Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Troche szukalem, ale nie znalazlem... Chce kupic intefejs do iPoda/iPhone'a pod RNS-E - ale tak zebym mogl odtwarzac muzyke z poziomu aplikacji w telefonie. Nie chcialbym zeby urzadzenie (iPod / iPhone) bylo traktowane jako dysk przez intefejs/rsne > tak podobno robia oryginalne interfejsy. Ktos cos doradzi ? Z gory dzieki
  2. tez Cie widzialem... po wlepie na klapie ...i wcale nie SREBRNY ! No dobra niech będzie - "ładny" był ;-) tylko, ze brudny...
  3. tez Cie widzialem... po wlepie na klapie ...i wcale nie SREBRNY !
  4. Audi wypadło z drogi. Nie żyje pasażerka, trzy osoby ranne 450km, zero wyobrazni i pewni kiepska opona... - Ma ktos w Wawie 19" z RS6 C5 ? Chcialbym przymierzyc, czy mi wejda na zaciski
  5. przeciez nie ma zadnego zametu, jak zwykle sa spoty w Promce.
  6. Carlos, felgi uzywki? W jakiej cenie udalo Ci sie znalezc? Moze byc na PW.
  7. w serii tak, ale watpie zeby Szymeniu chcial miec serie. Po modach koszty utrzymania to juz inna liga niz Audi. Skrzynie sie sypia i kosztuja maaająąątek.
  8. Ta ale jesteś tylko mistrzem prostej Fajny autostradowy zapierdalak. To nie auto na tor, ile jeszcze bedziemy o tym dyskutowac ?
  9. do dzisiaj sie zastanawiam co on palił...
  10. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powiem tak - sporo druciarstwa, ja tak mialem kiedys... rok temu zmienilem na oryginalny zderzak sline i jest znacznie lepiej spasowany. Ja zaplacilem 700 albo 800 za gore + dol s-line, wiec wstrzymaj sie i sledz allegro.
  11. Swietne auto, moje marzenie. ...ale nie moge Carlos zniesc jednego Pare lat temu B8 3.0TDI na wypasie - SREBRNE, teraz C7 3.0TDI na wypasie - SREBRNE. Rozumiem, ze jasny = srebrny kolor latwo przyjmuje brud, kurz, wiem - tez mam cos podobnego... ale przeciez sa inne fajne jasne kolory - WTF ? Naprawde nie chciales nic innego niz klasyczny srebrny, ktory jest chyba najbardziej oklepanym kolorem swiata ?
  12. No wlasnie... w Promce byl moj 1 spot 6 lat temu !
  13. No... moze tak byc. Mi zanim padla pierwsza konsola z 2006 roku, to tez czasami mialem czerwone kontrolki.
  14. Dobry? Nie sądzę Z Twoich okolic przecież do Promki lecisz cały czas Wałem... jest pusto.
  15. taaa... a za fajera RSa siedziala kobita no i pytanie ile ten RS mial mocy... bo wcale bym sie nie zdziwil jakby wypluk 360-380PS, wiec 300PS Pozka w tym przypadku bylo sporo lzejsze, mniejsze kola itd... Swoja droga kiedys moj stary byl na Miedzianej pojezdzic Prosiakiem i rozmawiajac z instruktorami dowiedzial sie, ze ich zdaniem najlepiej na tym torze radzil sobie RS4 B7 wlasnie... - mimo, ze wyrwane z kontekstu i nie wiadomo do czego do porownywali, to mimo wszystko swiadczy, ze to fajne auto nawet do wyskoczenia na tor.
  16. deczko, tlumiki glosne dosc, moglem od nowa wypelnic tlumiki wygluszeniem i miec spokoj na dlugo, ale wolalem dolozyc tysiaka i zrobic calosc profi od nowa.
  17. Poszukaj aplikacji Rev Edit https://itunes.apple.com/us/app/rev/id302420711?mt=8 Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2 $39 i kijowe noty niby jest wersja za free, ale tez jakis syf. Poszukam moze czegos... mam ten intefejs, ale zmienilem telefon
  18. Cielęcinki u Pozia I-wsza klasa Wpisów w chu...a i ciut ciut czyli tyle - tyle co nas było na spocie ostatnio - słownie - 4 fury... wreszcie spoty w Promce, to moze sie rozkreci... Arkadia jest ch*jowa ja dzis nie mam auta, bo sie robi wydech nowy, ale wpadam za tydzien.
  19. Jest do tego soft na iOS'a?
  20. Jezdziles wczesniej subaru, czy jak? Naped zniesie bez zadnych problemow i 2x260KM. Wrzuic zdjecia.
  21. To ma byc ta ekstremalna gleba ?
  22. po przygodzie z AP postanowilem sprawdzic tansza połke gwintu - wpadł mi w rece nowy TA TECHNIX - cały komplet (gwarancja 2lata), od razu jazda probna i wielkie zaskoczenie - myslałem ze bedzie beton, sztywniak a tu rozczarowanie auto prowadzi sie po nierownosciach b.fajnie, lepiej niz na AP, ogolnie fajn ie wybiera narazie zadowolony jestem, co ci powiem flyer to to, że z tylu sprezyny TA sa szersze i krotsze niz AP i auto na podniesieniu na maxx siedzi -60 od serii nie wiem czemu tak jest , przód TA jest ok mozna wysoko podniesc i tez ladnie zglebic no i niestetyy bede musiał wyrownac przód zeby to jakos mialo rece i nogi ale ogolnie tak chcialem auto posadzic. mam nadzieje ze TA wytrzyma mi dluzej niz AP (2 lata i zonk) ale nieraz i tka bywa, a nie chcialem ladowac znowu gwintu za 2-3koła bo nie wiem jak sprawa z autem sie potoczy - czy go nie sprzedam. teraz auto jest u lakiernika gdyz po zimie odprysł klar na spodzie auta(dokladka, listwy, progi) ale na dniach odbior i wrzuce foty - moge powiedziec jak widzialem glebe na tyle i nowe fele ze bedzie ciekawie (jeszcze przy zalozonych dystansach). Pozdrawiam. no to czekam na relacje z jazdy po dluzszym okresie, bo jestem ciekaw tylko ta gleba... -60mm to raczej nie dla mnie
  23. No i to jest wlasnie zupelnie normalne... przy wyzszych predkosciach Twoja pojemnosc robi robote. Kiedys ganialem sie z lekko dlubnietym Subaru GT, do 160-170 szlismy w miare rowno, moze z moja delikatna przewaga, a jak zapinalem 4 bieg przy 160km/h, to robila sie mega przepasc na moja korzysc.
  24. a od kiedy auta jada moca? moc to nie wszystko.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.