Treść opublikowana przez Flyer
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No nowe postacie na spocie jak najbardziej pozytywnie. Zapraszamy czesciej
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Wlasnie takie felgi pasuja do Golfa 3 Jak dla mnie w gre wchodza tylko ori wzori audi - s-line, rs, s. Mowisz o klasie, a na razie masz mala mieszanke, cos tam od ABT, felgi z innej bajki, doklejany spojler (w B6 wyglada spoko, w B7 juz nieco gorzej - szczegolnie z boku). Moim zadniem o niebo lepiej wygladalby ori zewnetrzny pakiet s-line
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko, ze za te 180mln zbudowaliby co najwyzej 1 km autobahna
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Felgi nijak sie maja do tego auta. Lepiej zainwestuj w te od RSa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kuuupiszzz miii? Proooszęęę... Oddam Ci swoje popsute
-
Jak to jest z jazdą Audi Q7? czy tym sie da jezdzic?
lmatys, przejedz sie do salonu Audi, sam sie przekonasz.
-
Jaką moc bedziemy mieli po programie w pasacie seria 130 KM
Zalezy od stanu silnika i indywidualnych wymagan. Nie kazdy bedzie mial 180 kuni i 400 niutonow.
-
kto lepszy na autostradzie ?
Na razie 2145, ale cwicze
-
Jaką moc bedziemy mieli po programie w pasacie seria 130 KM
Po 1 - to nie B6, tylko B5 FL. Po 2 - takie same przyrosty jak w A4 AWX/AVF, kupa tego jest na forum.
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Bieszczady moim zdaniem maja za duzo atrakcji (oprocz wysokiej ceny) - przede wszystkim w sobote - jak na 1 dzien to za duzo. W Kaletce atrakcji nie bylo zadnych poza sniadaniem, grillem i jednym przejazdem po Olsztynie w sobote, a czasu i tak bylo za malo zeby sie zintegrowac ze wszystkimi ludzmi, czy chociazby skorzystac z urokow jeziora Jak dla mnie wystarczy jedna atrakcja (offroad / paintball niekoniecznie, bo i tak wiekszosc nie wezmie udzialu) + 2 wieczorne imprezy (piatek/sobota). Cena bedzie nizsza, wiecej osob pojedzie, lepsza integracja, o ktora chyba chodzi na takich zlotach. Miejsce nie gra az takiej roli. Moga byc Bieszczady, moze byc i Wisla...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czasem boli, czasem nie...
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Szkoda, ze ten zakopiec odpadl. Chyba najlepszy mozliwy dojazd, fajny klimat
-
[B5 AJM] AJM chip CS czy MT??
Murzyn, za***iście czytelny ten Twoj wykres
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To moze grilla jeszcze ktos wezmie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wracajac do tematu opierania sie, sam sobie ostatnio przejechalem po skorze takim metalowym koleczkiem w spodniach i od tamtej pory uwazam - zrobila sie spora rysa Ogolnie trzeba to ukrocic, proponuje siadac w bagaznikach (avantow troche mamy), jesli ktos nie moze wystac
-
[B7] Końcówki wydechów
Jak zobaczylem pierwsze zdjecie dupki Twojej A4, to myslalem, ze to RS, a tu zonk
-
[B7] Końcówki wydechów
Moim zdaniem defaultowy wydech w RSie wyglada lepiej.
-
[B6 BDG] Moje nowe Audi
Ładny avancik. Czemu FWD?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Słuszny silnik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Reasumując: dres na dupe i na spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
via http://wwwboards.auto.ru/migalki/257968.html
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Niektorzy nie mogli strawic tych średnio 140zl za osobe w Kaletce, wiec jestem ciekaw frekwencji
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
W Kaletce do pory obiadowej zostalo lacznie kilka osob w tym warszawa i chyba 2 pary, ktore zostaly na nastepne dni. Z tego obiadu w niedziele skorzysta pewnie w porywach 10% osob.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie to mialem na mysli Chodzilo mi o paliwozernosc tego motorka, wiec pewnie bedzie sluzyl to przemieszczania sie po miescie, right?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dawaj foty Po silniku wnioskuje, ze to samochod niskoprzebiegowy dla zony?