od wody z glikolem jakim jest G12
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
zazdrosny? a kto tam wie jakie ty kosmate mysli masz w głowie
-
Klapka wlewu paliwa w A4 B8 nie blokuje się
zdejmij boczek w bagażniku i sprawdź. Może coś się rozłaczyło albo tłoczek zatarł.
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
eee tam mi nic nie zrobi nie ma powodów by mnie "nie lubić" może byc zazdrosny no Solar gadaj co tam modzisz
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
szczelam taaaa bardzo. Pastaldo a co u Twojego chłopaka? Już Ci mówiłem że ja i mój chłopak nie lubimy pedałów :gwizdanie: więc się odczep bo go naśle na Ciebie
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Pochwal się... czaaarnooo to widzę :decayed: odczep sie ode mnie czemu Ty tak mowisz na mnie i rogal rowniez bo cie lubi jak mis miód
-
Strefa Śmiechu
nawet nie zauwazyłem tego Po prostu skopiowałem :gwizdanie:tak samo jak w tym: Zamień miejscami wielkie litery: SZał na Kortach = Kał na SZortach Tenis w Porcie STój Halina Cała Para Mała generała Pączka Głód w Parku Równo z Górki Domki w SŁupsku Pradziadek przy Saniach Pradziadek pod Saltem Gra babka w Salopie Kolonista z Piłą CHyży Rój ONanizacja ORGanizmu Silnik w Promie WIcek w CYnie Sypać Rowy Mądra Jola Pasaż Mały CHór Wujow Kot Londona London w Kasku BArwa na KUrierze Krówki w Mroku Słynna Praczka Sodium do Prania[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 09:47_________________________________________________lub: Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnoleść ltier przy zpiasie dengao sołwa. Nwajżanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria była na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu. Dzijee sie tak datgelo, ze nie czamyty wyszistkch lteir w sołwie, ale cłae sołwa od razu.
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
ty masz juz korbę no co kiedyś cos o tym wspominał, a teraz kolega z rodzyna napisał że Czaaarno to widzi że czarno to widzi to wydaje mi sie że chodziło mu o ostatnio grupową chorobe zaczerniania wnetrz
-
Strefa Śmiechu
z życia :polew: Wchodzi kobieta [K] do gabinetu. Lekarz [L] pyta: [L] - Co pani dolega? [K] - No właśnie nie wiem, panie doktorze! [L] - Trzeba będzie zmierzyć temperaturę w odbytnicy. Proszę się rozebrać. Po chwili... [K] - Panie doktorze, ale to nie dobytnica! [L] - A to nie jest termometr!
-
Końcówka wydechu do A4 B5 2.4
Zapytaj kolege armistead on fajne niedrogie końcówki założył.
-
[ALL B5] [ALL B5] 1,9 afn Q
ok luzik ale patrząc w ten sposób to jak sie kiedys wypierniczyłem na rowerze to powinienem juz nigdy na temat roeru nie żartować. Ale nic koniec tematu i OT. Czekam na fotki i wstawie.
-
[ALL B5] [ALL B5] 1,9 afn Q
oj kolego Tobie chyba by sie przydał ten baranek o ścianę Nie ubliżając nikomu ale trzeba miec jaki kolwiek dystans do siebie i poczucie humoru. Jak chces to moge Ci wyslać maila i mi wrzucisz te fotki i wstawie na forum niema sprawy. Jak coś to pisz na PW i więcej dystansu
-
[ALL B5] Jak wyjąć tylne głośniki
Musisz zdjąć całą tą pułkę ona jest na takich kołkach zatrzaskowych zaraz przy oparciu siedzenia i potem ją wysuwasz do samochodu. Maskownice sa chyba wklejane w ten materiał. jak wyjmiesz te cala pułke masz od góry śruby którymi sa przykręcone głośniki do blachy.
-
Nimbus Grau Perl Effekt
no uadne auto jak wiocha to i hodowla zwierząt gospodarskich ja postawiłem na trzodę chlewna prosiakiiiiiiiiiiiiiii to jak idziesz w zwierzaki to jeszcze jedno: Kręć gwint i rób KOZĘ
-
[B5 AFN] Sprężyny WEITECA
żeby się lepiej prowadził to podejrzewam że musisz założyć tez inne amorki to wtedy go utwardzi. Ja na Twoim miejscu bym poszukał uzywanego całego zawieszenia 1BE i bedziesz zadowolony.