Treść opublikowana przez MAGIC87
-
AWX a4 b6 po programie u Wojtka Sarnowskiego Poznań
Q to 160 KM? moze na zime ok,
-
[B6 AWX] Oem +
ladnie wyglada tylko na fotach stary pazdzioch, ruda zadomowiła sie tu i uwdzie.... przydało by sie pranie tapicerk. ogolnie jest co robic przy aucie
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
5 letnich sezonów jezdziłem na h&r - 35 ( jak sie okazało siadło ponad 50 mm ) i dało sie wszedzie wjechac Lakier bajka :banan: :banan:
-
B6 DIVISION
dzisiaj audiczka przeszła test... 550 kg ładunku jeszcze przy okazji kontrola drogowa, i policjant mówi ,, wódke na wesele wieziesz'' ?? całe szczescie ze nie chcieli wazyc
-
[B6 AWX] Oem +
Jest twardo, wszystko zalezy jaka droga, z Czewy do Dąbrowy górniczej jadać Dk1 nie czułem róznicy, ale jak zjechałem na boczne uliczki to 20 km/h. Zdecydowałem sie na mocna glebe tylko dlatego ze mało jezdze i mam inne auto w razie czego. szukam foteli w skórze moze jakaś kiera
-
Spalanie 1.9 TDI PD
trasa czestochowa dąbrowa górnicza, srednio 130, jedna kreska z A6 3.0 TFSI do 200 na odcinku 2 km... 7,3. koło 225/40/18 + jakies 200 Kg w bagażniku
-
[B6 AWX] Oem +
No ba, Kilka fot z Eventów, Bełchatów, Radomsko i Dąbrowa Górnicza
-
Spociki Radomszczańskie
Dzieki chłopaki, miło było poznać i pogadać chociaz organizacja tego eventu na poziomie podstawówki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wyciagnij bezpiecznik z pod kompa, mi kiedys taki wyleciał sam jak wpadłem w dziure, dokładniej bezpiecznik od pompy paliwa. Tyle ze doscie jest cięzkie spocik o 20
-
B6 DIVISION
dzisiejsze z zakończenia sezonu dla tych to nie majo fejsa 58 cm do nadkola i 6.3 cm do wahacza ( u Cymka tez 6,3)
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
przez 5 sezonów letnich jezdziłem na H&R - 35 mm ( siedziało 5,5 cm od serii) teraz mam gwint LOWTEC 9.3 58,5 cm. JestTrwado, kazdy wiekszy uskok czuć w aucie.
-
B6 DIVISION
jakby sie komuś spodobało to prosiłbym o Lajka https://www.facebook.com/MebleMagic
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
praktycznie zadna róznica, zrób na seryjnym wydechu. Wyjdzie duzo taniej
-
B6 DIVISION
Przy 1BA powinno byc 68cm No to grubo zszedłem, a to +/- na połowie gwintu Jutro Ci zmerze i możesz się załamać. widać prawie całą gumę a u mnie tylko ciut Obciera przy skręcie? Synek mysle ze mamy tak samo
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Ile cm ma seryjne A4 b6 od ziemi do nadkola?
-
[B6 AWX] Slawekowy Perl Black
no nawet siadło jako tako jakies - 35 mm;)
-
[B6 AWX] Oem +
w sumie może i by dało rade tył dobrze by tak lezał? Na szybko pierwsza przymiarka
-
[B6 AWX] Oem +
A co po to komu, a tak serio jak w 2011 miałem stłuczke to mogłem pchać S-line, ale kupiłem serie ( musiałem maszyny kupic do warsztatu)
-
[B6 AWX] Oem +
Ześwirowałem i kupiłem Gwint, od poczatku 2010 jezdziłem na springach H&R i amorkach z s-line. było komfortowo i w miare nisko, Zobaczymy jak z komfortem
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
uwierz ze opony 205 na 15 calach w stali spokojnie kleją na 400Nm++ (FWD)
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
większej głupoty nie słyszałem ...
-
1.6 ALZ
ponoc 3 magnetyzery + Schell V-power, ktos pisał ze dochodzi jakies 15 KM i 20 Nm
-
1.8Tq BEX by DYNOSOFT
:facepalm: wyszło za duzo, ktos na wiecej niz ja--> hamownia zawyża. :facepalm: :facepalm: To auto praktycznie polskiego paliwa nie widzi, do tego mały przelot i dlatego seria wyszła jaka wyszła. Nie mówie ze kazdy ale w PL wiele aut jest przekręconych z 300-400 tys na 150 i hamownia swoje pokazuje
-
Summer Cars Party 2014r - 6-7 Września
Dzieki chłopaki za spocika, Pewnie jeszcze keidys wpadne na śląsk