Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    ladnie wyglada tylko na fotach stary pazdzioch, ruda zadomowiła sie tu i uwdzie.... przydało by sie pranie tapicerk. ogolnie jest co robic przy aucie
  2. 5 letnich sezonów jezdziłem na h&r - 35 ( jak sie okazało siadło ponad 50 mm ) i dało sie wszedzie wjechac Lakier bajka :banan: :banan:
  3. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzisiaj audiczka przeszła test... 550 kg ładunku jeszcze przy okazji kontrola drogowa, i policjant mówi ,, wódke na wesele wieziesz'' ?? całe szczescie ze nie chcieli wazyc
  4. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Jest twardo, wszystko zalezy jaka droga, z Czewy do Dąbrowy górniczej jadać Dk1 nie czułem róznicy, ale jak zjechałem na boczne uliczki to 20 km/h. Zdecydowałem sie na mocna glebe tylko dlatego ze mało jezdze i mam inne auto w razie czego. szukam foteli w skórze moze jakaś kiera
  5. MAGIC87 odpowiedział(a) na MARCIN607 temat w 1.9TDI
    trasa czestochowa dąbrowa górnicza, srednio 130, jedna kreska z A6 3.0 TFSI do 200 na odcinku 2 km... 7,3. koło 225/40/18 + jakies 200 Kg w bagażniku
  6. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    No ba, Kilka fot z Eventów, Bełchatów, Radomsko i Dąbrowa Górnicza
  7. Dzieki chłopaki, miło było poznać i pogadać chociaz organizacja tego eventu na poziomie podstawówki
  8. wyciagnij bezpiecznik z pod kompa, mi kiedys taki wyleciał sam jak wpadłem w dziure, dokładniej bezpiecznik od pompy paliwa. Tyle ze doscie jest cięzkie spocik o 20
  9. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzisiejsze z zakończenia sezonu dla tych to nie majo fejsa 58 cm do nadkola i 6.3 cm do wahacza ( u Cymka tez 6,3)
  10. przez 5 sezonów letnich jezdziłem na H&R - 35 mm ( siedziało 5,5 cm od serii) teraz mam gwint LOWTEC 9.3 58,5 cm. JestTrwado, kazdy wiekszy uskok czuć w aucie.
  11. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jakby sie komuś spodobało to prosiłbym o Lajka https://www.facebook.com/MebleMagic
  12. praktycznie zadna róznica, zrób na seryjnym wydechu. Wyjdzie duzo taniej
  13. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przy 1BA powinno byc 68cm No to grubo zszedłem, a to +/- na połowie gwintu Jutro Ci zmerze i możesz się załamać. widać prawie całą gumę a u mnie tylko ciut Obciera przy skręcie? Synek mysle ze mamy tak samo
  14. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    obciera
  15. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile cm ma seryjne A4 b6 od ziemi do nadkola?
  16. no nawet siadło jako tako jakies - 35 mm;)
  17. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    w sumie może i by dało rade tył dobrze by tak lezał? Na szybko pierwsza przymiarka
  18. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    A co po to komu, a tak serio jak w 2011 miałem stłuczke to mogłem pchać S-line, ale kupiłem serie ( musiałem maszyny kupic do warsztatu)
  19. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Ześwirowałem i kupiłem Gwint, od poczatku 2010 jezdziłem na springach H&R i amorkach z s-line. było komfortowo i w miare nisko, Zobaczymy jak z komfortem
  20. uwierz ze opony 205 na 15 calach w stali spokojnie kleją na 400Nm++ (FWD)
  21. większej głupoty nie słyszałem ...
  22. MAGIC87 odpowiedział(a) na maniek87 temat w Audi A4 B6/B7
    ponoc 3 magnetyzery + Schell V-power, ktos pisał ze dochodzi jakies 15 KM i 20 Nm
  23. :facepalm: wyszło za duzo, ktos na wiecej niz ja--> hamownia zawyża. :facepalm: :facepalm: To auto praktycznie polskiego paliwa nie widzi, do tego mały przelot i dlatego seria wyszła jaka wyszła. Nie mówie ze kazdy ale w PL wiele aut jest przekręconych z 300-400 tys na 150 i hamownia swoje pokazuje
  24. Dzieki chłopaki za spocika, Pewnie jeszcze keidys wpadne na śląsk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.