Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. po przekreceniu zaplonu przytrzymaj guzik w momencie jak beda piszczaly
  2. Powiem Ci że o avusach też myślałem tylko tam et chyba nie za bardzo jest i trzeba dystanse zakładać? ET43, wiec 10mm dystansu aż się prosi.
  3. Flyer odpowiedział(a) na PMW temat w Audi A4/S4 B6
    jakie miał blachy?
  4. Jeszcze dodaj carbony i będzie znowu tak samo jak u mnie
  5. no ale już je masz, więc? btw, ten artysta od Nosba, który robiła oba RS4 w sedanie lepił w jednym z nich tylnie błotniki z kawałków blachy... i wyszło jak ori RS4, więc da się
  6. ja też tyle że to auto by się już nie odpychało na 19 Nawet nie poczułbyś różnicy w komforcie/osiągach. Też tak kiedyś myślałem...
  7. Problem rozwiązany... dość kuriozalny. Przestawiłem pozycję kierownicy i przestało stukać Najwyraźniej wajcha od regulacji nie była do końca dopchnięta.
  8. czego?
  9. w razie co, to ja tez chetny
  10. Caly zawias 100% sprawny, bo przed zmiana magla nie bylo tego problemu.
  11. Wymieniłem niedawno maglownicę na nową (poprzednia ciekła) i niestety czuję na kierownicy stuki (słychać lekko też) podczas jazdy po poprzecznych nierównościach (np. wyjazd z garażu z charakterystyczną "tarką", lub wjazd na nierówności na skręconych kołach). Na lekkich nierównościach typu studzienka/leżący policjant cisza. Magiel oczywiście poza tymi objawami sprawny. WTF? Jakiś przegub na łączeniu kolumny kierowniczej i magla? Coś niedokręcone?
  12. Kierwa, rzeczywiscie teraz u mnie wyswietlaja sie miniaturki. Nie wiem o co kaman.
  13. Wrzucilem fotki dokladnie w ten sam sposob co zawsze, u mnie jest ok.
  14. U mnie się powiększają, 1200px to za mało?
  15. Fajnie wygląda auto od tyłu z tym "parapetem" w dokładce... jakby dyfuzor był czarny, to efekt znika. ---------- Post dopisany 25-06-2014 at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2014 at 11:50 ---------- Jeszcze pare fotek po dzisiejszym myciu. Przekonałem się do tych kół, robią robotę Sporteci pewnie pójdą na sprzedaż, będzie dofinansowanie do K04 Żeby było miło: głowice 2,4 po remoncie, K04 RS6, pompa 044, wtryski 630 i parę innych fantów już są
  16. Bardzo fajna gleba, ale te opony... no niestety za wąskie/niskie imho, trochę komicznie wyglądają na tak napompowanych nadkolach jak B6
  17. nie dało się tego jakoś schować?
  18. Bardzo ładne B5!
  19. Tył 300mm z S4, ale za jakiś czas zrobię upgrade na 330mm jak wpadnie 450PS
  20. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    FOTELE KANAPY BOCZKI RECARO AUDI S4 A4 B6 B7 01-07 (4341074417) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy to jest zielona alkantara ?
  21. RS6 na koniec sezonu pójdą do malowania w jakiś jasno szary natrysk/system z połyskiem.
  22. Sportec ? Nawet dobrych zdjec na nich sie nie doczekalo moje auto...
  23. będę zmieniał... w zależności od humoru Na żywo dużo lepiej, robią robotę. W końcu widać, że to 19".

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.